• eol12
    588
    Mislim da je Hoxha trenutno bolji od Orsica, na kraju krajeva ako se Cordoba pokaže dobrim imaš Pjacu i Hoxhu, nema prostora za njega.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    prekobrojno. Ne zelim gomilanje igraca na emociju. Orsic je svoju odluku donio, Dinamo je u meduvremenu njegovu poziciju popunio i trazi nesto drugo.
    Jebiga, nije se potrefilo.
  • keppi
    208
    Oršić ima 31 godinu, ali uvijek je bio fizički besprijekoran, mislim da može do 35 bez problema.
  • keppi
    208
    Svaka čast Hoxhi, ali Orša je po meni neka druga dimenzija, naravno zdrav.
  • Mihaljević
    9.8k
    Svaka čast Orši, ali on je svoje dao za Dinamo, ne treba kvariti jednu predivnu priču.
  • Sixthway
    456
    Oršić više onaj stari i dobivao bi minute na kapaljki. On je naš heroj ali trenutno bi uzeo nekog radije puno mlađeg. Ako neće ništa koštati i bit će tu samo da uči mlade onda neka samo dođe ali na njemu igru više nemozes bazirat
  • Neki tip
    21.3k
    Kako vam se čini Oršić lijevo, Petko u sredini, a desno Pjaca?keppi

    Meni se čini da je to tema za Skaut službu Zone.
  • keppi
    208
    Bilo bi zanimljivo čuti od samog Pjace na kojem se krilu bolje osjeća. Ja realno razliku u njegovim nastupima lijevo ili desno uopće ne vidim. Jedino bi rekao da je desno više kombinatorniji, dok lijevo više ide na šut.
    Bez obzira ne pogrešku odlaska u Englesku, ne treba mu to sada nabijati na nos.
    Ali recimo dobro bi pitanje bilo ...koji bi igrač iz bliže povijesti Dinama, pa možda i uopće bio u stanju onako srušiti Totenham kao Orša. Mislim da je takvih igrača kroz našu svlačionicu prošlo vrlo malo.
  • Dino
    2.6k

    Misliš “Taktički kutak”?
  • Neki tip
    21.3k


    Kaj nisu tamo formacije i napadi na dubinu?

    U Skaut službi je višful tinking.. "e, a kaj mislite o Hakeemu Olajuwonu? Isteko mu ugovor u Rocketsima, a s takvim raketnim iskustvom Jakiru bi dobro došao."
  • Dino
    2.6k

    Istina, u pravu si.

    Mislio sam da kolega želi odmah predstaviti i postavu jer napad koji uključuje Oršića, Petka i Pjacu djeluje vrlo okomito, naravno ako mi budemo pravi, pa sam ga unaprijed smjestio u krivu temu.
  • Patak
    2.9k
    Ajmo po Oršu, Turci ne računaju na njega.
  • Keyser Soze
    10k
    Pjaca, Hoxha, Cordoba, Stojković. Sori, nema mjesta za Oršića.
  • Patak
    2.9k
    Stojković se oporavlja, Pjaca prebačen desno, Cordoba nepoznanica i desno krilo, Hoxha klasa ispod Orše.
  • LaznjakProsineckog
    641
    Hoxha meni najvise pokazao protiv Istre od svih krila. Čekamo Cordobu da ga vidimo.

    Edit: svidio mi se Kačavenda, odličan!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.