• sport
    3.3k
    Ponuda iz MLS je bila na stolu,druga je stvar što ju je Špikić odbio.
  • Dzoni
    615
    Opet smrdi na preplacivanje igraca koji nicim ne impresionira osim sutom. I puno dojmljiviji igraci iz Rijekinog sustava su propali u dinamu, a mi bi trebali dati 5mil za Pasalica ili po novom Spikica, odrec se postotka i dat jos novaca
    Ma da..
  • Mlađi referent
    12.3k
    A taj balkan scout ima info pa je bitno kaj on kaže?
  • Facke
    3.6k
    Decki , mir. Koj ste si skocili.
  • Veljko
    68
    Ali iskreno sumnjam da ce i bit nekih velikih odsteta za rukavinu i jankovica u buducnosti...to da se prodaju iz dinama onda druga stvar - al nece njih nitko kupit od rijeke za vise od recimo desetak milja - Nadam se da se nisam opekao ovim rijecima al uvjeren sam, da nisam
  • sanjinlego
    3k
    IMG-2083.jpg

    "Dva dana nisam vidio sportskog direktora, pa ni danas."
  • blubach
    230
    Ajde da pretpostavimo da je istina za Pašalića Špikić+lova+postoci Rukavine i Jankovića.
    I ajmo pretpostavit da imamo pravo na 50% oba igrača.
    Koliko vrijedi Špikić?
    Koliko vrijede Rukavina i Janković?
    Koliko love?

    Ajmo za Špikića prvo. Dobili smo (valjda) ponudu od 1.5m eura. Možemo pretpostavit da je to njegova stvarna vrijednost.
    Rukavina i Janković? Ovisi kako će se tamo razvijat, ali... mi u trenutku kad smo ih poklanjali su za nas vrijedili okruglih 0. Negdje se dalo pročitat da bi Rijeka mogla prodati Jankovića za cca 3m eura. Osobno mislim da bi ga Miško na biciklu na volanu vozio u Japan da ima takvu ponudu, a Rukavina, trenutno bezperspektivan, također nije imao nikakvih udvarača. Ako uspiju obojicu prodat za milju svakog kroz godinu dvije, svaka im čast. Ja tu mogu računat da mi možemo ukupno za obojicu utržit milju eura od postotka i, bojim se, ne više.
    Znači to bi bilo 2,5m eura ukupno.

    Lovu im ne bi na to dao nikakvu jer Pašalić ne vrijedi više od 2.5m eura.

    Po ovim pretpostavkama, a nećemo se svi složit, je meni dobar deal Špikić i odricanje postotka.
  • blue heart 72
    1.7k
    uopće me ne zanima hoće li biti ponuda za Jankovića i Rukavinu (i ja mislim da neće), ali ne želim da nam se Miško opet ruga.
  • Haza
    4.1k
    Ljudi previše histerije oko tračeva. Iako sam znao dati neku malu kritiku našem SD (generalno sam zadovoljan za sad), zar stvarno možete povjerovati, a kamoli se uzbuditi na trač di bi on dao Špiku, lovu i bonuse za Rukavinu i Jankovića za Pašalića.
    Prvo, nadam se da ne gubimo vrijeme na Miereza, jer nam ga neće prodati.
    Drugo, Pašalić, po meni je maksimalno 20 do 30 posto bolji od Špikića (razlika je samo u konkretnosti, psihi i udarcu koji je Pašaliću stvarno visoka kvaliteta, ostale nogometne vrijednosti su tu negdje). Čak bi rekao da mu je tržišna vrijednost maks 50 posto veća od Špikićeve(mlađi je i u reprezentaciji). Dakle to je nekih 2.5 mil eura, plus bonusi i postotak od idućeg transfera. Vjerujem da je naš SD takvu ponudu i ponudio Rijeci.
    Matematika je jasna u toj priči.
    Ajmo sad bitne stvari, ako nama Pašalić ne može igrati u playoffu, utakmicama koje nam potencijalno vrijede 20 mil eura, moje jedino logično pitanje je šta mi uopće gubimo vrijeme na njega. Pašalić nam je sigurno upgrade za HNL, ali za europske tekme i nije baš...
    Treba tražiti vani igrača za tu poziciju, očito je Dinamu zabranjeno kupovati u HNL-u.
  • Zagi
    7.6k
    Dobro više od deset sigurno ne .
    Ali ako imamo po nekim napisima 70% od Jankovića , a netko da za njega 4m eura to ispadne gotovo 3.
    Četiri nemoguće? Ne bih rekao da je neka velika razlika između Bulata i Jankovića.
  • sport
    3.3k
    Vidiš da gleda u Srnu :lol: ,Jakir se malo razbahatio u posljednje vrijeme.
  • Dinaminjo
    929
    kad gleda u krivom smjeru
  • Veljko
    68
    Al Zagi, sumnjam da njega oni mogu i za 4 prodat...dakle ako ga prodaju onda maks za 3 milja... u vrh glave...Mislim da taj posao ni nije toliko los
  • Paggini
    19.6k


    Jakir u ovim trenerkama na 40 stupnjeva pokušava sakrit sise hehe, dobar pokušaj jakire
  • blubach
    230
    čovjek je od nas otišao za džabe, odigrao dobro polusezonu i onda se kompletno ugasio. Ako to može ponovit, možda ga i mogu utopit za 2-3m, al ja to stvarno ne vjerujem, jednostavno mi ne odaje dojam takvog talenta...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions