• Eduardo
    19.9k
    Ajde ako ima netko vremena nek preleti od prve stranice teme i popiše neka imena koja su spomenuta ovdje prije nego su napravili zapaženije transfere. Bilo bi to zanimljivo za vidjeti.
  • Daliban
    1.6k
    Samy Mmaee, stoper, TM vrijednost je 2.5 milijuna eura, Ferencvaros, 27 godina. Ugovor mu istječe 30. lipnja 2024. i riječ je o marokanskom reprezentativcu. Bilo bi pametno dogovoriti besplatan dolazak na ljeto, neće KTC moći vječno krpati poziciju stopera, a njemu svakako istječe ugovor na ljeto.Izet Hajrović

    Ne da mi se ići skroz unazad i praviti cijelu evidenciju, ali iskopao sam ovo.
  • Zagi
    7.6k
    Kaj se Ajaxa tiče jesu Van den Boomena stavili na transfer listu?
    Sjećam se da ga je jedan forumaš pratio 4-5 godina :cool:
  • Dzoni
    616

    Nakon prvih 50 procitanih stranica vidim da bi nam ekipa bila dostojna borbe za trofej lige prvaka kakva su imena bila spominjana
    Vidim pisalo se o Kvaratskheliji, Sesku, van den Boomenu, Mittelstadtu, Denizu Undavu, Ricardu Calafioriju, Ermedinu Demirovicu, Manuelu Bensonu, Artemu Dovbyku i jos mnogima
  • Eduardo
    19.9k
    ok, tu je pitanje u kojem trenutku njihove karijere se pisalo o njima i jesu nam tad bili dostupni.
  • Dzoni
    616
    O sesku se pisalo dok je imao 18 godina, Demirovicu prije 4 godine, Calafioriju dok je bio u Baselu, Mittelstadtu prije nego sto je dosao u Stuttgart, Dovbyku dok je bio u Dnipru... jedino Benson i mozda Undav su nam bili u trenutcima pisanja nedostupni
  • Infinity
    16.3k
    S obzirom kakva imena su se spominjala na prvoj stranici, ja sam vec tad odustao :lol: :lol:


    Sad bih se ponovio, kad su vec tema stare zelje, nakon godinu dana slobodna je moja zelja od proslog ljeta. Desno krilo, Omer Atzili je raskinuo s Al Ainom. Sjajne dvije i pol godine u Maccabiji, za dva milijuna u UEA, tamo solidna sezone, te je sad bez kluba. 700.000 eura je imao u Maccabiju. U Emiratima koliko god da je imao, ocito mu nije bitno s obzirom na raskid :rofl:

    31 godina, nema potencijal za prodaju, ali bi smanjili trosak dovodjenja s obzirom da je slobodan.
  • Daliban
    1.6k
    Khvicha Kvaratskhelia, lijevo krilo Rubin Kazana. Spektakl igrač, strašan dribler. Gruzijac, 2001. godište, napunio 19 u veljači. Trenutna vrijednost je 2.3M€ prema Transfermarktu.

    Ne znam koliko je realno, ali rado bih se kod Uremovića raspitao o njemu.
    Eduardo
  • Paggini
    19.6k


    @Marko1983 ispuni čovjeku želju i dofuraj nam Atzilija
  • Nogo
    3.6k


    3 gola u poluvremenu sada protiv Lincolna.
    Baš je Juninho top napadač neovisno o protivniku, a nama dostižan.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ostavit cu ovdje, podsjeca me na Petka.. David Strelec, dijete Slovana koji je otisao u Italiju dosta rano i tamo nije uspio. Klub ga vraca prosle sezone na posudbu, 11 golova za slovacku ligu u 28 nastupa nije previse impresivno, ali je pokazao da zna i proigrat. Otkupljen je i ima sjajan ulaz u sezonu, na SP je otisao kao igrac iz drugog plana, a na kraju se cini da je najvise profitirao (asistencija i pokusaj sa centra protiv Engleza) i da je buduci prvi izbor u reprezentaciji. Prica se da voli nocni zivot, veceras 2 Celju..

    https://www.transfermarkt.com/david-strelec/profil/spieler/482836
  • nemapredaje
    3.2k
    Prica se da voli nocni zivotEfes Pilsen

    Dobro kažeš, podsjeća na Petka
  • Efes Pilsen
    8.3k
    price su im u svakom pogledu veoma slicne :joke: i slican su tip igraca, tehnicki je slabiji, ali zato vise gleda prema golu..
  • CastAway1986
    1.4k
    inače smatram da dosta znaš o nogometu ali Buljubasic još nije razina Tahirovica niti trenutno mogu stati u istu rečenicu što ne znači da nije potencijal a i doživio je već dvije tri povrede..Inače ako pratis Sarajevo neznam dal ti je poznat talentirani stoper Nidal Čelik?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.