• sport
    3.3k
    "Možemo krilo pronaći u narednih 10 minuta"Na "mi" sam se referirao i kod upisa Orca da "mi" ne možemo 3 tjedna naći krilo za nas.U oba slučaja to je posao SD.Bar ja nisam nigdje pokazao nervozu u vezi dolazaka ovaj prelazni rok.
  • miro
    4.4k
    Pa neće ni Lokomotiva tražit 3 milje za Kačavendu, pogotovo nakon što smo ga držali kod nas na plaći a nije odigrao ni minute prošle godine
  • Toni90d
    388
    Mišljenje o Rebiću na desnom krilu? Vjerojatno bi i njemu pasalo vratit se doma, Bešiktaš bi ga se sigurno htio riješiti. Ja se nemogu sjetit da je ikad ista loše o nama rekao, ili da je uopće išta o nama rekao. Znam da je prirodno na lijevoj strani ili u samom napadu. Prednost su iskustvo, jezik, što nebi trebao biti skup. Neka posudba?
  • Cagica111
    57
    bjezi kiso s prozora
  • Zambatine škude
    2.6k
    Neka posudba?Toni90d

    Bešiktaš ga sigurno neće posuđivati jer od toga nema ništa, u zadnjoj je godini ugovora. Riješili bi ga se oni i džabe u ovom trenutku, ali teško je naći klub koji će mu dati tri milijuna eura neto, a vjerojatno i više od toga.
  • Dudu 9
    284
    Rebić je previše psihički nestabilan.
    Igrački bi bio pojačanje, tu nema dileme, ali to je igrač za kojeg nikada ne znaš na koju će se nogu ustati, a zadnjih 3 se ustaje redovno na lijevu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mišljenje o Rebiću na desnom krilu?Toni90d

    Tko zna gdje je taj lik u svojoj glavi. Ne mislim ništa pogrdno, ali on je oduvijek bio lik dosta čudne psihe, a sve kaj se događa oko njega zadnjih par sezona ne daje mi baš neki dobar dojam.

    Prošle sezone u 700 minuta više kartona nego golova i asistencija, zadnji put je 90 minuta odigrao prije skoro godinu i pol, a i to kaj ga je Milan samo pustio u Besiktas nekaj govori. Plus, plaća mu je nekih 4 milijuna eura po sezoni. Puno je to za njega sve i da ga uzmemo na posudbu i plaćamo samo dio.
  • Orc123
    7.8k
    Nama treba desno krilo s lijevom nogom! Cist jednostavno.....
  • Krulek
    440
    Ne znam kome i od kuda uopće ideja o Rebiću u Dinamu. Zatucani hajdukovac, tehnika nikakva jedino snaga koja je već odavno okopnila. Jel to neka šala?
  • Toni90d
    388


    Meni je ideja pala na pamet. Jer sam želio čuti mišljenje o toj ideji/mogućnosti. Gdje je problem? Je li se mora odmah napadati? Pročitaj cijeli komentar ili sve komentare. Nema potrebe za nekim visokim tonom i nervoznom reakcijom.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne znam kome i od kuda uopće ideja o Rebiću u Dinamu. Zatucani hajdukovac, tehnika nikakva jedino snaga koja je već odavno okopnila. Jel to neka šala?Krulek

    Nisam baš stekao da je Rebić zatucani Hajdukovac, rodom je iz kraja gdje je uvijek bilo dosta Dinamovaca, pogotovo prije rata. Slažem se da je luda glava i da je rizik, a koliko sam shvatio on se ne želi odreći plaće koju ima.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Igrača koji je uspio da ga u Turskoj detektiraju kao budaletinu ne bih u svojoj ekipi nikada.
  • Krulek
    440

    Nije visoki ton samo ekstremno čuđenje na ideju. Ako mi je itko u našoj repki od igrača bio antipatičan to su Rebić i Kalinić, a i zna se kako su zbog karaktera i bahatosti završili. Zato mi nikad ne bi pala na pamet ta ideja, ali ok ne mislimo svi jednako.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Na stranu kaj je hajdukovac, ali kaj će nama Rebić s tom glavom, lik je tempirana bomba? I to mislim isključivo u nogometnom smislu, prije će kartone skupljati i raditi konflikte na svakoj tekmi nego kaj bi nam donio golova i asistencija... Siguran sam da možemo i hoćemo dofurati neko dobro desno krilo :strong:
  • Haza
    4.1k
    Rebića ne bi doveo ni da pristane igrati gratis. Štetočina kakva nam ne treba.
    Nama za desno krilo obavezno treba barem jedan igrač s lijevom nogom. Posebno je bitno da ima dobar udarac i solidan ubačaj, jer nam to treba za razbijanje bunkera u HNL. Brzina nam je više potrebna za Europu.
    Cordobu bi čekao još par dana, pa se okrenuo drugim rješenjima, ako već ne ide s njim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions