• Maximo
    490

    Uz pašalića su nam ubacili ivanovića
  • NORTE
    11.4k
    Rijeci Špikića, novce i odreći se postotaka Rukavine i Jankovića bi samo lud čovjek dao.Nogo
    I sve to nakon što je Miško onemogućio i da Pašalić igra playoff LP.
  • Paggini
    19.6k
    Ajmo dati Špikica Rijeci, a u playoffu za LP desno krilo ce igrati vjerojatno ademi, mora se nekako ugurati mjesto za zasluzne
  • miro
    4.4k
    Nema smisla dat Špiku i lovu za Pašalića

    Presjeci, zadrži Špiku za backup i uzmi jebeno desno krilo, nije tak komplicirano
  • KaJJe
    229
    J**** više i Pašalić i Cordoba, dajte nam nova imena
  • don
    5.5k
    pa jebemu ako smo uspijeli naći RPGa, Bernaeura... valjda možemo i to desno krilo koje može play off igrati a da nije Cordoba i Pašalić??
  • sport
    3.3k
    Špikić+lova+postotak Janković i Rukavina, lijepo je to Miško upakirao u celofan od 5-6 milja za Pašalića,da nije smiješno bilo bi žalosno.
  • Nogo
    3.6k
    Igrati će u playoffu za LP Špikić. Ipak neće jer je u Ri.
    Igrati će Marco. Eh, nema pravo nastupa pa neće.
    Igrati će Kačavenda. Joj, on je Lokomotivin i neće ni on.
    Igrati će Sučić ipak i Ademi u vezu. :scream:
  • Omake
    2.5k
    Predsjenik Calia se javio telefonom u Zona Libre de Humo i rekao da Cordoba ima ponuda, da se pregovara, da pregovori idu u dobrom smjeru, ali da zbog situacije u klubu oni ne smiju poklanjati igrače.

    Radije bi zadržao Špiku i posudio nekog tipa Micah Hamilton iz Man City, nego se više bakćao s Ariasom i Miškom. Nadam se da nam SD nije pao pod sunk cost fallacy.
  • Nogo
    3.6k
    Pojačanja? Dva dana nisam vidio sportskog direktora, pa ni danas, tako da nema novosti.

    "Možda" ga Miško vozi u bunkeru auta po Rijeci.
  • Zagi
    7.6k
    Hoxha lijevo , Pjaca desno.
    Ali ako se Markan ozljedi do tada ... E onda smo , da ne velim kaj.
    Ništa, 352.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kakav crni špikic i 1,5 mil pa ljudi miste normalni. To su nase zelje ,realnost je da on ne vrijedi 500 tisuca , Rukavina takodje. Da vrijedi 2,5 kako je neko napisao onda bi bio prodan za te pare. Vrijedi onoliko koliko neko za njega ponudi. A to je nula eura koje je Rijeka dala. Jankovic kod nas nebi bio blizu momcadi. Ali jucer me jos jednom uvjerio Pašalic da nije 10 posto bolji od spike koji je ocajan. Ali sd nije ustanju naci desno krilo bolje od onog koga imamo u 3 mjeseca onda nije dorastao svojoj funkciji. Budimo strpljivi pa cemo suditi na kraju prijelaznog. Ubjedzen sam da novo krilo nije ni Pašalic a ni cordoba ,nego igracina
  • KaJJe
    229

    Pa ak je ova zadnja vijest istinita, valjda nam vozi i Marica i Zajeca, jer ne znam ko bi bil tak lud da na to pristane.
    Kaj mislite ak je Brodic prodan, onda je neki novi napadac tu blizu, kaj ne? Pod tu blizu ne mislim da Denija Jurića :sweat:
  • Captain America
    17.6k
    Očekivao sam veću letvicu od Marića.austrijanac

    Mi imamo stručnjake na svjetskoj razini a samo sebe podcjenjujemo. Bišćan, Leko, Jakirović, Zekić, Kopić... To su naši treneri najviše klase.

    Kopić mu je trener najviše klase :lol:
  • austrijanac
    4k

    Kažem nisam znao, meni jako čudno i nadam se da to ne misli.
    Svi nabrojani treneri su u 10 deka u suštini, ovisi ko se kome više sviđa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions