• Lynx17
    4.1k
    Haha koji kolumbijski klaun.
  • ivosivo
    188


    hahaha bar danas postoje alati koji prebace video u tekst, pa samo prevedes :)
  • Mihaljević
    9.8k
    Jaramillo heroj!
  • Laugreano
    2.5k
    Liga u Arabiji je danas puno vidljivija od Hrvatske lige. Ako Córdoba posluša, ima šanse postati budući igrač za kolumbijsku reprezentaciju, dok ga u Hrvatskoj nitko neće primijetiti. Savjetujemo mu da ne ide u Hrvatsku jer tamo neće napredovati.ivosivo

    Hahaha kako da ne :rofl:
  • rioda
    4.8k
    Jos jace je ono Bjelanovicevo da je Hajduk zelio Petkovica kada Dinamo jos nije cuo za njega :lol:


    - Mene je Goran Vučević angažirao u kolovozu 2015. kao glavnog skauta čim sam završio karijeru. To me malo iznenadilo jer se nismo najbolje ni poznavali, ali jedan od mojih prvih prijedloga je bio Bruno Petković. Odlično sam ga poznavao iz Italije, a tada Dinamo još nije znao ni da on postoji.
    badjibadara

    Ovo je stvarno vrhunac :rofl: Petko je proveo 3-4 godine u mlađim uzrastima Dinama, a ovaj biser ga je "otkrio" 7 godina nakon Dinama
  • Orc123
    7.8k
    A kaj ih nismo odebali njih i gotovo....cemu uopce pregovaramo vise kad se tu ne zna tko pije tko placa. Okrenes se drugim opcijama i gotovo...ja ne mogu vjerovati fa mi u europi nemremo nac krilo za nas, evo fakat nemrem vjerovati da trosimo 3tjedna na isprazna pregovaranja koja mozda nece ispast na nista!
  • mbzg
    96
    Prema današnjoj tekmi, lijevi bek nije prioritet. Ogiwara, mauro te RPG (po potrebi) to mogu iznesti, mali Mikić je čudo i grijeh ga je držati na klupi. Ristovski je tu a vratiti će se i moharrami, tak da smo s bekovima nikad jači!
    Isto tako na veznom uz roga, ademija kao rezerve treba forsirati Pavića. Jedno kvalitetno desno krilo, ostanak kačavende, uz odlaske Perića, Jurića, Štefulja, Bočkaja, Emrelija i to je odlično balansirana i puno brža momčad od ove iz prošle sezone.
  • Orc123
    7.8k
    Mi imamo beton obranu, problem je kaj mi to nismo standardizirali i kaj ne igraju igraci na prirodnim pozicijama...jbg....inace obrana je beton...problem je krilo ili cak krila....
  • Nogo
    3.6k
    Ekipo, "načuo" sam da naši idu u tajnu misiju po Cordobu jer inače ga nikada nećemo vidjeti sa dresom i na potpisu ugovora.
    Jedan BLITZKRIEG na Kolumbiju.

    preuzmi.jpg
  • NitkoBitan
    17k
    ja ne mogu vjerovati fa mi u europi nemremo nac krilo za nasOrc123

    Ako moze Ferencvaros mozemo i mi.
  • Bratić
    26
    Pozdrav svima, ovdje je puno bolja rasprava nego na Snetu pa da i ovdje napravim profil. Ne planiram puno pisat, vise vas volim citat. Mislim da Kolumbijac dolazi, da je ponudu Arapa izmislio Maric da ga lakse proda nama. Ja sam prvo mislio da nisam bas za Kolumbijca, nakon ove drame ga jedva cekam vidjet u Dinamovom dresu. Mislim da ce rundu za LP odigrat Spikic pa ak ne udemo u Lp ce nam desno krilo drzat Spika, Juan i Stojke, ovisno o formi. Ak udemo u LP idemo po big daddya na desnom krilu i lijevom beku, a na zimu po Roga ili njegovu zamjenu.. mislim da budemo bas jako mocni
  • Marcinko
    595
    Mislim da Kolumbijac dolazi, da je ponudu Arapa izmislio Maric da ga lakse proda nama.Bratić

    Kako će ju Marić izmisliti kad su o tome prvo pisali Kolumbijanski mediji, po onom razgovoru dva novinara što je ovdje postavljen, ispada da agent Juana gura ka Dinamu, a predsjednik bi ga rađe u SA jer je veća ponuda. Naša 2mil dolara njihova 3mil.
  • Bratić
    26

    Bio je to (očito loš) pokušaj zajebancije..
  • Infinity
    16.3k
    @Nolifer, upozorenje pred ban. Etikete i prozivke nisu dobrodosle na ovom forumu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions