• E46
    634
    Umjesto Misica Rog. I umjesto Pasalica neko kvalitetniji.
  • cibona
    2.9k
    Vidim da je opet počelo svršavanje na Pašalića. Trebamo li ponovno vaditi njegovu velebnu statistiku iz prošle sezone?
  • E46
    634
    Konstantno svrsavanje na neke igrace samo zato sto su Hrvati i pricaju nasim jezikom, ne daj Boze da se dovede boljeg stranca od Hrvata.
  • Jurki
    11.6k
    Vidim pocela je opet Pasalicmania.
    Dal on vrijedi te novce koje Misko trazi? Tu govorimo o 4-5 milijuna eura.
    To kaj je bil na Euru ne znaci apsolutno nist..
    Dal se za tu cifru moze naci bolje i kvalitetnije krilo?
    Siguran sam da se moze.
    Ne kuzim opsjednutost igracima Rijeke. A od svih igraca kaj smo masno preplatili.. jedini koji su se pokazali ko dobri igraci su Gavro i Nevistic. Ostali su bili teska zalost i jedva smo cekali da ih se rijesimo.
    Pogledal sam dovoljno utakmica Rijeke i ne kuzim cemu taj hajp oko njega jer me bas nicim nije uvjeril da bi ga trebali kupiti.
    Steta kaj nema dislajka.. jer bi zgorel
  • Crni86
    3.5k
    Dal on vrijedi te novce koje Misko trazi? Tu govorimo o 4-5 milijuna eura.Jurki

    Da vrijedi netko bi ga vec kupio za taj novac tako da ne vrijedi. Na kraju krajeva nasa ponuda nije niti ce biti u razini tog iznosa. Ocito je da ce sto se blizi kraj transfer roka misko biti sve vise nervozniji jer nije prodao pasalica i samim time nece vise traziti 4,5 milijuna nego ce biti uredu sve sta ponudis. A na nama ce tada biti da li smo nasli konkretno rjesenje za desno krilo ili cemo se okrenuti opet u rijekino dvoriste.

    Ako ga se moze dobit za 2/2,5 milijuna eura mislim da bi to bio okej posao.
  • Paggini
    19.6k
    To kaj je bil na Euru ne znaci apsolutno nist.. bil je iJurki

    Za razliku od tih krila koja nisu dobili ni minute, meni se recimo svidjelo ono lijevo krilo Albanije koje je ušlo protiv nas i napravilo potpuni nered i asistirao za 2:2, brzanac na lijevom krilu, a može igrat i desnom sasvim solidno.

    Zašto se za njega ne pošalje ponuda od 2 milijuna eura? Vrijedi 1.8 po transfermarktu, zašto se ciganimo vječno?

    O joj ne, čekaj...
  • Infinity
    16.3k
    Pasalicmania ne postoji. Vjeruj da su u vecini ljudi koji nisu za Pasalica. Moglo se to vidjeti po lajkovima kad se konacno progovorilo protiv njegovog dovodjenja. Jednostavno ovi sto ga zele stancaju veci broj postova, a ovi koji su hladni rijetko reagiraju.

    Ja sam misljenja da Pasalic ne vrijedi 4-5 milijuna i ako cemo davati toliko novca, onda ga mozemo dati na boljeg igraca. A volio bih da smo u mogucnosti iskrcati pet milijuna za krilo.
  • modri7
    130
    4 milijuna je previše za igrača koji je zabio 6 golova u HNL-u prošle sezone. Znamo iz kojeg razloga je u reprezentaciji. Ako bih ga i dovodio, ne bih išao preko 2,5 milijuna. Mislim da se i mi trebamo okrenuti stranom tržištu, pa neka Miško gleda kome će ga za 5 milijuna prodati.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Moje je mišljenje da bi Pašalić s Petkovićem surađivao jako dobro.
  • Jurki
    11.6k
    Da vrijedi netko bi ga vec kupio za taj novac tako da ne vrijedi.Crni86

    Ako ne vrijedi te pare zakaj bi onda mi trebali kupiti tog igraca?
    Nemamo dosta igraca kojima bi kupili jednosmjernu kartu za kam god samo da odu iz Dinama?
    Zar trebamo opet nakrcavati roster svakakvim igracima?
    Ako ne mozemo kupiti upgrade u odnosu na Spikica onda nek igra Spikic.
    Meni su obojica u 5 deka.. tak da Pasalic ne vredi ni te dve milje.

    Svake godine i svakog jebenog prijelaznog roka nasa forum struka bi pokupovala pola Rijeke.
    Nadam se da bu sa Pasalicem ista prica ko lani s Friganom.
  • don
    5.5k
    zašto vadimo samo statistiku Pašalića? Nisam njegov fan i on ne ne vrijedi 4,5 miliona ali za pristojnu cifru do neka 2,5miliona, zašto ne? Opet kažem, od ovih koji su se spominjali, on mi je najbolji, ako ima netko bolji, daj Bože.
    Igrači koje mi dovedemo su rijetko kad imali dobru statistiku kada gledamo omjer golova tako da..
  • Crni86
    3.5k
    Ako ne vrijedi te pare zakaj bi onda mi trebali kupiti tog igraca?Jurki

    Napisao sam ti u tom postu da necemo niti smo ponudili taj iznos.

    Ja ipak mislim da je Pasalic upgrade nasprem Spikica. Ne veliki, ali svejedno upgrade. Svaka cast Spiki ali od njega ne bi vidjeli ni onakav gol protiv Lila koji je zabio Pasalic niti ono busenje Lucica protiv Hajduka. Ili da izbaci RPGa driblingom i izbori penal. Jednostavno su drugaciji tip igraca.

    Na kraju krajeva sto god bilo vjerujem da ce struka procijenit u najboljem interesu dinama, dal to bio pasalic, cordoba ili neko treci.
  • MarK
    621
    statistički gledano i naš tamnoputi Zambrotta ima 11 nastupa i ravno jednu asistenciju, a ima i amaterski skrivljen penal nad Pašalićem koji nas je zamalo stajao naslova. Srećom se ukazao Petko i spasio stvar. Ne vidim da ga netko proziva zbog toga, naprotiv već sad je legendarni desni bek kluba sudeći po upisima ovdje. Možemo ovako vaditi statistiku svima i manipulirati kako nama odgovara. Inače don referirao sam se na tvoj post ali je upućeno drugima. S tobom se slažem
  • don
    5.5k
    I ima prosječnu ocjenu 7,0 a na rubu je 6,9. A mislim da većina nas ovdje (uključujući i mene) ga ne bi pristala prodati i da dođe ponuda od 7,8 miliona.

    Tko bi rekao kada bi gledali statistiku ha :chin:
  • Jurki
    11.6k
    Ja ipak mislim da je Pasalic upgrade nasprem Spikica. Ne veliki, ali svejedno upgradeCrni86

    U redu, onda cu preformulirati svoje pitanje.. dal Pasalic vrijedi 2-2,5 milijuna eura ako je mali upgrade u odnosu na Špiku?
    Zakaj imati jednog Spiku ako mozemo imati dva Špikica?

    S tim da ovog drugog trebamo platiti (taman da ga i dobimo za 2,5 mil eura) plus njegova placa cca 500 keka.. 3 milje u šusu.. jeben posel.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions