• Kaktus Car
    490
    možda više nisu na vrhuncu, ali i jedan i drugi zaslužuju poštovanje!Sajla

    Kao što je Ristovski pokazivao poštovanje Dinamu dok je bio igrač Rijeke?! Ristovski ne može u istu rečenicu s Ademijem, on nije klupska legenda, nije ničime zadužio klub, odigrao je dvije dobre sezone, ali sada samo uzima mjesto boljem igraču.
  • Peškaman
    4.2k
    Reginaldo Ramires (23 godina,300-350k € TM vrijednost)
    * Napadač, Riga FC (Latvija)
    * 20 utakmica (19 započeo) 17 golova i 1 asistencija.
    * Znam da je latvijska liga slaba ali ga gledam u kontekstu trećeg napadača (jeftin a već drugu godinu zaredom ima lijepe brojke).
    * Trenirao ga je i Tomislav Stipić jedno vrijeme,sigurno ima puno više informacija.

    IMG-20240808-172909.jpg
    https://www.transfermarkt.com/reginaldo-ramires/profil/spieler/901037
  • Mr Anderson
    7.9k
    ali sada samo uzima mjesto boljem igraču.Kaktus Car

    Kojem to boljem igraču Ristovski uzima mjesto?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ohladite od Ristovskog, imao čovjek lošiju sezonu i pacijenti ga odmah razapinju, Rile sigurno nije Dinamov problem. A svatko tko Oršu naziva pogrdnim riječima zaslužuje instant ban. Ljutiti se na čovjeka što je htio okušati se u Premierligi je suludo, on je naša legenda, autor najsvjetlijih trenutaka i dečko za primjer, za razliku od nekih ovdje
  • Eduardo
    19.9k
    Stojković se oporavlja, Pjaca prebačen desno, Cordoba nepoznanica i desno krilo, Hoxha klasa ispod OršePatak

    Kad već seciramo... Orša po odlasku iz Dinama u godinu i pol dana ima cca 260 odigranih minuta. Sumnjam da ga je Trabzonspor bez razloga uklonio s popisa igrača za tekmu s Rapidom, a umjesto njega uvrstio novog braniča. MO po pitanju svojih trenutnih nogometnih mogućnosti u ovom trenutku nije ništa veća nepoznanica nego Cordoba.
  • Mihaljević
    9.7k
    Agyemang Morrison
    MorrisObjava2.jpg
    19g, Ganac, dva starta u seniorskoj karijeri, dvije pobjede Šibenika. Zanimljiv igrač, možda i potencijali nasljednik KTC-a.
  • Yovitssa
    624

    Netko je već napisao, ja budem ponovio: kupiti ga odmah i ostaviti u Šibeniku do kraja sezone. Nevjerojatno je kako je dobro odigrao prve dvije utakmice! Protiv Osijeka nerealne brojke za stopera! A mislim da bi se Šibenik zadovoljio sa nekom sićom i bonusima (i Jurić gratis :lol: )...
  • Orc123
    7.8k
    zanimljiv igrac samo kaj ne izgleda ko da ima 19
  • Crni86
    3.4k
    Pise romano da je alex sandro i dalje alobodan igrac nakon sto je u lipnju napustio juve. 33 godine, zasto nam on ne bi bio kapitalac za lijevog beka. Dat mu ugovor na 1+1 da odgaja olivaresa.

    Pitanje je samo financija da li bi se uspijeli dogovoriti, ali ocito nema bas ponuda kada je jos uvijek slobodan.
  • miro
    4.4k
    On ima minimalno 5-6 milja plaću i 33 i pol godine, hvala ali ne hvala
  • Crni86
    3.4k
    za placu se slazem i tu je pitanje da li bi se uspijeli dogovorit (po internetu pise da je imao 11 milja po sezoni do sad). Trenutno nema nikakvih ponuda, tako da vjerujem da je i njemu bolje npr igrat za milju eura i to jos ligu prvaka u europi nego za nula. Ali to je opet jako upitni.

    A kaj se tice godina zato sam i napisao 1+1 koji bi mi imali opciju produziti . Nama bi bio ekspresno pojacanje i uz to bi dobili igraca koji bi godinu dana mogao mentorirati olivaresa. Znaci ne dugorocno rjesenje, vec neko prijelazno od godinu dana dok bi nam dugorocno rijeseje bio olivares.
  • SAS1987
    14.6k
    19g, Ganac,Mihaljević

    Izgleda starije od KTC :lol:
  • E46
    617
    Odma ga kupit njima dat Jurica, postotak od budućeg transfera i pokrit placu do kraja ove sezone i ostavit ga u Sibeniku.
  • sebenico
    546
    Jučer na utakmici Lokomotiva - Hajduk mi se jako svidio Feta Fetai. Brz, agresivan, borben, još zna i odigrati. Trebali bi ga imati na oku...
  • Praskaton
    2.3k
    Morao sam pregledat jel ista osoba jer je već netko pisao za Fetaia.
    Nije.
    Postoji više od jedne osobe koja vidi F.F kao potencijalnog igrača Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.