• jedan u nizu
    8.2k
    Leverkusen je nakon nevjerovatne sezone počeo rasti jako u marketinškom sektoru. Ne znam njihove brojke, ali sigurno su višestruko porasle brojke dresova i svega ostalog.
    S te strane mogu razumjeti Castore. Oni recimo dogore posao sa Dinamom, koji recimo godišnje proda 20k dresova (sad izmišljam brojke), i oni računaju da če tu prodati sličan broj, ili uz određeno procijenjeno povećanje. A šta se desi kada dinamo odmah poslije ostvari povijesni uspjeh i proda 100k dresova, da li dobavljač to može ispoštovati? Teško uz obaveze prema drugima, a oni sve više i više klubova uzimaju. A di su tek klubovi koji prodaju višestruko više nego jedan osrednji (u europskom smislu) dinamo?
    Čini mi se da im je to veći problem nego kvaliteta dresova, da su zagrizli u preveliki kolač i da će im trebati vremena da to riješe.

    Mislim da ću očekivati opvu sezonu da bude tako-tako što se tiče našeg kluba, da će tu i tamo štekati nabava ali ne kritično. Ali očekujem da će sljedeće godine to biti na većem nivou.
  • Yovitssa
    624
    Don't shoot the messenger! :grin:

    Samo prenosim članak na koji sam naletio. Meni je Castore top i pravo osvježenje u odnosu na generički Adidas...
  • ZgDLions
    395
    Mene smeta kad idem malo pregledavati njihove stranice nas nema ni u tragovima.
    Mislim na korak do LP, a klubovi iz druge lige koje sponzoriraju su na stranici.
    Nije da je ograničen broj klubova, pa moraš birati, još pokoji se mogao ugurati na stranicu.
    Kvaliteta i dizajn su mi za sada ok, do kraja godine bumo bili pametniji što se raznolikosti, rokova i kvalitete tiče.
    https://castore.com/pages/partnerships
  • Zoran
    41
    Ja sam cijeli zivot obozavatelj Adidasa ( uvijek mi je bio drazi od Nikea), ali sada kad je Dinamo presao na Castore imam samo pohvale za njih. Istina fali razne robe u shopu, ali doci ce i to. Na kraju krajeva za sada mi je dovoljan trošak za ovaj mjesec dres i gacice uz kupnju godisnje … a sljedecih mjeseci sigurno idem u daljnju nabavku ( npr. Trening trenirka itd)…,
  • Mali Zeus
    12.6k
    Treći dres je top topova, kupit ću ga i zato što je dobar i iz inata glavinim podguznim muhama koji su se digli na dvije noge protiv istog. Zanimljivo je da imaju iste argumente kao i tovari (dinamo se srami hrvatskog dresa). Nadam se da su ponosni.
  • NORTE
    11.4k
    Kaj je ovoGZomanid
    Kao što vidiš fake url, fake stranica.
    Uklonite link.

    Dakle čak nije ni fake roba jer ni ne postoji.
    Kupujmo u službenim dinamo shopovima i podržimo naš klub.
    Uvijek kontra fejk robe kojom se radi šteta našem klubu.
  • badjibadara
    3.1k
    Iskaču te reklame sa Dinamovim dresovima po društvenim mrežama. Dres je kao 28€, neki će vjerojatno nasjesti, tako da apeliram da Dinamove dresove kupujete isključivo preko službenog web shopa ili u poslovnicama.

    Ako niste članovi, ne budite lijeni, učlanite se, sa članskom imate 15% popusta na sav asortiman.
  • xavier
    12k
    Dres je kao 28€, neki će vjerojatno nasjestibadjibadara

    Ti koji kupuju dres za 28 eura na Facebooku, sigurno to ne rade misleći da kupuju original dres.
  • NitkoBitan
    17k
    Ti koji kupuju dres za 28 eura na Facebooku, sigurno to ne rade misleći da kupuju original dres.xavier

    Cisto sumnjam da se za 28 eura moze dobit fejk dres.
    Vjerojatno ce dobit frisku figu a ne bilokakav komad pamuka, al ne zalim ih nimalo.
  • badjibadara
    3.1k
    Čista prevara i navlakuša je u igri. Sliku trećeg dresa su postavili čim je osvanuo na web shopu.

    Neće nitko sa Zone nasjesti, to ne brinem, ali slabije upucena ekipa mogla bi doživjeti školovanje.
  • xavier
    12k
    Cisto sumnjam da se za 28 eura moze dobit fejk dres.NitkoBitan

    Čista prevara i navlakuša je u igri. Sliku trećeg dresa su postavili čim je osvanuo na web shopu.badjibadara

    Ma poanta je bila da tko god klikne na tako nešto, (valjda) zna da se ne radi o originalu.

    E sad, naravno da je velika vjerojatnost da neće dobiti ni kopiju, ali to ne znam. Nije mi nikad padalo na pamet nešto kupovati s neke "Facebook stranice".
  • Bosskovitz
    11.7k
    Cisto sumnjam da se za 28 eura moze dobit fejk dres.NitkoBitan

    Može. Znam ljude koji su i za manje naručivali fejk dresove repke i ne vidiš razliku od originala, ali u ovom slučaju je sve fejk, od dresa do stranice, odnosno taj dres koji je prikazan neće dobiti nitko tko nasjedne na prevaru.

    Za 28€ dobit će tek dobru životnu lekciju.
  • Captain America
    17.6k
    Postoji subreddit s popisom online shopova koji prodaju vjerne replike dresova. Može se već naći novi Dinamov dres za 15ak dolara tako da ovi možda stvarno prodaju te dresove.

    Dres_hrv je s dinamozag2 na Instagramu redovito dijelio dresove...
  • marcio amoroso
    36.4k

    Nudili su i nama suradnju.
  • din
    442
    i to je dobra kopija, koju naručuju od tko zna kud, na prvi pogled izgleda identično, ali nakon par pranja ode sve dolje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.