• Efes Pilsen
    8.3k
    Stojkovic se oporavlja, a stariji oporavljenik od iste ozljede Orsic je vec na radnoj temperaturi?
    U kakvom stanju je Orsa ne zna niko, koliko jos moze pridonjet jos manje. Razumijem sentiment, ali tako se odluke u ozbiljnom klubu ne donose. Nek se oslobodi ugovora u Turskoj, pa nek sjednu i vide jel ima smisla za reunion ili ne. Placat bilo sta za njega u ovom trenutku nema nikakvog smisla jer je njegova pozicija popunjena, a on trenutno nigdje nije pokazao da moze igrat na 'onoj' razini.
  • E46
    633
    Sta ce nam on on je za penziju spreman
  • Keyser Soze
    10k
    Oršić će sad imat 32 godine i tek se vratio od povrede križnih, bolje onda koristit mlađeg Stojkovića nego starog, potrošenog Oršića.
  • OsamŠest
    3.3k
    Oršić ima visoko mjesto na nekoj skali najvećih u novijoj eri Dinama, ali radije bi već sada neku minutažu davao Horvatu.

    Na kraju krajeva, netko je već gore nabrojao gužvu na toj poziciji..
  • Laugreano
    2.5k
    Orsic nakon povrede krizni je također nepoznanica. Imali bi ocekivanja od njega da bude stari Orsa, ali brzo bi se razočarali.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne znam u kojem svemiru je logicnije gurat orsica, igraca od 32 godine i oporavljenika od ozljede kriznih ligamenata nego 20godisnjeg stojkovica s istom ozljedom u istoj fazi oporavka, ne znam postoji li gora kadrovska odluka u ovom trenu
  • striko
    1.5k
    Ako Oršiću ostane opcija povratka u HNL vidim ga prije u Rijeci nego kod nas
  • Neki tip
    21.3k
    Jel mi može netko linkat vijest o Oršiću u Dinamu? Ono, da se pregovara, spominje u Marićevim ili Jakirovim "bilježnicama", da on evo ovih dana spominje kak mu fale Zagreb i Dinamo?

    Baš bih si priuštio malo ove rasprave, a promaknula mi info da Orša stiže.
  • xavier
    12k


    Pa ne treba ti vijest. Netko je pitao kako nam se čini prednja linija Oršić - Petko - Pjaca. To ti je dovoljno. Sigurno nije pitao bezveze (ipak su ovdje većinom insajderi) :wink:
  • Neki tip
    21.3k


    Luiz Diaz - Petko - Pjaca mi se čini još boljom opcijom, ak nabadamo igrače koje bismo htjeli vidjeti u Dinamu.

    Ali šteta Pjacu trošit desno.

    Kaj mislite o Pjaca/Hohxa - Petko - Bukayo Saka?

    Znam, znam, ne spominje se i nije realno (otkad nam je to kriterij :chin: ), ali što bi Olivari rekao - "dobro zvuči, zar ne?"

    (P. S. Orša nit je realan, nit nam treba nit su baš neke šanse da bi sada ili uskoro bio ikakvo pojačanje Dinamu.)
  • xavier
    12k


    Ali ti nisi insajder :joke:
  • Zagi
    7.6k
    ali što bi Olivari rekao - "dobro zvuči kao dobra pjesma, zar ne?"Neki tip

    Falilo ti je nekaj, nema na čemu.
  • Marquis Manners
    53
    Pored toliko strganih igrača koje imamo, pored dva doslovno raspala i isprana igrača ( Ademi i Ristovski )ne samo da je strgan nego je otpisan od Southamptona, a onda i od Trabzonspora, vi zazivate Oršića?!
    Pa prije bi gledao Špikića nego njega.
    Hvala Bogu da se klub okrenuo od te prakse, inače bi ove sezone gledali Šunjića, Oršića i Antolića u Dinamu.
  • Sajla
    5k
    ored dva doslovno raspala i isprana igrača ( Ademi i RistovskiMarquis Manners

    možda više nisu na vrhuncu, ali i jedan i drugi zaslužuju poštovanje! nazivati ih raspalima i ispranima nije nešto što pripada na forum navijača dinama! i Oršić je zaslužio više respekta, bez obzira što više nije naš igrač. da nam bar svi trenutni i budući igrači donesu pola zadovoljstva koliko su ova trojica.
  • Marquis Manners
    53
    Klub mora ići dalje bez empatije prema bivšim igračima.
    Kad netko bude drugi F. Totti onda je to drugo. Nema većeg kluba od Dinama, pa odlazak u Englesku, teški populizam u vidu penjanja po ogradama, a pogotovo odlazak u Kinu i onda nakon povratka populizam... dobili su dobre novce za naša zadovoljstva!
    Stari igrači koji su istrošeni i ne mogu više igrati, ne smiju biti poligon i uzimanje zadnjih novaca u karijeri preko Dinama!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.