• CUCAK
    158
    baš bi volio vidjeti kako bi Jakirova ekipa izgledala na onom gostovanju u Ateni, naravno s tadašnjim igračima... vidjeli smo kako je to dobro u Solunu odradio... Bišćan je tad u Atenu odveo ekipu koju je doslovno cijela nogometna država otpisala nakon prve tekme, svi su ocekivali jos jedan poraz i to je to, na kraju smo ispali mozda zbog njegove greške i nesreće, međutim pitanje je da li bi da je netko drugi bio na klupi uopće došli u situaciju da budemo blizu
  • NitkoBitan
    17k
    Carlos nije nedostizan, na Maricu je da pokaze pregovaracku i uvjeravacku sposobnost.

    Nitko nece dramit ako ga ne uspijemo dovest, al njegovo dovodenje bi bilo veliki +.
  • Jaro
    7.3k
    Koja cifra bi nam bila ok za Pašalića? Većina ovdje bi dala, pretpostavljam, max 2.5 milijuna + 20-25% od idućeg transfera, što bih rekao da je i Marićeva pozicijaPaggini

    Slicno ko i za Roka Simica... Ako ovaj dolazi, nadam se da Spikic ostaje jer ce nam trebati nakon mjesec-dva kad se ovaj pokaze kao promasaj...
  • Daliban
    1.6k
    Od Bišćana imam traume još od mlade reprezentacije. Tko god ga ovdje brani, ne brani ga zbog nogometnih razloga.
  • Ivanmtk
    1k
    Era Bišćana je jedna od najgorih zadnjih godina. Ja ga obožavam, apsolutna je legenda kluba i naravno da mu neće nitko zaboraviti kad se za vrijeme najveće represije javno izložio dok su veliki Dinamovci šutili. Ali ko trener je bio teški promašaj. Za mene veliko razočaranje jer sam očekivao da on bude naš Klopp, dugoročno rješenje. On je samo gledao u pod, kmečao kako mu trebaju igrači i svaki intervju i obraćanje medijima je izgledao kao da ide na smrtnu kaznu. Za vrijeme tog kmečanja kako nema igrače otpisao je Jankovića, nije želio Pašalića i Ivanovića, a dao je dugoročan ugovor Topiću.
  • don
    5.5k
    tko tebi odgovara?
  • Crni86
    3.5k
    Svi igraci koji se spominju znaci da je Kulen treci napadac. Dat cemo 2+ milijuna eura za simica da nam bude treci napadac?

    Simic kada je debitirao za loksu je izgledao kao potencijal, imao je sve fizikalije i doslovce je bio stroj ali se tada vec vidlo da fali tehnike da fali zavrsnice. Nekoliko godina kasnije u klubu koji je jako pogodan za razvoj igraca, on i dalje nije unaprijedio svoje mane i mislim da su se kolege na to referirale da je jednostavno limitiran. Nesto slicno kao i Kule i to nije sramota, potrebni su i takvi napadaci te su oni u jacim klubovima u nizoj hijearhiji. Indikativno je sto Salzburg ne zeli produziti sa simicem ugovor jer ocito procjenjuju da je to to od njegovog napredka.

    Iskreno ne razumijem zasto bi nam Carlos bio nedostupan, radi se o 10. klubu svicarske lige koji je igrao prosle sezone njihovu ligu za bedaka te je u zadnjoj godini ugovora. Mierez bi isto bio dobar, ali jednostavno ne vjerujem da ce nam Osijek htjej prodavat te da ce Bot na nama ic bildat misice nakon podrske javnosti koju je dobio nakon onih incidenanata. Mierez pozna ligu, dok je Carlos mladi.

