• NitkoBitan
    17k
    Spikic vrijedi minimalno 1,5 mil. 50% od Jankovica je isto negdje toliko. Kaj bi jos muzicku zelju uz to? Najbolje da im uz to jos i novce damo...

    Ako bi bila takva trampa to bi i dalje znacilo da nam treba jos jedno desno krilo uz Pasalica.
  • austrijanac
    4k
    Baš Marić je zagovornik bio dolaska Jakirovića u Dinamo i jako cjeni njegov trenerski radNoel

    Ozbiljno?
    Nisam znao, jako iznenađujuće.
    Očekivao sam veću letvicu od Marića.
  • Orc123
    7.8k
    ono sto smo malo zamjerali prijelaznom roku proslo ljeto je da mi nismo nista culi od SD...mi i sad nismo od Marica culi sta trazimo i jel uopce vise sta trazimo!? Nitko ne trazi konkretna imena ali rekao je da krila trazimo vani, koliko mozemo vidjeti krila i dalje nema a momcad nam zudi za ljevakom na krilu....po meni ovisno o ostanku ili odlasku Spike ovisi jel nam treba jedno ili dva krila plus napadac i l. Bek......nejde mi u glavu ni ovo ignoriranje trenera Ogiware, a sam ga birao. Decko je zdrav, baca se na glavu, ide na svaku loptu bez sparanja.......

    Ovo nesto sto se pise da bi dali Spikica, postotak od Jankovica i postotak od Rukavine plus novac? Ak o takvoj ponudi razmisljamo onda nismo normalni......rađe cu gledat jos godinu dana Spiku nego Pasalica kojeg bi u ovom paketi platili ko suho zlato a nije nista puno kvalitetniji od Spikica. Spikic je uvijek korisniji u jacim utakmicama jer ima defenzivu a ovoliki novac istovariti na hnl igraca bilo bi suludo. Ovo ce biti novi slucaj Bockaj samo puno skuplji....
  • ShanKu
    733
    hvala na odgovoru, povlačim mišljenje...
  • blue heart 72
    1.7k
    Nikakvi više dealovi sa Miškecom. Za HNL bi nam Pašalić sigurno bio korisniji od Špike, ali što se Europe tiče tu nam je Špika korisniji jer su kaj se fizičke spreme tiče oni nebo i zemlja. Jakire treniraj ono kaj imaš ili buš imal, nisi više SD. A ovo da još nadoplatimo čistu lovu uz Špiku, plus odricanje postotaka od Jankovića i Rukavine i još postotak od eventualne Pašalićeve prodaje Miškecu nema veze sa zdravim razumom. Uz sve to ne bi imao pravo nastupa u play offu za ulazak u LP
  • Daliban
    1.6k
    Spikic vrijedi minimalno 1,5 mil. 50% od Jankovica je isto negdje toliko. Kaj bi jos muzicku zelju uz to? Najbolje da im uz to jos i novce damo...NitkoBitan

    + keš + Rukavina kojeg smo im u tom slučaju doslovno dali besplatno, a osobno ga trenutno vrednujem na barem 2,5m.

    Za te pare dovedemo dva odlična krila. Na stranu sad što je većina toga vrijednost u igračima pa nije likvidno, ali i dalje je vrijednost.
  • hardek
    2.8k
    Ja sam prilično siguran da je jedini razlog zašto Miško nije prodao Jankovića još jer čeka da im poklonimo % od prodaje u paketu za Pašalića. Ako se ne varam od Jankovića imamo 70%.

    Ovaj cjelokupni paket je ludost. Špikić + % od Jankovića i nek ih nosi voda
  • Zagi
    7.6k
    Ovaj paket je ukupno valjda 3 puta vrijednost Pašalića.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Neznam koliko tu ima istine jer Špikić bi tamo vjerojatno imao manju plaću nego što ima sad...osim ako se mi ne nudimo da preuzmemo dio plaće na sebe. :lol:
  • Orc123
    7.8k
    Inace vise se uopce ne cudim sto nas Misko sprdava u svakom istupu, covjek nas prca i prca i mi se samo vracamo po jos. On ko alfa mužjak a mi skakucemo oko njega ko da smo kruha gladni.
  • Sixthway
    456
    mislim da je Marić sam rekel da ak budu govorili kaj traže na tržištu da će im ovi cijenu nabijati ,kaj je i slučaj sad kad se zna da nam fali desno krilo.
  • sanjinlego
    3k


    Tko kaže da skakućemo? Nisam upratio vijest? Tekst? :grimace:

    Edit: Vidim sad' post u vijestima.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Najbolje da se Maric ulogira na Zonu pa da odgovara na naša pitanja i da se s nama savjetuje oko transfera.

    Maricu se treba “suditi” onaj dan kad prijelazni rok bude gotov.
  • Maximo
    490


    Onda je već prekasno :sweat:

    A kaj s ovim cordobom? Prije tjedan dana su se peglali zadnji detalji...čini mi se da jedino kaj peglaju je cordoba dok ne potpiše za Al nassr
  • Nogo
    3.6k
    Možda je uz Pašalića i Selahi ubačen pa bih skužio tu famu i odricanje svega i svačega ali nekako smo opet u minusu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions