• don
    5.5k
    Pitanje prvenstveno za pašalić fan club ali mogu i drugi odgovoriti: jel vi mislite/znate da marco može odigrati 90 minuta nogometa (na dinamovoj razini sa puno povratne trke) i tako 3 puta u tjedan dana?Droljo

    nisam u fan clubu Pašalića ali zašto ne bi mogao? I ako trenutno ne može, to će doći sa vremenom.. To je najmanji problem kada pričamo o kvaliteti igrača.

    Hmm kolike su sanse da 2 desna krila dovedemo? Ako dobro citamGOAT

    mislim da je napisano u smislu da ako Marco dođe, ništa od Cordobe.
  • Haza
    4.1k
    Ah, iako sam mislio završiti s tim, ali štetočina je meni definicija trenera/sportskog djelatnika, koja je donosila štetne odluke. To nije osobna uvreda, ako komentiramo trenera ili sportskog djelatnika kluba.
    Neke kolege forumaši su naknadno čak i detaljnije pojasnili moj upis.
    Vi koji ste se uvrijedili, stvarno mislim da pretjerujete, jer Bišćanu je otkaz potpisao i prijatelj Dario Šimić, koji očito isto nije smatrao da je Bišćan dobar trener za Dinamo.
    Po meni je stvarno Bišćan donio ekstra štetnih odluka, koje sam prethodno napisao i opisao, a neki kolege forumaši još detaljnije objasnili. Bišćan je maltene svojim greškama stvorio šampionsku Rijeku (Fruk, Ivanović, Pašalić i Janković). Doslovno smo skoro popušili naslov zbog krivih procjena Bišćana, a mene on nije impresionirao niti kao trener. Ako netko ima frenda bliskog Stojkoviću, onda bi znao da Bišćan ni njega nije htio nego Bakrara.
    Nadam se da sad možemo promijeniti temu, mislim da sam korektno opisao šta sam htio reći.
  • Droljo
    8k
    zašto ne bi mogao? I ako trenutno ne može, to će doći sa vremenom.. To je najmanji problem kada pričamo o kvaliteti igrača.don

    Postoji nešto što se zove fizički kapaciteti i tu u većini slučajeva nema puno mjesta za napredak...
  • emreli21
    31
    inzistirao na Krdzaliću, Dinamo ga platio 100 tisuća eura, dao mu broj 8 na pripremama, pa ga onda potjerao. Inzistirao na Topiću, Dinamo mu dao dobar ugovor, pa ga onda maknuo sa strane. Nazalost, imao puno loših/krivih procjena. I za razliku od većine trenera koji su dobivali otkaz, jedini je htio isplatu cijelog ugovora odjednom. Svi prije njega Čačić, Bjelica, Kopić, Krznar... su dobivali na rate, svi osim njega pristali na to. A znao je kako Dinamo nije u dobroj financijskoj situaciji.
  • don
    5.5k
    poštujem mišljenje ali kako nema napretka? Nema napretka kada si u određenim godinama ali ovako naravno da može. A i ne znam zašto misliš da već sad ne može, pitaš samo ili imaš provjereno nešto? :grin:
  • Jaro
    7.3k
    Bišćan je maltene svojim greškama stvorio šampionsku Rijeku (Fruk, Ivanović, Pašalić i Janković)Haza

    Sampionska Rijeka koja je ostala 10 bodova iza dinama? A od ove cetvorice ni prosle godine,a ni ove nakon 1 god nema igraca za Dinamo...
    Ali da, Biscan takodjer nije razina trenera za Dinamo.
  • DiddyGuela
    2k


    Štetočina je pravi opis Biscanovog mandata na klupi Dinama. Toliko krivih odluka i procjena u tako malo vremena... za rubriku vjerovali ili ne.
  • austrijanac
    4k
    Fruk, Ivanović, Pašalić i JankovićHaza

    Plot twist, vec mnogo puta spomenut, mi da smo doveli te igrače forum bi gorio da smo nesposobni i dovodimo samo poluigrače sumnjivih mogućnosti.

    Nitko od tih igrača, sem Fruka na momente, nije imao ikakvu sezonu pretprošle sezone.

    Druga stvar što Miško svako ljeto promjeni 27 igrača pa dovodi što god je free na tržištu. Netko se isprofilira, netko ne.


    Ne volim ovu tezu da smo propustili takva 4 igrača. Nismo ništa propustili jer ti igrači ni danas nemaju mjesta u Dinamu (mimo Pašalića, samo spletom okolnosti gdje samo Špikića imamo).

    Kad je prije pola godine Dalic dolazio gledat potencijalne reprezentativce, protiv Istre, sva ta 4 su bila katastrofalna, osim Fruka, koji je po meni, još možda igrač s najvećim plafonom od svih navedenih.


    Tako da ta teza da smo ih propustili, preskočili ili što već, ne drži vodu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Pašalić je nahajpan lik, ajmo biti realni. Slično kao Frigan prošle godine, samo je stariji od njega. Da Rijeka ima ponudu od 4-5 milijuna eura za Pašalića (iz Europe), Rijeka bi ga već prodala, ali vrlo je očito da nema i to s jasnim razlogom: dečko će za mjesec dana imati 24 godine, iza sebe ima jednu dobru, ali ni približno senzacionalnu sezonu u HNL-u, koja mu je ujedno i jedina sezona prvoligaškog nogometa u životu. A ima, podsjećam, još malo pa 24 godine, kaj je barem tri više od godina u kojima ga se može smatrati talentom koji obećava - on je već formirani igrač.

    Ne kažem da je loš igrač niti da ne bi bio dobar za nas, no nije netko koga ćemo za godinu ili tri prodati za 10 milijuna eura nego je pojačanje kakva dovodimo za milijun do dva. Dobro bi nam došao, ali definitivno ne za cifre od 3-4-5 milijuna koje se spominju iz Rijeke. I ne priznajem priču "to je danas cijena za takvog igrača" - ako jest, zašto nitko diljem Europe ne nudi te iznose nego ih Bara i Miško puštaju svaka dva dana u medije?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Zamjerati Daliću zasluge i senatorstvo, a onda nakon toga kad čovjek napiše da razdvaja Bišćanove zasluge van terena, i trenerski mandat, se piše o dnu dna.Tongo Doumbia

    tipično.
  • Haza
    4.1k

    Ne bi se složio, po čemu je npr. dovođenje Kaneka bilo logičnije od Pašalića, po čemu je Halilović logičniji od Fruka, po čemu je Fran Topić logičniji od Ivanovića. Navijači bi početno bili isto razočarani, samo što bi kasnije bili zadovoljniji.
    Da Rijeka je na kraju imala 8 bodova manje od nas, jer su zadnja tri kola odmarali igrače i čuvali se za finale kupa. Da su nas dobili na Rujevici, da nisu glupi penal napravili protiv nas na Maksimiru, bi bili prvaci, a falilo im je brutalno malo, posebice jer su nas na Rujevici rastavili na proste faktore i spasila nas je genijalnost Petka.
    Sama činjenica da je Rijeka skoro bila prvak, je čudo, jer to je kao da se Real Sociedad do kraja bori s Realom za naslov.
  • MarK
    621
    Fruk se može smatrati greškom jer je po isteku ugovora s Goricom imao 22 godine i vrijednost 2 mil eura što znači da je nešto pokazivao na terenu. Free transfer i skromnija primanja je stvarno posao low risk. Paša, Janković i Ivanović su bili totalni anonimusi i to ne zamjeram nikome.
  • Crusades1986
    11.9k
    Sampionska Rijeka koja je ostala 10 bodova iza dinama?Jaro

    Tih 10 bodova smo nabili kad je pitanje prvaka već bilo odlučeno
  • Haza
    4.1k

    Bili su anonimusi možda meni i tebi, ali ne izborniku mlade repke koji ih je trenirao! Taj izbornik je bio Bišćan.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ne volim ovu tezu da smo propustili takva 4 igrača. Nismo ništa propustili jer ti igrači ni danas nemaju mjesta u Dinamu (mimo Pašalića, samo spletom okolnosti gdje samo Špikića imamo).austrijanac

    Upravo to, jebote prikazuje se kao da smo propustili Pelea, Maradonu i Messija, a ne ove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions