• Zagi
    7.6k
    Janković? Ozljeda.
  • Jurki
    11.6k
    Treba stati malo na loptu s ovim izvorom na twitteru.
    Špika ima 400 keka cca brutto placu.
    Dal to Misko moze matchirati?
    Nikako.. u Rijeci bi vjerojatno bil najplaceniji igrac.
    Isto tak sumnjam da Spikic koji je u Dinamu, da mu se ide stepenicu i pol nize i to u istoj ligi.
    Zakaj mi jos takav posel ne stima je to da Jankovic, pa i Rukavina imaju svoju neku vrijednost .. Jankovic sad, a Rukavina mozda sutra.
    Mislim da Maric nije tolko glup da pristane na takav posao.
    A ak pristane onda mu momentalno treba dati šut kartu.
    Isto tak ne vjerujem da ne vidi to da Pasalic nije neki upgrade u odnosu na Spiku.
    Pasalic nemre igrati playoff lige prvaka. Sve su to neke otegotne okolnosti, a ima ih prevec da se posel na taj nacin zgotovi.
    Sad dolazim do Miska.. Misko treba biber.. njemu ne treba prebijanje cijene, kompenzacija nego friski eurici da moze dalje vrteti svoju pricu.
  • Haza
    4.1k
    Koliko sam načuo postotak od Jankovića je 50 posto, a od Rukavine 25 posto. Možda je deka gore deka dolje..., nemam provjerenu info.
    Ne znam od kud priča da imamo 70 posto od Jankovića, pa na to Miško nikad pa ni tad ne bi pristao.
    Danas ti bonusi vrijede tržišno maks 2 mil eura, a kad se u to uključi da kod transfera Jankovića i Rukavine igraču i menadžeru ide 30-tak posto, onda nam ti bonusi i zarada još manje vrijede.
    Dakle ako se Janković proda za 4 milje, skoro milju će uzeti on i Marijo Mamić (cca brojke navodim). Onda od tih 3 milje bi mi dijelili s Rijekom.
    Tu je stvarno puno kombinacija, ali ne očekujte neku top zaradu na tim bonusima.
  • Nogo
    3.6k
    FB-IMG-1722028077877.jpg

    Vidim da je Klopp jedan od pomočnih trenera u Šahtaru. Možda zato Jakir nije vidio Marića koji dogovara nasljednika :lol:

    Kako bi rekli Jurgen s Temu-a :rofl:
  • blubach
    230
    hm, znam da je to bilo par utakmica, ali sam isto tako siguran da je dosta bio zakucan i na klupu, a kad je igrao, bio je prosjek.
  • Zagi
    7.6k
    Nema tam njega tko zakucati na klupu. Pola igre im je ta njegova energija.
    Oko mjesec dana je bio izvan stroja, onda ga je polako uvodio ali nije to više bilo to.
  • Omake
    2.5k
    Prvi portal koji je objavio vijest o Dinamu i Cordobi je to objavio prije 20 dana.
    Ovo je lista poznatih romana koji su napisani za 20 ili manje dana:
    1. Na Cesti - Jack Keroac
    2. Paklena Naranča- Anthony Burgess
    3. Kockar - Doestoevsky
    4. Dok Ležim Umirući - Faulkner
    5. Candide - Voltaire
    6. Prvi James Bond
    7. Prvi Sherlock Holmes
  • Daliban
    1.6k
    Koliko sam načuo postotak od Jankovića je 50 posto, a od Rukavine 25 posto. Možda je deka gore deka dolje..., nemam provjerenu info.Haza

    Kako im možemo Rukavinu dati džabe i imati samo 25%? To mi nema nikakvog smisla.
  • Zagi
    7.6k
    Možda 25% na ukupnu cijenu. Po našem ugovoru je kaj , igrač imao 30% ?
    To bi recimo imalo smisla.

    Makar , sve ovo je nagađanje...
  • NORTE
    11.4k
    Pašalić, po meni je maksimalno 20 do 30 posto bolji od Špikića (razlika je samo u konkretnosti, psihi i udarcu koji je Pašaliću stvarno visoka kvalitetaHaza
    I više nego dovoljno.
    Lijeva noga, udarčine iz velike daljine i slobodnjaci, reprezentativac.
    Veliki upgrade za dinamo.

    Špika je tri sezone u dinamu, imam osjećaj kao da je duplo dulje.
  • Haza
    4.1k
    Koliko po vama vrijedi Rukavina, jedan seniorski gol u Gorici, više nije ni mlad, ne igra za mladu repku, pa ljudi moji, to šta mu tata urla svako malo da mora igrati, a Andy Bara je viknuo da vrijedi 100 milja, ne znači da to tako je.
    Da je Dinamo imao na ljeto ikakvu ponudu, ne bi ga dao gratis. Drugo, mi smo Antu Crnca dali Belupu, a mislim da smo za njega imali 30 posto od idućeg transfera.
    Inače nije praksa na tržištu da netko ima 50 posto na prava od idućeg transfera. To je baš raritet, 40 posto je neki gornji plafon, i to je Špika imao u Gorici.
  • Zagi
    7.6k
    Vidjet ćemo iduće sezone koliko vrijedi Rukavina. Do tada se ne bih odricao tih postotaka.
  • Haza
    4.1k

    Možda 25% na ukupnu cijenu

    I meni to ima smisla, provjeriti ću baš.
  • Daliban
    1.6k
    Inače nije praksa na tržištu da netko ima 50 posto na prava od idućeg transfera. To je baš raritet, 40 posto je neki gornji plafon, i to je Špika imao u Gorici.Haza

    Još je veći raritet dijeliti perspektivne igrače uokolo besplatno. Meni ništa manje od 50% i progresivnog buybacka ala Čavlina u Loksi nema smisla.
  • Haza
    4.1k

    Tako smo mislili i za Drmića, Bočkaja i mnoge druge.
    Na kraju je Kule ispao Ronaldo za Drmića.
    Ja sam definitivno za da dođe Pašalić, ali sve manje sam euforičan oko njega, sve manje mislim da ima smisla za njega dati neku veliku lovu, a očito to Miško traži.
    Stvarno bi bilo suludo dati jedan cent više od 3 mil eura za Pašalića, posebice jer nam ne može igrati u playoff-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions