• Nogo
    3.6k

    Miro, jel ima kakvih bar naznaka ili pozitivnih/negativnih signala oko odlazaka/dolazaka?
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Zasto ne zeli u Atalantu? Pa kod njih bekovi igraju visoko kako on voli.Efes Pilsen

    Imaju 3 beka u rosteru, krucijalno mu je da sad ne zezne s klubom. Iako nije isključeno da tamo ode, ali za sad nije sklon odlasku tamo jer čeka neke opcije gdje ima manje konkurencije
  • Omake
    2.5k


    Dodali su jutros još par imena među kojima je i Medić. Navodno Ajax treba prodati da se pojača.
    Otpisani su Gaston Avila - 5mil, stoper, Jakov Medić - 2 mil stoper, Chubu Akpoma - 12 mil. napadač/krilo, Owen Wijndal - 5.5 mil lijevi bek, Borna Sosa -7,5 mil lijevi bek, Silvano Vos - zadnji vezni 2.5 mil, Tahirovic 5 mil - zadnji vezni. Vjerojatno se nadaju 30+ mil.
    Moj neki idealni scenariji za Tahirovica u Dinamu je posudba s otkupnom od 3 mil na ljeto. Ako Ajaxu tako gori pod nogama teško da će uzimati u obzir posudbe.
  • mali M
    5k
    čeka neke opcije gdje ima manje konkurencijeMiro Vugrinec

    pa onda Dinamo ispunajva sve njegove potrebe! :lol:
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    pa onda Dinamo ispunajva sve njegove potrebe! :lol:mali M

    Jedino ako Dinamo može platit transfer 4-5 milja, a placu bar 1.3. U Ajaxu je na 1.8 neto
  • CastAway1986
    1.4k
    malo pretjeruješ s omalovažavanjem Tahirovica.Imao je dosta dobrih partija za Ajax i reprezentaciju BiH te bi sigurno mogao igrati u Dinamu iako je glupo pričati o tome kad se nigdje ne spominje kao potencijalno pojačanje.. Isprike i administratorima jer je ovo više tema za scout sluzbu
  • mali M
    5k
    pa vidi nas kako nudimo silne milijune Pašaliću, ima da Bornu dovedemo bez kapi znoja! :lol:
  • hardek
    2.8k
    Baš zanimljiv igrač, isplati se riskirat pa makar bio samo back-up opcija. Definitivno izgleda kao upgrade za Špikića.
  • Marley
    1.6k
    hvala na iscrpnom izvjestaju o Sosi, bas me zanimalo. Anti-Mislintat kampanja totalno ima smisla i pretpostavljala sam da je tako nesto u pitanju.

    Znas li ista vezano za Erlica? Ima li smisla njega spominjati u kontekstu Dinama, dugo nismo :grimace: ?
  • CastAway1986
    1.4k
    mislim da nakon MMA i Torrentea više nijednog stopera nema smisla spominjati u kontekstu Dinama jer smo tu dobro popunjeni plus uzmi u obzir da je i dalje Perić u klubu i to ti je već 5 stopera uz šestog Perkovica koji se koristi na lijevom beku..
  • Marley
    1.6k
    joj da fakat, ne treba nam stoper. Ponijelo me :sweat:
    Opcenito kad se pocnu spominjat nasi reprezentativci, totalno me ponese, zaboravih u trenu na ovu nasu dvojicu novih.
  • CastAway1986
    1.4k
    vjerujem da si pratio Tahirovica bar donekle ko I ja ..
    U Ajaxu uopce nije bio toliko los koliko neki misle , Henderson ni po cemu ne igra bolje od njega jer je covjek prestao igrati ozbiljan nogomet kad je otisao iz Liverpoola ali ce igrati samo zato jer je veliko ime sto se tamo očito mora postovati..Primjer samo sad sa Vojvodinom kad su ljudi pogodili stativu na 0 0 kako covjek ispade na sredini terena kao amater , a da je Tahirovic bio kojim slucajem, razapinjali bi covjeka naredna 3 mjeseca nizozemski novinari ..Jedino što mi djeluje nekako premakan za poziciju koju igra ali i kod nas je Sučić sličan pa nadoknadi trkom i drugim stvarima
  • CastAway1986
    1.4k
    Da nam kojim slučajem treba mislim da bi Lovren bio prvi izbor :victory:
  • Tranzicijski Napad
    110
    Evo jedna lista ok napadaca koji su prosle sezone imali minimalno 10 golova , navecer cu malo detaljnije o njima

    e52b58f456e8cb7d9c6e87770c91cee3.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.