• Nolifer
    8k
    Nadam se da ce Cordoba doci , a i Pašalic.Kujtim Shalla

    Taman bi popunili deficit na desnoj strani :ok:
  • Navijač Dinama
    8.3k
    napisao si još nekoliko njih u kojima se opravdavaš.mlinchica

    Napisao je jer su očito svi poletili i pogrešno shvatili što je htio reć.

    A za ovo da je naš najgori trener bio u zadnjih 5 godina sa svojim odlukama i svime, je istina velika. Druga stvar, ovi koji će uspoređivat sadašnjeg i bivšeg, taj bivši je imao Šutala ali Joška, ne Boška, imao je Ivanušeca, Livakovića, druga stvar svojim odlukama je doveo do toga da je Rijeka sa tri igrača koje je Dinamo mogao imat prije Rijeke napravio malte ne šampionski tim rijeke i jako konkurentan, a ovaj je ostavljen sa ukrajinskim dezerterom i Franom Topićem koji sad igra u Zrinjskom, iako mu je i to prevelik plafon.

    Daleko Igoru lijepa kuća od klupe Dinama. Hvala za "sve", ali nikad više tog zločina i horora.
  • don
    5.5k
    "Nisam siguran da Pašalić neće doći prije Cordobe.", kazao nam je jedan dobro upućeni izvor izvan Maksimira, potvrdivši priču kako je Dinamo krenuo u lov.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Bišćan se jedini htio odmaknuti od Bjeličinih postulata na kojima jašu svi od Zorana do Jakira, zato je vjerojatno i gurao Petkovića na marginu...njegov je problem što mu je, fm rječnikom, onaj 'judging player ability' na kriminalno niskim granama, pa se odrekao Kulenovića bez da ga je uopće isprobao, da bi istovremeno maštao o dovođenju nekakvog Bakrara iz Istre...digao ruke od Jankovića, a ostavio Marina u svlačionici.
  • Georg Koch
    4.5k
    Ja sam nesto uvjeren da Pasalic dolazi te je samo pitanje vremena.
    Nemam nikakve info, ali sam bas uvjeren.
    On zeli kod nas, mi zelimo njega, dali smo im i Rukavinu...mislim da su sve samo igre i igrice te pokusaji nabijanja cijene, ali Marco je nas.
    Zapamtite :sweat:
  • austrijanac
    4k
    onaj 'judging player ability' na kriminalno niskim granama,San Lorenzo

    Moram tu malo demantirat, ipak je prvi skužio da igraci poput Perica i Sutala nisu za Dinamo, a i Sucica je poveo na pripreme.

    Kako god, nebitno, vec dugo nismo imali trenera dostojna Dinama, mozemo se raspravljat do preksutra Cacic Biscan Jakir, no sve je to u nijansama.
  • Orc123
    7.8k
    Ono sto je prezivio Jakir ne bi prezivio ni jedan drugi trener jer su bile takve okolnosti jbg....ima Jakir punu moju podrsku ali morate biti svijesni da postoji realna mogućnost da je on jos tu kratko....i ono sto je istina Biscan, Jakir, Cacic, Krznar, z . Mamic.....sve je to u par deka.....mi osim Bjelice i Vahe nismo imali ozbiljno trenersko ime....
  • Jurki
    11.6k
    Kako god, nebitno, vec dugo nismo imali trenera dostojna Dinama, mozemo se raspravljat do preksutra Cacic Biscan Jakir, no sve je to u nijansama.austrijanac

    S ovim se slazem sto posto.
    Moramo poceti dovoditi prave trenere.. nikakva hnl polurjesenja.. vec trenere kak spada.
    Naravno takve ljude treba adekvatno i platiti.
  • scooniepenn
    3.3k

    Kao netko kome su komunikacije životni poziv ispravit ću te vezano uz komunikaciju Bišćana. On je školski primjer ozbiljnog introverta koji zbog svojih ograničenja ne zna komunicirati per se. Nije tu riječ o komunikaciji s novinarima, već čisto sumnjam kako je njegova komunikacija s igračima na visokoj razini. Osim toga, njegova je neverbalna komunikacija nešto najgore što sam vidio. Mi vodimo protiv AEK-a 0:2, on ne radi izmjene i gleda u sumrak. Primamo 1. gol, on ne reagira niti izmjenama niti u komunikaciji prema igračima. Primamo 2. gol, a on ne da ne izgleda kao vođa, lider, već se pogubio kao dijete kad se okrene i ne vidi mamu u parkiću. O njegovoj neverbalnoj komunikaciji i izjavama nakon utakmice ne treba ništa dodati, već bi ih rado pokazao ako ikada dođem u priliku držati trening javnog nastupa nekom treneru kao eklatantan primjer kako to ne smije izgledati. Da sumiram, on bi jako teško ove nedostatke mogao dovesti na potrebnu razinu čak i uz veliki rad za vođenje kluba s razinom pritiska kakav je u Dinamu. Pritom mi je Beli uvijek bio drag, ali ovo su za mene jednostavno činjenice i stručno sagledavanje stanja bez emocija.
  • Haza
    4.1k

    Nisam se ja nikome opravdavao, napisao sam u trenerskom smislu da je Bišćan bio štetočina, to što su se neki uvrijedili, jer su mislili da ga spominjem u kontekstu Vlatke Peras i rukovodstva kluba, sam shvatio, i precizno naveo šta sam mislio. Prvi put nisam bio precizan i samo sam se u tom smislu opravdao. Za razliku od tebe i svih drugih, vrlo sam jasno napisao šta zamjeram Bišćanu, a nitko drugi nije napisao ništa pozitivno trenerski o Bišćanu osim da se borio prije 10 godina za Dinamo, što nije tema.
    Svi koji su se uvrijedili na moj komentar, a koji se doticao isključivo Bišćana kao trenera i sportskog djelatnika, nisu znali napisati ništa suvislo osim da mi je komentar dno dna, a očekivao sam da će barem netko napisati šta je to Bišćan kao trener napravio.
    Bišćan u kontekstu borbe za pošteni Dinamo je jedna tema, Bišćan u kontekstu trenera i sportskog djelatnika Dinama unazad 5 godina je druga tema. Bjelica je za njega doktor znanosti, Krznar je barem imao muda otići sam, i nije pokupio otpremninu, a srušio je Tottenham. Čačić koji je komedija od trenera, je ušao u LP, i razvalio Hajduk svaki put kad je igrao s njim. Čačić je imao stav trenera Dinama, nije pognuo glavu i mrmljao sebi u bradu. Bišćana je bilo ružno za gledati kao trenera Dinama, jer trener Dinama ne može biti papak koji gleda u pod i izbezumi se kad izgubi.
    Bišćan je forsirao Frana Topića, dao mu 10 tekmi na proljeće i novi ugovor, pa ga otpisao nakon ljetnih priprema. Da se ne ponavljam, Jakir bi u Ateni za razliku od Soluna imao Ljubičića, Šutala, Livija i Ivanušeca. Prilično sam siguran da bi malo trenera u 85 minuti kad vodiš 2-0 napravio nula zamjena.
    Da ne govorim fizička sprema ekipe, nama su dečki nakon 60 minute padali po podu za vrijeme Bišćana.
    Neću više o ovome jer nije tema. Ali niste ljudi objektivni prema Bišćanu. I sve što sam napisao je moje mišljenje, a vi niste iznijeli mišljenje o Bišćanu treneru, nego njemu kao osobi. Iako, nije mi jasno kako se onda dozvoljava kenjanje po Šimiću? A po Bišćanu ne?
  • Droljo
    8k
    Dobro jutro svimaKujtim Shalla

    Care, dobro jutro u 11 sati?
    Nešto je trulo u državi danskoj...
  • Droljo
    8k
    Pitanje prvenstveno za pašalić fan club ali mogu i drugi odgovoriti: jel vi mislite/znate da marco može odigrati 90 minuta nogometa (na dinamovoj razini sa puno povratne trke) i tako 3 puta u tjedan dana?

    Po meni 1.5 mil i 40% pa nek sve gori
  • Paggini
    19.6k


    Iz poštovanja prema Bišćanu i onome što je napravio za Dinamo je zlobno zvati ga štetočinom jer je presnažna riječ koja ima u sebi snažne implikacije, često povezivane s ljudima koji su se od Dinama izravno okoristili.

    Bišćan je bio nekompetentan trener i potpuno nedorastao Dinamu i situaciji u kojoj se našao, ali koristiti "štetočina", opet, krivo je i potpuno degradira Bišćana kao osobu.
  • emreli21
    31
    svaka čast bišćanu na svemu, ali opet nitko nije napravio ni toliko loših (pogubnih) stvari za klub u tako kratkom periodu. i to je činjenica, jednaka kao i što je legenda kluba.
  • GOAT
    1.2k
    "Nisam siguran da Pašalić neće doći prije Cordobe.", kazao nam je jedan dobro upućeni izvor izvan Maksimira, potvrdivši priču kako je Dinamo krenuo u lov.don

    Hmm kolike su sanse da 2 desna krila dovedemo? Ako dobro citam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions