• Omake
    2.5k

    slažem se, uvijek će prije igrati onaj tko ima plaću pet milijuna nego netko tko ima deset puta manje. Stvarno je ružno kako se zadnju godinu dana iz Ajaxa odnose prema strancima.

    Krenuli su otpisi i raskidi po klubovima. Bivši perspektivni igrač Dinama Hasic dobio raskid, kao i jedan bivši reprezentativac Hrvatske.
  • CastAway1986
    1.4k
    pa možda i ne bi nego sam htio reći da bi možda bio realniji nego Erlic , ne kažem da sam u pravu
  • don
    5.5k
    ako želiš ostati hnl klub i ja bi se složio s tobom. I ovdje stvarno ima dobrih igrača i ne kažem nista protiv toga, svaka čast ljudima koji ih šalju.
    Ali zamisli da jedna Benfica, Milan... traži igrače za klub putem navijačkog foruma od ljudi i koji nisu nikad igrali nogomet, od ljudi koji su igrali nogomet, do mlađih bez iskustva, do starijih sa iskustvom... Ne ide to baš tako.
    Prvo jer bi pokazao (ne)kvalitetu ljudi u klubu zaduženih za taj sektor, a drugo jer bi postao predmet ismijavanja cijele nogometne europe kad bi to izašlo u medije.
  • Droljo
    8k
    ako želiš ostati hnl klubdon

    Uvijek ćemo biti hnl klub
    Zašto misliš da bi skaut rekao javno da je igrača našao na forumu? Pa koliko smo israli imena ovod ak se i pogodi da dovedu jednoga od njih ispast će da ga je tu našao skaut :rofl:
  • Daliban
    1.6k
    Ako već pričamo o Bosancima, prije bih uzeo Buljubašića nego Tahirovića. Prešao je za 1,5m u Tursku, vjerojatno propust za sve HNL klubove koji su ga mogli priuštiti.
  • don
    5.5k
    Uvijek ćemo biti hnl klubDroljo

    Mislim da ipak Dinamo teži da postane europski klub a ne klasični hnl klub.

    Zašto misliš da bi skaut rekao javno da je igrača našao na forumu? Pa koliko smo israli imena ovod ak se i pogodi da dovedu jednoga od njih ispast će da ga je tu našao skaut :rofl:Droljo

    Nije stvar samo u tome, već to pokazuje nekvalitetu tih istih ljudi... Pa nisu ti ljudi zaposleni preko Biroa i rade tu bez ikakvog znanja. Svi u klubu imaju profesionalnu uefa licencu i tako se i trebaju ponašat, svi bi mi onda skauti bili kad bi to tako bilo.
  • Droljo
    8k
    zašto ne dozvoljavaš da im promakne neki top igrač a besplatan i vide ga ovdje? Lako kaže poslije da ga je skautirao mjesecima...
  • Daliban
    1.6k
    Pa već su dovedeni neki igrači koje se ovdje spominjalo.
  • don
    5.5k
    pa normalno da se moraju neki i tu spominjati, cisto sumnjam da netko iz kluba i tog sektora gleda navijački forum.
  • scooniepenn
    3.3k

    Moram priznati da zapravo ne shvacam sto ti zelis reci. Uzmimo za primjer napadaca Vejlea. Predlozio ga je kolega Kujtim, nasi iz skautske sluzbe ga ajmo reci nisu primijetili. Bimbo ovo vidi i baci se na skeniranje i uvidi da tu ima nesto i baci bubu Maricu. Ovo je naravno slikovit prikaz scenarija kojeg se ti grozis. Znaci li to da se Dinamo spustio ispod svoje razine zato sto su okolnim putem saznali za ovog napadaca Vejlea. Ja tu iskreno ne vidim nikakav problem.
  • don
    5.5k
    Moram priznati da zapravo ne shvacam sto ti zelis reciscooniepenn

    mislim da je kristalno jasno šta sam rekao. Klub renomea Dinama si ne smije dozvoliti da igrače traži na navijačkom forumu na internetu. Po mom mišljenju sam naglasio.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sto je najbolje, imas i Preleca u tom istom Vejleu pa ga mozes pitat jel realno.. Al stvarno ne vidim problem da SD negdje procita/cuje za igraca, provuce ga kroz skautski sustav kojeg ima i vidi jel tu ima cega.. Mislim, puno bolje nego kad ti dode premazani menadzer s DVDovima :lol:
  • nemapredaje
    3.2k


    Klub koji želi naći dobre igrače bi trebao koristiti bilo koji izvor, ako će mu to pomoći.

    Vrlo jednostavno.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ja sam siguran da će ime ovog iz Vejlea doći nekim putem do skautske službe. Sad, hoće li ga oni provjeriti, ne znam.
  • scooniepenn
    3.3k

    Upravo to. Kakve veze ima koji je bio pocetni hint za nekog igraca, stvarno svasta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.