• Paggini
    19.6k
    standardni narativscooniepenn

    Jakir...

    samo decku treba dati redovito priliku.scooniepenn

    Jakir...
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Ko ce sve ovo citat :lol:

    Ima li netko dovoljno dobar tko cita da mi samo odgovori na par pitanja

    Ide li Sucic? (ako da, za koliko?)
    Stize li Carlos? (ako ne, stize li neki drugi napadac?)
    Stize li Cordoba? (ako ne, stize li neko drugo desno krilo?)
    Ide li Spika? (ako da, za koliko?)
    Trazimo li lijevog beka i veznjaka?
  • emilperska
    5.4k

    U toj utakmici koju si zalijepio na klupi iz raznih razloga nisu bili:
    1. Gavranović
    2. Majer
    3. Gojak
    4. Hajrović
    5. Komnen Andrić
    6. Gvardiol (već debitirao za prvu)

    Sad cete napisat da to nije prime Majer, ali taj Majer i Gvardiol su za godinu dana bili starteri kod daltona mlađeg. Gojak je uvijek koristan bio kao i Komnen. Za Gavru bi dusu i danas dali..



    Napisao si zanimljiv i dobar post, ali i dalje mislim da ovoj ekipi nevezano uz trenera nedostaje 2 do 3 igraca da bi bila negdje na toj razini. I tu ne mislim na rotaciju nego na prvih 11.
    Neobranjivo mi je da nema komunikacije izmedu trenera i SDa oko lijevog beka jer ocito nisu na istoj valnoj duljini i da je dovodenje pravog desnog krila jednako gradnji Peljeskog mosta za nas..
  • Droljo
    8k

    Da
    Ne
    Ne
    Ne
    Možda
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Fala. Za koliko ce Sucic?
  • Droljo
    8k

    A vele 10mil. Možda i ostane :snicker:
    Ko ce sve ovo citatImamo Dinamo

    Ja sam već podjelio petice iz zalaganja ekipi tu. Rasturaju
  • Dinaminjo
    929
    Ovu temu treba zaklkucat do prve sluzbeme informacije

    Nema smisla
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Bojim se da je razlika u tome sto je Bjelica od svakog igrača izvukao maksimum, pa nam je tako i Kadzior izgledao vrhunski na terenu.

    Ne znam koga bi izdvojio iz trenutnog kadra da se isprofilirao kod Jakirovica.
  • Marcinko
    595
    Ivanušec u svojoj ne prvoj, nego nultoj pravoj seniorskoj sezoni i par ozbiljnih utakmica u životuZambatine škude
    Sve potpis osim ovog dijela, on je već tada imao nekoliko sezona u HNLu i puno jače ime je bio od npr Stojkovića ili Kačavende sada.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Sad cete napisat da to nije prime Majer, ali taj Majer i Gvardiol su za godinu dana bili starteri kod daltona mlađeg. Gojak je uvijek koristan bio kao i Komnen. Za Gavru bi dusu i danas dali..emilperska

    Gojak je imao važnu rolu, slažem se. Komnen je u kontekstu Dinama sasvim nebitan epizodist. Gavranovića smo potjerali, došao je Drmić trebao biti jednako dobar ili bolji pa je postao teret instantno. Opet, kontekst.

    Naravno da ova dva nisu ni blizu prime Majera i ni blizu prime Gvardiola. Zapravo mislim da si ovom nabrajalicom još jače istaknuo poantu.

    Suština je da baš nitko nije prije tekme, a kamoli na prijelaznom roku, tvrdio da smo mi luđački dobro popunjeni jer su nam na klupi Majer koji je igrač kojeg trebaš razviti, Gvardiol od 16/17 godina i Komnen Andrić. Isto kako je Gojak kod Bjelice izgledao kao top osmica, a kasnije je odjednom zaboravio igrati nogomet pa ga se tjeralo bičem iz kluba.

    To su sve igrači koji svaki za sebe ima masu mana ili se treba tek razviti u poluozbiljnog igrača za taj level. Samo netko ih je posložio u koherentnu cjelinu, a netko bi kukao da treba bolje.
  • Paggini
    19.6k
    Ko ce sve ovo citat :lol:Imamo Dinamo

    Zna se dinamika Zone - od 1.6. do 5.9. gori tema Transferi - rasprave, a od 5.9. nadalje gore teme Trener Sergej Jakirović i Novi Trener Dinama #3 :cool:
  • Zambatine škude
    2.6k
    Napisao si zanimljiv i dobar post, ali i dalje mislim da ovoj ekipi nevezano uz trenera nedostaje 2 do 3 igraca da bi bila negdje na toj razini. I tu ne mislim na rotaciju nego na prvih 11.emilperska

    Ovo nisam vidio, isprike na duplom postu. Nisam se toliko osvrtao na tvoj upis. Mogao sam citirati milijun drugih, samo sam na ovaj prvi naletio. Više komentiram stav, očekivanja, iluzije i selektivno pamćenje koji se generalno provlače kroz temu.

    Imam dojam da je mercatto nekim ljudima društveno prihvatljiva kompenzacija za rulet. Ono, oće-doći-neće, mahnito se citiraju novinari kojima se inače daje 2 % kredibiliteta, provjeravaju 170 puta dnevno temu i medije, one naše insajdere sa Zone kontaktiraju direktno i indirektno 140 puta dnevno kao da time utječu na posao i onda ispoljavaju frustracije kad im ne upadne u boju koju su igrali. A par dana kasnije kad završi rok zaborave te igrače i kreće nova runda kockanja.
  • cibona
    2.9k
    Ali ta momčad je imala Nenada Bjelicu.Zambatine škude

    Ovo je ključno. Mi na žalost imamo trenera koji nikada nije niti neće znati izvući maksimum od naših igrača. Ja se uopće ne bojim oko trenutnog kadra, on je i više nego solidan, nedostaju tu još eventualno dva tzv. kapitalca. Problem je osoba na klupi.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Zna se dinamika Zone - od 1.6. do 5.9. gori tema Transferi - rasprave, a od 5.9. nadalje gore teme Trener Sergej Jakirović i Novi Trener Dinama #3Paggini

    Nema odmora, uvijek težimo boljem! :cool:
  • don
    5.6k
    Mene jeza prođe kad pomislim što bi ljudi danas pričali da nam Marić dovede igrače koji imaju renome kao Oršić i Petković kad su dolazili u Dinamo.Zambatine škude

    U većini se slažem ali bitno je za napomenuti da je sada ljestvica kluba podignuta puno, puno više nego je tad bila. Tada su se i dovodili igrači takvog CV-a u većini slučajeva i mogla se liga osvojiti jer su nam konkurenti bili blago rečeno u k. Drugu polusezonu u gotovo svim sezonama je mogla završiti ekipa sa zone i opet bi ju osvojili a ovih godina to više nije tako. Moraš svake sezone izvući maksimum, dovesti najbolje moguće igrače koji će ti izvući cijelu sezonu jer rijetko kad imaš vremena i prostora za razvijat mlađe potencijale zbog napetosti u prvenstvu koja je uzrokovana pojačavanjem rivala i konkurentnosti u prvenstvu.
    Jednostavno nemaš pravo na veliku grešku, imaš naravno ali bi te ona mogla koštati cijele sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions