• Teofil Kateran
    1.4k
    Prevelika je histerija, mislim da ljudi baš pretjeruju sa spominjanjem štednje i kako tražimo free agente. Na takve vijesti se odmah skače kad smo zainteresirani za slobodnog igrača, a npr. jučer iz Rijeke potvrdili da smo bili poslali ponudu za Pašalića i iz Kolumbije da šaljemo ponudu preko 2 milijuna eura. Mislim da se ne treba toliko brinuti i da će desno krilo na vrijeme doći, a sve ostalo je samo veliki plus.
  • eol12
    588
    Ja isto mislim da bi dobro došao jedan veznjak kao zamjena za Misica, plus naravno top desno krilo, ali vjerojatno se klub odlučio zadržati i Baturinu i Sucica i onda je logično da se ne srlja, siguran sam da će doći desno krilo, kakvo takvo, ali moramo svi shvatiti da u par pogrešnih koraka možeš sjebat financije žestoko, totalno nezavidna pozicija Marica, ali isto tako ne sviđa mi se kako se to sve odugovlači, ovako sa strane sve vezano uz transfere djeluje neprofesionalno, plus ovaj pritisak raznih agenata koji s Mamicem sherali lovu, nije bas bajna situacija, no dobro, momčad ovako na papiru djeluje okej složena, ali nedaj boze ozlijeda i eto sranja, zaključak do kraja prijelaznog roka treba nam barem 2-3 pojačanja još.
  • blubach
    230
    Bez uvrede pojedinima, al ja ne vidim nikakvu histeriju ovdje. Totalno normalna rasprava bez ikakve panike.
    Ja osobno vjerujem da, ako je Cordoba ispao (a sa onom analizom od jučer + nedokazani igrač, nadam se da je), Marić vjerojatno ima plan B ili C, ali s kojima sigurno nije 100% zadovoljan i da će se tražit nova rješenja do posljednjeg trenutka. Hoće li to novo krilo doći do početka sezone ili ne, ne znam, ovisi o skautingu i tržištu, a da bi trebao doći prije kolovoza, bi, al jbg, ne može sve bit savršeno, nekad je bolje čekat u odnosu na to da opet kupimo nekog ko će sisat Dinamo godinama bez učinka.
    Ono što mene najviše zanima: Ako Mariću i zapne za oko neki "kapitalac", igrač kojeg Dinamo ne želi propustiti...koliko love smo spremni dati? Ako je za Cordobu točno, 1.8m, jel bi plafon bio 2m? 3m? Više? Jer ako nemamo barem 3m za kapitalca, čak i uz svu tu štednju, onda smo u ogromnim problemima.
  • Dudu9
    812
    Pa dinamo trenutno i nema novaca za pojačanja ni jedan igrač nije prodan, a ni nemamo osiguranu LP, svi bi htjeli da se plate igrači 3mil par takvih i super ali odakle ti novci
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ali s ovim beskonačnim cjenkanjem u inozemstvu, miljun izdrkavanja s free agency, mi šaljemo krivu poruku. Šaljemo poruku da nakon prezimljavanja u Europi, osvajanja dvostruke krune, par godina u plusu mi smo na razini jogurta po pitanju transfera gdje gledamo samo kako ne platit odštetu.emilperska

    Tako je, kakva racionalizacija, spičkat sve ko da ne postoji sutra. Nek svi vide kako ima se, meže se.
  • Crni86
    3.5k
    Isti ti koji zele pojacanja od 4,5 milijuna eura, ne bi prodali baturinu. Citam neke komentare i stvarno ne vjerujem da se takve stvari tu mogu procitat.
    Schilajte se, danas je tekma lagano svi put maksimira i sve bu dobro.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Neki su previše igrali football manager, čini mi se.
  • Haza
    4.1k
    Mislim da nije histerija u pitanju nego konstruktivna rasprava. Međutim pojedinci ne dozvoljavaju niti pomisao da se da, pa makar i konstruktivna kritika ovoj Upravi.
    Iz aviona se vidi da pretjerujemo sa štednjom. I nije to samo zbog Belinha i Šotičeka, već i zbog činjenice da nismo doveli desno krilo, a bogme znamo 3 mjeseca da nam je to kritična točka.
    Nitko ovdje ne tvrdi da neće na kraju dana sve ispasti idealno, ali neki su s razlogom malo u strahu, jer većina nas misli da nam nikad neće biti lako ući u ligu prvaka kao ove godine, a ulazak u LP ove sezone može dići klub do neslućenih razina.
    Podržavam apsolutno rješavanje Šaranića, Šutala i hrpu igrača koje ne koristimo, nema smisla Štefulja 4 sezone posuđivati.
    Ali, desno krilo, tu trebamo jednostavno uložiti, Cordoba je sapunica, Pašalića nam ne žele prodati, ajmo dalje, nema vremena.
    I ovo nije histerija niti ludilo, samo je ovo očito stav dijela forumaša.
  • Mali Zeus
    12.5k
    totalno nezavidna pozicija Marica, ali isto tako ne sviđa mi se kako se to sve odugovlačieol12

    To su pregovori oko transfera, što uopće znači oduglovačenje kad se radi o dovođenju ili prodaji igrača?
  • Paggini
    19.6k
    Daj Mariću više za nekog 4-5 milijuna, samo daj novce da se mi svi osjećamo dobro jer imamo milijune za davati na transfere! Sramotno je ovo što pregovaramo za cijene igrača i što želimo proći dobro u transferu!!!
  • modri7
    130
    Mislim da je Marco Pašalić velika želja naše uprave i da bi se do kraja prijelaznog roka mogao čekati rasplet situacije s njim. Ako Rijeka ne dobije dobru ponudu do tada možda se nađe neki model po kojem bi on prešao u naš klub. A ako Dinamo uđe u LP onda ćemo imati novac da ga investiramo u njegov dolazak.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Pa onda gasi forum, nema smisla raspravljati. Doslovce danas nikakve histerije nema, ako ne smijemo pitati stanje stvari, shvatiti zašto nešto ide ovako ili onako, onda nema smisla raspravljati. Evo, ovo je najbolji SD u svemiru, a mi smo brutalni, hvala svima i veselim se najboljoj sezoni ikada.
  • blubach
    230
    Evo recimo, ovo je histerija :D
  • Mali Zeus
    12.5k
    Mislim da nije histerija u pitanju nego konstruktivna rasprava. Međutim pojedinci ne dozvoljavaju niti pomisao da se da, pa makar i konstruktivna kritika ovoj Upravi.Haza

    Ovo je forum, nema tko kome što dovoljavati i ne dozvoljavati. Razmjena mišljenja obična, ti kažeš konstruktivna rasprava, ja velim lagana histerija i sve pet. Kakvo dovoljavanje ili nedozvoljavanje. Uprava zaslužuje kritike naravno i zaslužit će kad bude trebalo al meni se čini da neki upućuju kritike preventivno već iz nekog tog straha kak ti veliš jer eto sada nemamo desno krilo, da ne govorim ovo o šibicarenju jer Marić ne daje odmah lovu bilo kome i za bilo koga i navodno ganja samo free agente jer smo doveli 2 takva.

    I sad te priče o kapitalcu itd. jer dobro stojimo financijski. Mislim to što smo u plusu ne znači da možemo bacati lovu okolo. I uostalom dovesti tog nekog kapitalca (a svatko ima svoje viđenje kapitalca i tko je to) nije baš tako jednostavno. Kapitalci poput RPG-a ne rastu baš na drveću. Uostalom i njemu će vjerojatno Dinamo biti samo odskočna daska da se vrati u Francusku. A sad dovesti nekog kome smo plafon i nema tu potrebu odmah i za neku pristojnu lovu, velim pa nije to dobar dan dobar dan može jedan kapitalac.

    I onda kad dovedemo desno krilo jedni će biti zašto Kolumbijac (recimo ak bude) zašto za toliko para, za toliko i toliko para se mogao taj i taj kapitalac, pa onda nije to kapitalac, zašto ne Marco Pašalić koji poznaje mentalitet itd.

    I još bi razumio da nismo doveli već 3 igrača. Al ove godine smo rano počeli tako da ne stoji ono sezona je blizu a mi sjedimo i čekamo.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Doveli smo 4 igrača već. Šotičeka ne smatram štednjom nego jednostavno po novim kriterijima uprave i sd zašto bi uopće dobio više? Da mu nije slučajno malo za život? To jest, sjetio sam se, ne može se sa 10000€ pojavit u svlačionici, sramota je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions