• don
    5.5k
    Znaci da cemo ga mi uzet tek nakon eventualnog ulaska u LP. Vrlo jednostavno.NitkoBitan

    ako večeras bude u sastavu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Znači možda dovedemo Pašalića, možda dovedemo Cordobu, a možda ne dovedemo ni jednog ni drugog.
  • dbut
    26

    cak i da dode Pasalic / Cordoba ili netko trece krilo, ne ocekujem da ce startat u tim utakmicama... Brijem da je postava vec formirana i napad bi bio Hoxha, Baturina, Pjaca i Petkovic.
  • mlinchica
    1.8k
    Zadnje od mene u ovoj čitabi, drago mi je da je Pop corn demantirao interes za Bišćana, jer je on neznalica i najveća štetočina za Dinamo unazad 5 plus godina.Haza

    Nakon kaj si napisao “zadnje od mene” napisao si još nekoliko njih u kojima se opravdavaš. Zakaj ne staneš iza svoje izjave? Ističeš da imaš provjerene informacije, onda si valjda siguran u to kaj pišeš, kaj se opravdavaš?

    Mnogi ovdje nisu zadovoljni radom Belog ali ne vrijeđaju i normalno argumentirano iznose svoje mišljenje.

    Napisati ovakav komentar je dno, čestitam ti na tome.
  • sanjinlego
    3k
    Pašalić u Rijeci ima 180 tisuća godišnje, a Andy ga želi gurnuti dalje. Treba složiti lijepu ponudu.

    Imaš dolje Rukavinu 50/50 budući transfer, i Jankovića također, omjer također 50/50 ili 70/30, nisam siguran.
  • Daliban
    1.6k
    Inače, moj pik za nasljednika Čačića, a nakon njega i Bišćana je bio Pušić protiv kojega sada igramo (Šahtar, svojevremeno pomoćnik Slotu u Feyenoordu).

    Apsolutni ideal za Dinamo bi mi bila neka slobodnija kombinacija Pušića + dva napadača + Diniz. To je moja alkemijska jednadžba za idealnog Dinamovog trenera, pa ako imamo kakvih vračeva na Zoni neka izmiksaju nešto.
  • kariola86
    69
    Pašalić ce pocet veceras
  • sanjinlego
    3k
    Zamjena za Sergeja Jakirovića bila spremna, dok je Vlatka bila na vrhu. Mircea Lucescu i Ogi Vukojević.
  • Olmic
    3.6k
    a se kaj prica o Dinamu ili mrtvo?
  • cron1ck
    1.7k

    Još dodaš da možda prodamo Petkovića i Baturinu, pa možeš i ti biti novinar vidiš da nije teško
  • kariola86
    69
    Prica se .. njegova želja je i dalje doći u Dinamo. Također je točno da su se Mišković i Marić sastali - međutim, mora i dalje čekati dok se ne postigne dogovor.
  • Orc123
    7.8k
    Mene zivo zanima sta je s Cordobom. Da se razumijemo apsolutno ne bih zamjerio Maricu da propadne to ali prije tjedan dana ili dva, a ne sad. Pregovaras s nekim u kruzni tok vec 3 tjedna i onda da izvisis? Ako se vidjelo da su to sarlatani onda se trebalo odustati jos peije 2 tjedna ili u najmanju ruku prije tjedan dana....cemu tolika pregovaranja i dogovaranja? To vrijeme i novac se mogao posvetiti dogovoru s nekim drugim krilom....ja nemrem vjerovati da u europi se nemre nac neko krilo do 3 mil eura a da je nama pojacanje ili neko provjereno ime za vecu placu!? Kleknuti pred miska i dat mu 5-6 mil eura za Pasalica moze doslovno svatko, za to nam netreba SD....hjebate mi Emrelija ocito poklanjamo Numbergu, a ima gotovo iste brojke ko igrac kojeg bi trebali platiti 5 Milja eura, a jos k tome nije igrao uopce skoro cijelu polusezonu....tko je tu lud...
  • Tongo Doumbia
    4k
    Zamjerati Daliću zasluge i senatorstvo, a onda nakon toga kad čovjek napiše da razdvaja Bišćanove zasluge van terena, i trenerski mandat, se piše o dnu dna.

    E jebi ga, ne može to tako.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Dobro jutro svima ,
    Nadam se da ce Cordoba doci , a i Pašalic. Onako objektivno boli miška patka sto on nece igrati za Dinamo i playoffu ,gledao da izvuce sto vise sto nama je ok jer i mi na osnovu toga mozemo pokusati spustit cijenu. Marko Kao reprezentativac Hrvatske vrijedi sigurno minimum 3 milje a sad sto misko trazi 4,5 to je njegovom pravo. Kao sto je kolega gore naveo ,bilo bi fer max 3 milje i 15-20 %sljedeceg transfera. Realno bi ga mogli prodati za max 10 ako se pokaze Kao pojacanje . I to je to svi happy.
    A sto se tice Bišcana molim vas da to stavljate u temu namjenjenunza to. Bivsi treneru i igraci. Jer kad bi svi spamali temu ovdje i izrazili nase misljenje bilo bi 200 stranica o tome danas . Neko pise sa srcem ,neko sa zdravom pameti ,a tu su i fact i to ide u nedogled. Ugodan dan i sretno nasim klubovima veceras . Da prodju svi i da Dinamo ne igra 30 tekmi vise od ostalih.Ugodan dan svima ,i da Maricu mail ne padne danas nego da se roka i danas nesto odradi. Ekipa se narajcala:rofl:
    Voli Kujtim:heart:
  • scooniepenn
    3.2k


    Pjaca je potpisao ugovor s 800.000 po sezoni, od čega je njegov dio odštete od 750.000 Eura ugrađen i podijeljen na jednake dijelove po godinama njegovog ugovora. S obzirom da ima i klauzulu da se u slučaju ozljede njegova primanja smanjuju to je za Dinamo top deal. Dobili smo pojačanje, reprezentativca, za ugovor u rangu Mišićevog što on i zaslužuje, sa zaštitnom klauzulom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions