• Dinamosaur
    1.5k
    Nije bilo to ni slučajno, niti je on sam to krenuo.Pop corn

    Mislis na Croatel?
    Primjetio sam vec vise puta da ne prikazuju poruke sa sjevera dok poruke od gostujucih navijaca redovito prikazu.
    Nisu prikazali u petak ni posvetu za pok. Juđa
  • NitkoBitan
    17k
    I za iduću sezonu će treći dres imati motiv grada Zagreba. Kao i dodatna oprema.Pop corn

    Da pitam, necu detaljnije od toga... jesu li vec odredene boje dresova za iducu sezonu?

    Osobno se nadam kombinaciji plavi, bijeli i crni. Plavi klasika, bijeli i crni su se rijetko razocarali za razliku od egzoticnih.
  • badjibadara
    3.1k
    Imam osjećaj da se na svaki negativni komentar proda 10-15 komada trećeg dresa. Tako da hejteri, samo navalite :cool:
  • mokoxax468
    698
    Ja bih volio da sljedeće godine drugi dres biti crveni, golmanski od ove godine mi je fora, ali za igrače prava crvena s grba bi bila cool. Čisto malo za promjenu, a usput i još jedna posveta povijesti Zagrebovog grba
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Meni je dres jos brutalniji od crnog adidasovog koji mi je jedan od najdrazih ikad. Cim dodjem do love ja ga narucujem osim ako ne bude prekasno. Dali itko zna kakvi su sto se tice velicina u odnosu na adidas
  • mokoxax468
    698
    Dali itko zna kakvi su sto se tice velicina u odnosu na adidasKujtim Shalla

    Ja uzeo L kao i kod adidasa, slične su veličine
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    hvala Puno brat, znaci idem po xl :heart:
  • IceMan
    2k


    Što se tiče adidasa, meni je bila veličina L, a od castorea mi je L premali. Znači od castorea XL.
    Manje su i uže veličine od castorea.

    Baš bio u petak u fanshopu pa malo isprobavao.

    Inače čekam još svoj koji sam naručio preko webshopa.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Čitam i ne vjerujem u što se razvilo ovo s 3. dresom. Nema me na društvenim mrežama pa ne znam kakvo je tamo stanje, a od ovoga što sam vidio po portalima samo su 2 članak bila o tome. Je li moguće da su Antolić i Lesički toliko bitni?

    Nisam uživo gledao utakmicu, vrtim po portalima i vidim sliku jednog našeg igrača kako vodi loptu. Prvi dojam, u pravilu najiskreniji - prelijep dres, ali nešto fali.
    Za svojih skoro 40 ne znam da sam doživio prizor da igrač Dinama za vrijeme utakmice nema grb na prsima, makar onaj monokromatski koji ne volim. Iznenadilo me, moram priznati. Ne vidim tu "rashrvaćivanje" Dinama, ne daj Bože, ali fali mi grb. Po netu se stvorila takva histerija, imam osjećaj da svatko tko kaže da mu grb fali odmah naiđe na salvu napada.

    Nekako se gura teza da nekome od Dinamovaca smeta malo d što je apsurd. To je naš simbol, sastavni dio našeg identiteta i ni jednom pravom Dinamovcu ne smeta, ali vjerujem da mnogima nedostaje grb.

    Ako bi išao vući paralelu s religijom, meni je Dinamo svetinja, Maksimir crkva, utakmica misa, a grb križ! Simbol pod kojim živimo i umiremo i nikad ga ne bih maknuo s dresa. Malo d bi bila slika nekog od najdražih svetaca, lijepo i drago, ali nije križ.
    Ne osuđujem, razumijem da se probalo s nekom inovacijom na 3. dresu, da se mene pitalo ne bih to radio, ali neću ni praviti dramu oko toga.

    Nemojte zbog ovoga lijepiti etikete ljudima bilo kojeg stava. Naš grb je simbol, najjači od svih Dinamovih simbola, a stavljanje simbola u neobične kontekste ili izostavljanje iz ustaljenih uvijek izazove jaku reakciju. Ljudi u klubu koji odlučuju o ovakvim stvarima trebaju ovo imati na umu.

    Da zaključim, dres je lijep, s pravim grbom bi bio još ljepši.
  • Jaro
    7.3k
    ovo je potpuno legit stajaliste. Ali, vjeruj, hrpetina je bas ovoga drugoga - da je malo d simbol mozemose koji odnarodjuju klub i vuku prema lgtb agendi i kojecemu...
  • The Undertaker
    5.1k
    Imaš tekst na webu kluba gdje je u sklopu cijele kampanje objašnjeno sve. Više od toga je nepotrebno priopćenja pisati.Pop corn

    To nije pročitao "nitko". Priopćenje kluba bi danas prenijeli svi mediji.
  • veselko tenžera
    2.1k
    super je taj stav, pogotovo kad znamo da je ovaj dres odabrala bivša uprava :smile:
  • Bosskovitz
    11.7k
    No nikako ne bih na neki način odvajao zagrebački od hrvatskog identiteta. Rekao si da u Zagrebu nije toliko izražen jer nije bilo potrebe, ali bilo je potrebe. Onih 45 godina.Chempers

    On je nužno odvojen, ali ti identiteti nisu u sukobu, potpuno su komplementarni. Slažem se s tobom, taj hrvatski identitet je logično bio dominantan za vrijeme komunizma i Jugoslavije kada nismo imali svoju državu, tada i jesmo bili jedini klub sa šahovnicom, klub s najmanjom crvenom zvjezdicom na grbu, klub koji je nosio društveno-političku težinu ideje koja je podrazumjevala raspad i države i sustava u kojem je postojao.

    Ali toga nema već 34 godine. Zato i nisam rekao nije bilo potrebe - jer definitivno je bilo - nego da danas nema potrebe kao tada. Ostvarili smo ono što smo htjeli i za što smo stajali. Danas smiješ reći da si Hrvat, smiješ pjevati pjesme koje nisi smio, isticati zastavu, danas imaš svoju državu, svoj jezik, imaš demokraciju, imaš slobodu koju si idealizirao u vremenima Jugoslavije i taj ideal je ostvaren. To ne znači da ga treba zanemariti, ni slučajno, ali posve je logično da on danas nije toliko dominantan kao kaj je bio za vrijeme Jugoslavije.

    taj hrvatski identitet je bio najviše izražen i mislim da je najviše bitan ukupnom navijackom tijelu, ne umanjujući vrijednost ostalih dvaju.Chempers

    Ovo je oksimoron jer ako je jedan najviše bitan, onda su druga dva definitivno manje bitna. Znam da se radi o finesama, generalno se mi slažemo, ali ponavljam: ta tri identiteta nuzno su jednako vrijedna.

    Dinamo je hrvatski, zagrebački i građanski klub. Jednako hrvatski, jednako zagrebački, jednako građanski. Naravno da svakome od nas neki od tih identiteta moze biti blizi, to je posve prirodno i normalno, ali na klupskoj razini oni su jednaki.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    hvala ti, ja nemam mogucnost probati, uzecu xl ako bude Mali svakako i sin nosi
  • strumfich
    221
    Nevjerovatno kakva se hajka digla zbog ničega. I sam sam protiv LGBTq/woke agende, al vidim da su neki malo zabrijali i prešli u shizofreničarske razine. Još smiješne sve postaje jednom kad idiotima pojasniš da je sve dresove birala prošla uprava.
    Da, Perasica je na platnoj listi soroša i Tomaševića i ovo je samo prva faza, iduće godine nam Zajec isporučuje dres s gej bojama i zvezdom.

    Ja shvacam da ljudi pusu na hladno poučeni starim iskustvima i sam na sve slično pazim, al ljudi dajte malo razuma.

    Slično se desilo sad na olimpijadi. Ljudi iznapadali ženu i širili lažne informacije da se muškarac bori sa ženama, a na kraju se ispostavilo da je rođena kao žena samo ima vise razine testosterona od prosječne žene.

    Sto se dresa tiče, meni osobno je 9/10. Bio bi 10/10 da je d malo manji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.