    Igramo na tri kolosijeka sigurno do veljace, petko vec ima godina i nazalost povijest ozljedivanja. Sjetimo se svi koliko smo se mucili prosle sezone na jesen kada je petko bio ozljeden. Kulen je dobar, ali kulen je joker s klupe. Tu je i formacija s dva napadaca kada probijamo bunkere u hnlu i tu ce biti mjesta da igraju svi.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bišćan, Šimić, Šokota i Marić su jedini javno u vrijeme apsolutne diktature i samovolje najveće štetočine u povijesti kluba digli svoj glas protiv načina na koji se klub vodio i stali uz naijače koji su tjerani sa stadiona. To im se neće nikada zaboraviti, na stranu to što neki od njih nisu pokazali po vama da su za Dinamo.NKDZ86

    I OK, sve si rekao, neće im se zaboraviti. Osobno mislim da ima na stotine anonimnih dečki s tribine i iz udruge koji su napravili daleko, daleko više od njih. I dobili su priliku Bišćan i Šimić pa nisu nešto pokazali. Ova druga dvojica bi se htjeli uhljebiti u klubu na osnovu par istupa prije 10 godina, a nikakve kompetencije nemaju.
    Bišćan se totalno pogubio u Dinamu. Bio sam sretan kad je došao jer je naš domaći dečko iako sam imao sumnji baš radi njegove nogometne filozofije, ali sam se nadao da će se prilagoditi veličini kluba ko što je Dinamo. I pokazalo se da sam u pravu što sam sumnjao, od prvog dana je krenuo sa ziheraškim pristupom. Kad tome dodamo da mu je ekipa bila slabo fizički pripremljena i da je sa svojim stavom i govorom tijela od njih napravio luzere, sve je jasno.
    I na kraju katastrofalna procjena igrača nas dovela do toga da nas Miško ucjenjuje s milijunima za igrača kojeg smo mogli dovesti badave dok je Bišćan bio trener.
  • Ivdzo11
    4.1k
    Vijesti s tog sastanka govore da je prvi čovjek Nevere s Kvarnera nešto snizio transfernu cijenu za Pašalića, ali ona je još uvijek iznad okvira koje bi želio platiti zagrebački klub. Zaključujete vjerojatno da onda od dogovora nije bilo ništa.

    Naime, ako Marco večeras nastupi za Rijeku u utakmici s Corvinulom, onda bi to značilo da ne bi imao pravo nastupa u play-offu Lige prvaka za Dinamo, mogao bi igrati tek u skupini.
  • Jaro
    7.3k
    tko tebi odgovaradon

    Pa Spikic ispred Pasalica definitivno...
  • Crni86
    3.5k
    Iskreno nisam razmisljao o ovome oko registracije za Pasalica, da kupis igraca za 2,5+ milijuna eura i onda on ne moze igrat tvoje dvije kljucne tekme…. Nema nikakve logike realno za time s nase strane.
  • MarK
    621
    Ima Rijeka puno skupih eksponata i realne šanse za euro skupine tako da mu očito ne gori pod nogama. A ovo s Cordobom pegla li se pegla nikako ispeglat
  • NitkoBitan
    17k
    Naime, ako Marco večeras nastupi za Rijeku u utakmici s Corvinulom, onda bi to značilo da ne bi imao pravo nastupa u play-offu Lige prvaka za Dinamo, mogao bi igrati tek u skupini.Ivdzo11

    Znaci da cemo ga mi uzet tek nakon eventualnog ulaska u LP. Vrlo jednostavno.

    Do tada Cordoba i Spikic... a Spikica se valjda nekako rjesavamo dolaskom Pasalica. Mislim, Spikic je po meni ok rezervna opcija, al 3 desna krila su previse.
  • dbut
    26

    3M+20% (od razlike u dobiti kao mi od Olma) max, sve iznad toga ne vrijedi igrac toliko + naravno normalna placa za njega (neka struktura kao kaj se za Soticeka pricalo, samo Marco moze dobit vecu pocetnu)
  • Mali Zeus
    12.5k
    Daj odmah 6 milja da znaju svi u Hrvatskoj da imamo para i da ne jebemo živu siluPaggini

    E to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions