• Pop corn
    8.1k
    Ako padne presuda, moze ici samo ponovno suđenje. Trenutno traje suđenje za 2. i 3. optuznicu, koje su puno gore po njega od te prve, posebno jer su mu suucesnici priznali krivnju i nagodili se s Tuziteljstvom.Papastrumf

    Plus što su na snazi uhidbeni nalozi i ne može i dalje preći granicu.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako bi se presuda poništila (a ja mislim da hoće), da li bi država morala vratiti Mamiću uplaćenih 7 mil. eur oduzete imovinske koristi ili bi to ostalo blokirano do okončanja novog postupka?
    U novom sudskom postupku vjerovatno bi Dinamo imao pravo potraživati ta sredstva.
    Što je na kraju bilo sa novcem koji je (ako se ne varam) Modrić dobio na osnovu tog antidatiranog ugovora?
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako se ponovi, jel se dinamo bude opet pitao jel ostecen?Ludovic IX

    Ovo mi je najbitnije pitanje od svih.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Ovo je objava Facebook stranice "Volim Dinamo"Izet Hajrović

    Dinamo se voli bez interesa, a ovakvi mogu dalje samo patiti i kmečati, ali neka sveto ime ne stavljaju u svoja usta! :zip:
  • don
    5.5k
    1:16:51 zoran o Sanjinu i upravi :rofl: , smiješno.
    isprike ako je bilo već

    https://youtu.be/NvJiN50fiQ4?si=A3l-xNhRMM7vRVKV
  • mali M
    5k
    Krivo smo se shvatili, to je uvod u tekst, kak je Brusa napisal.
    Možda sam to mogao drugačije označiti, sve u redu :grin:
    Nemrem igra Dinamo

    Onda oprosti i ti na mojoj pretpostavci. Već sam nekoliko puta ovdje rekao da ja ne otvaram niti jedan portal osim Zona "portala" pa kako nisi stavio navodnike mislio sam da si poludio :lol:
  • vjeko1701
    7.9k

    #1 ne znam zakaj sam to išao slušati
    #2 još manje znam zašto sam išao čitat komentare
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Onda oprosti i ti na mojoj pretpostavci.mali M

    Da ne spamamo više temu, isprika prihvaćena... buš pivu platil jednom :joke:

    kako nisi stavio navodnike mislio sam da si poludio :lol:mali M

    A ja drugi put stavljam navodnike, skoro sam završil s trajnim banom, razlog: Mamićeva peta kolona :rofl:
  • criticus
    2.2k
    Nakon kampanje davljenja svih živih a najviše dotičnog igrača naravno.

    Nakon prozivanja i ismijavanja svakoga ko se usudio s kočnicom prognozirati kakav će biti nakon teške ozljede.

    Nakon što je dotični novinar po twitteru tvrdio da ko misli da on nije i ovakav najbolji igrač HNLa da mu on nemože pomoći.

    Ovakav odnos prema svom igraču nakon neprovjerene informacije šta se dogodilo. Podrška liku koji je nebrojeno puta u svojoj igračkoj i trenerskoj karijeri pokaza svoje bully lice nauštrb igrača koji je oličenje profesionalizma, igra za žižule i najbliže je C Ronaldo atleti i mašini što će Hrvatska ikad imat. Ivane žao mi te je, al sam si pa i sam se ubio.


    P.S. Komentare čitate na vlastitu odgovornost.
  • hardek
    2.8k
    Vrlo vjerovatno ima dobre informacije o situaciji koja se desila. Svejedno sve ovo ostalo što si napisao stoji... Već sam na drugoj temi napisao, ako slučajno tovari kiksaju sutra protiv Lokse, izgorit će sve
  • criticus
    2.2k
    Vrlo vjerovatno ima dobre informacije o situaciji koja se desila.hardek

    Pisao je on i da whatsapp poruke nisu istina, a vrli novi SD samo što nije izričito potvrdio koji je cirkus bio.

    Iako, ovdje sam više cilja na komentare na ovu objavu. 99% uz Gatussa. A to da je Hajduk više dao njemu neću ni komentirat. Pa više je da meni. Koliko me samo puta razveselio svojim raspadom bit ću mu zahvalan do kraja živita.
  • Jurki
    11.6k
    Kak je tanka linija od #ivanevrimeje do Perisicu picko.

    Uzmimo kokice bit ce zabavno..
  • mali M
    5k
    ma meni je nebitno tko je u ovoj situaciji u pravu. Ja bi volio Silovu postaviti pitanje da mi pojasni što je to točno Hajduk dao Perišiću daleko više nego on Hajduku? Nažicali su i ciganili godinama velikog igrača da im bude marketinška igračka dok je ozljeđen i neupotrebljiv i sad kažu da su oni njemu dali daleko više.. ma što?!? Svaka čast Perišiću ako ostane dole i jednog dana više i ne spljuje tu cirkusku atrakciju... Nisam nikad bio neki "navijač" Perišića, često mislim da je bio precjenjen mada me njegova karijera demantirala, ali reć da je Hajduk dao njemu više u ovoj tragikomičnoj suradnji može samo teški i slijepi lažov
  • The Undertaker
    5.1k
    Zar nije Perišić bio u Hajduku sve do juniora? Na to se valjda misli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.