• Daliban
    1.6k
    Gledao sam dosta Ajaxa i njihov vezni red mi se nimalo ne sviđa. Vidio sam tog malog kojeg spominješ u nekoliko utakmica, zadnje sada u kvalifikacijama. Možda ga danas opet ulovim ako ću imati vremena.
  • CastAway1986
    1.4k
    Vipotnik kao i još nekolicina suigrača od danas i službeno slobodan , mislim da treba krenuti po njega !
    Uz njega definitivno najzanimljiviji a ovdje je već spomenut
    https://www.transfermarkt.com/pedro-diaz/profil/spieler/363057
  • E46
    634
    Ovo je vec pojačanje a Vipotnik je truba.
  • Omake
    2.5k
    Mislim da je nekoliko kolega pisalo o Andreasu Hountondji-u iz Caena. Potpisao je za Burnley. Platili su ga 4 mil eura. Gledajući Burnley na Capology sigurno su mu dali plaću oko 1,5 mil.
  • mbzg
    96

    Ja sam pisao jer mi se činio interesentan. Nije ni čudo da ne možemo dopeljati pojačanje, jer npr. ovaj igrač je bio u zadnjoj godini ugovora i igrao je drugu francusku ligu a transfer je 4,0 mil uz takvu plaću. Realno je nedokazan igrač na nekom višem nivou.
  • CastAway1986
    1.4k
    Moussa Sylla za kojeg smo se navodno zanimali u debiju za Schalke zabio dva gola..
  • Laugreano
    2.5k
    Potpisao za Rayo Vallecano. Pravi igrač.
  • Lynx17
    4.1k
    Evo, "izmislio sam" par igraca :lol: :


    Josh Atencio:

    https://www.transfermarkt.us/josh-atencio/profil/spieler/504205

    Fidel Brice Ambina

    https://www.transfermarkt.us/fidel-brice-ambina/profil/spieler/863901


    (Mozda su tu vec spominjati.)
  • CastAway1986
    1.4k
    Ukrajinac Batagov koji se lani spominjao u kontekstu pojačanja na stoperskoj poziciji danas potpisao za Trabzonspor, cijena 1.8M.
  • Mihaljević
    9.8k
    Po meni je krucijalno da dovedemo napadača koji će već ove sezone zamijeniti Petka, Bruno je velemajstor, ali nije ni on više mlad, i nećemo dovijeka moći igrati taj stil igre.

    Gospodin @sanjinlego me zamolio da postavim par igrača koji mi se sviđaju...

    Tobias Lauritsen
    0_JS337564284.jpg

    Pozicija : 9
    Država : Norveška
    Ugovor : 06/2025
    Godine : 26

    Trpa kao lud u Nizozemskoj, zadnjih desetak utakmica svaku je zabio gol, 10+ golova već dvije sezone zaredom u Erdevisi, a i prezime mu nije za bacit...

    Karol Świderski
    karol-swiderski-charlotte-fc-1692551341-114416.jpg?lm=1692551365

    Pozicija : 9
    Država: Poljska
    Ugovor : 06/2025
    Godine : 27

    Imam neke informacije da mu je dojadio MLS, a od prije ga znam jer je bio bomba igrač u Paoku, već prošle sezone prihvatio posudbu u Veronu. Ne znam jel' mu kvaliteta opala dok je igrao u MLS-u, ali baš iz svake situacije može zabit gol.

    Maximiliano Gómez
    6319e050181d9.jpeg

    Pozicija : 9
    Država: Urugvaj
    Ugovor: 06/2025
    Godine : 27

    Igrač za kojeg se isplati riskirati, i bolja opcija od Satriana ako već ciljamo na urugvajske devetke. Imao je par sezona kada je zabijao 15+ u La Ligi, Bjelica ga je znao cijeniti u Trabzonu i kod njega je najbolje partije u turskoj pružao, mislim da to puno govori o turskim stručnjacima. 35 nastupa za Urugvaj, igrao i na SP-u 2022. Otpisan je u Trabzonu i traži novi klub.
  • CastAway1986
    1.4k
    jako zanimljiva imena kao i inače s tvoje strane..
    Prvi izbor bi mi svakako bio Swiderski
  • Omake
    2.5k
    Tim Lemperle - Napadač - Koln

    https://www.transfermarkt.com/tim-lemperle/profil/spieler/553285

    Bio

    188 cm , visok, zgodan , plav kao Ante Đapić
    Redovan član svih mladih rep. Njemačke od 15-te godine
    33 utakmice i 2300 minuta za Greuther Furth u drugoj njemačkoj na posudbi lani
    ugovor istječe 2025.
    TM vrijednost 2.5 mil
    Može igrati i na krilnim pozicijama, više lijevo nego desno, (dovoljno motoričan i tehnički potkovan)

    Pozitiva

    Iznimno svestran igrač, koji meni na momente djeluje kao fuzija najboljeg od Petka i Kulenovića
    Agresivan i trkački raspoložen bez lopte, ali dosta kreativan napadač koji se zna spustiti i stvoriti za sebe i druge.
    Kombinacija prvog dodira i kretanje između linija
    Pressing i Kontrapressing, veliki broj duela i vraćenih posjeda za napadača
    Dobar zadnji pas
    Dobar Centaršut


    Negativa

    Realizacija - prošle sezone veći xG od broja golova
    Gol instinkt - ne nalazi se u dovoljno izglednih šansi (Petković je doduše imao sličan problem do Dinama
    Ispodprosječan u zraku
  • Georg Koch
    4.5k
    Matanovic u 3 pripremne utakmice Frankfurta zabio 4 gola od 9 golova Frankfurta.
    Vjerojatno je sada i totalno nerealan s obzirom da mu ocito ide i u Frankfurtu nakon odlicne sezone za Karsluher u Zweiti.
  • keppi
    208
    Čini se vrlo realan scenarij da Oršić u Trabzonsporu postane višak.
    U Turskoj smanjuju broj stranaca, a klubovi svejedno dovode nove. Neki koji su iz raznih razloga (ozljede recimo) u lošijoj formi mogli bi ubrzo postati prekobrojni.
    Kako vam se čini Oršić lijevo, Petko u sredini, a desno Pjaca?
  • Zagi
    7.6k
    Kako vam se čini Oršić lijevo, Petko u sredini, a desno Pjaca?keppi

    ne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.