• Paggini
    19.6k
    Yr6JHBl.jpeg

    Evo i upute za ugarske suce da znaju s Brodom našim!
  • bluelions
    320
    Klub Carlosa u financijskim problemima...
    Plaće, računi...sve je kasnilo ili kasni još uvijek. Premalen su oni klub.
    Ako je Carlos skautiran od strane Marica, zašto ne za razumnu cijenu za ulogu 3. napadača.
    Mislim da nije potencijal za naslijediti Petka. Nema dobru tehniku, imao super sezonu ali je to to.
  • Vedraca
    18
    U nekoj svicarskoj Ligi! Haha cuj to i ja citam i nevjerujem.....
  • Laugreano
    2.5k
    ali bi imali bome puno koristi ako dovedu bombetinu od igrača a ne neke carlose i sta ja znam, koji su mozda dali 10 gola u nekoj svicarskoj ligi…Veljko

    Prica se da Lukaku dolazi, ako prođe ljecnicki.
  • E46
    634
    Mi ni ne trebamo teziti da nam napadac ima bomba tehniku, u kojem to klubu ima napadac ima odlicnu tehniku, Haaland? Lewa? Primjer samo.. To sto je Krznar napravio s Petkovicem prvi da se ovaj izvlaci van 16m je za zatvor. A dok je kod Bjelice igrao iskljucivo spicu bili smo puno jaca ekipa. Nama treba klasicna 9ka kiler kao ovaj Carlos ili Mierez,znaci gledaj samo gol i zabijaj.
  • sanjinlego
    3k


    Tako je. Ja živim za dan, kad' će Dinamo potpisati napadača "ubicu". Da "raznosi" sve pred sobom, ali da ima jedan jedini cilj a to je - gol. 15-20 golova po sezoni.
  • Orc123
    7.8k
    Ono sto mogu potvrditi iz svega viđenog do sad na pripremama, Dinamo ce biti taoc senatora bas kao i repka....ocito da i dalje nece igrati oni koji zasluzuju vec oni koji su blize treneru, valjda s kojima moze pricat na hrvatskom.
  • ShanKu
    733
    Čini mi se nekako, kao da ima malo kontakta i razgovora između Jakira i Marića... to nitko ne može znat i nadam se da griješim
  • Nogo
    3.6k


    Ovo za dati Rijeci Špikića, novce i odreći se postotaka Rukavine i Jankovića bi samo lud čovjek dao.
    Valjda nismo toliko reterdirani.
    Samo zamjena Špika i Pašalić bi dao uz možda 1m.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Moze Maric dovest i Hakimija kad ce ga ovaj klaun stavit na lijevog beka.
  • Daliban
    1.6k
    To bi nam efektivno bio najskuplji ulazni transfer u povijesti, iako se formalno ne bi tako vodilo. Nadam se da nema nikakve istine u tome.
  • Maximo
    490

    Top bi bilo da im špiku uvaljamo
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja sam više spikic za pasalica i oni nama daju 1 milju. Ja bi se tak postavio pa nek se jebu i oni i misko i pasalic.
  • Noel
    5.9k

    Jakirović i Marić su u dobrim odnosima i privatno i poslovno.. Baš Marić je zagovornik bio dolaska Jakirovića u Dinamo i jako cjeni njegov trenerski rad.. Tako da mislim da je ova Jakirovićeva izjava bila sprdnja novinara i dogovorena šutnja oko transfera dok se ne realizira..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions