• sebenico
    523


    Nisam. Mislim da mi je ovo i prvi upis na ovoj temi.
  • Droljo
    7.8k
    Postoji više od jedne osobe koja vidi F.F kao potencijalnog igrača Dinama.Praskaton

    A zašto ne? 19 godina dečko ima. I čudnije stvari su se dešavale u nogometu.
  • CastAway1986
    1.4k
    ma kakav Fetai , jedino Smakaj može doći u obzir
  • Calello5
    27
    Smakaja sam primijetio već na prošlim pripremama Lokomotive kad su bili u Nizozemskoj. Igrali su tad protiv relativno ozbiljnih ekipa, mislim da je čak Aek bio u pitanju. Dečko je dominirao u trci, duelu.
    Malo me i čudi da ga neki veći klub već nije pokušao dovesti.
    Najbolje bi ga opisao kao neki mix Jakića i Sučića.
  • Dzoni
    604

    Teško on, do prije koju godinu je igrao za Trnje i uopće se nije činio da će biti i za 1.ligu, kamoli za Dinamo. A već sad ima 21 i na poziciji je koja je skroz popunjena.
  • Mr Anderson
    7.8k
    Smakaj, Cokaj, nema prevelike razlike među njima što se tiče igre, ne samo izgleda i nacionalnosti. Pitanje je kako bi kliknuli s novom ekipom. Obojica u Lokomotivi odlični, Cokaj se nije u Pau ustalio, ovo sad u Osijeku isto nije bilo nešto posebno. Smakaj mi djeluje ko njegova kopija, kod nas bi bio u rotaciji, pitanje jeli bi ikad dobio pravu šansu,
  • rioda
    4.7k
    Fetai nije baš nikakav potencijal, dečko osim agresive i borbenosti nema nijednu drugu izraženu kvalitetu
  • Jurki
    11.5k
    Znam da je tema "scout sluzba" ali uzimati Smakaja kraj zivog Pavica nije za zatvor, vec za smrtnu kaznu.
    Uz Cordobu i Oliverasa smo full popunjeni.. jedino bi gledal neke jako mlade igrace (kadete i juniore) na krilnim pozicijama i LB.
    Kad smo vec kod Kosovara, nebi bilo lose pustiti pipke tam i proskauterati jel ima kakvih nadarenih klinaca.
  • Paggini
    19k
    Mariću ajmo po Sigura, za dobrobit cijelog hrvatskog nogometa jer ovi dolje ce ga unistiti
  • Smotanihaker
    700
    Nema potrebe. Na desnom beku imaš Mikića a na zadnjem vezom Pavića.
  • Neki tip
    21.3k


    To ti se dogodi kad post forumaša čitaš kao da mu je prvi.

    Međutim, Paggini ih je napisao podosta i ipak je prilično jasno da se prvenstveno zajebava. ;)
  • Paggini
    19k


    Što bi rekli znalci - Sigur će se bolje prodat i napredovat ako sjedi na klupi Dinama nego da igra svaku utakmicu za hajduka :cool:
  • GOAT
    1.2k
    Mislim da Niko Sigur an ne moze biti što se tiče realizacije tog transfera ali bi bilo zanimljivo gledat kako tovari gore od muke
  • Toni90d
    336


    Za to ne sportsko *ovno ne treba ni centa dati. Radi svog ponašanja (koje je dolje primio), neće napraviti ništa više nego njihovi Palaverse i ostali. Pretpoziv za reprezentaciju je bio samo da ovima dolje uvuče u stražnjicu.

    Uz to, jednom smo im pretplatili igrača (Andrijasevic) da ih spasimo od stečaja, i nadam se nikad više. Nek se radije uguše od muke i stečaja.
  • MarK
    563
    Dominik Dogan dobio slobodne papire. Jeftina opcija za 3. napadača?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.