• Vedraca
    18
    sve potpisujem!! Neki ovdje ili pretjeruju kad prozivaju Marica a neki kada ga brane! Zlatna Sredina je potrebna!! I ja isto mislim da se previse "cigani" kod nekih igraca
  • emilperska
    5.4k

    Ovdje pricamo o Mariću i Jakiru.. Zasto impliciras rijec "nova garnitura" pa da ispadne da tu dio nas smatra da IO ili Ured predsjednika mora lovit lijevog beka iz Nantesa ili desno krilo iz Le Havrea.
    Ne znam jel ti se slucajno omaklo ili namjerno, ali po tvom ispada da smo nezadovoljni Skenderom jer pet godina nemamo desno krilo..
    Rijec je o radu SDa, ne odjela za financije, clanstvo itd.
  • Vedraca
    18
    A vrijeme leti ....Imam ludi osjecaj da cemo sve u zadnji Tren....a mozda cak i ostat bez desnog krila
  • Haza
    4.1k

    Ja bi postavio pitanje, da smo ga mogli popušiti zbog odugovlačenja kao što smo Šotičeka, Čerina, i mnoge druge, ali ti si postavio pitanje koje opet naginje bezuvjetnoj ljubavi prema SD-u.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne treba paničariti ali činjenica je da mi već za 2-3tj idem na gostovanje u Osijek.Mihaljević

    Pa u tvom komentaru uopce nije upitno vrijeme, ne vidim smisao pricat ima 2,3 tjedna kad klub sigurno nece dovodit nekog novog na pjacino mjesto kojeg ti ne vidis kao pojacanje, jednostavno ti imas jednu procjenu, a mi (i klub) drugu, rezultat ce suditi o uspjehu
  • Paggini
    19.6k
    Objasni logiku želimo Kaneka, ali smo ponudili 600 tis eura, a ne 1.1 mil eura koliko su tražili, ista stvar s Vidovićem. Ako ga želiš, zar ćemo se za svakog igrača ciganiti.Haza

    Nismo ih htjeli toliko. Kaneko nam ne vrijedi te novce, a vidović nam pogotovo ne vrijedi te novce. To nije ciganjenje, to je meni racionalna potrošnja.

    Da je Kaneko 600k, onda bi ga htjeli.

    Želiš Šotičeka, kao dogovorio si sve s Lokomotivom, pa mu ponudiš 10 tis eura neto mjesečno i bonuse. Ja nisam za Šotičeka, ali ako je klub bio, onda je komično da se prejebeš za par tisuća eura mjesečno.Haza

    Par tisuća mjesečno ispadne par stotina tisuća godišnje. :) A i na kraju dana, mi znamo ono što su lajali Vuksan i Šotiček senior, ne znamo što je u pozadini pregovora i koliki utjecaj su imale menadžerske provizije "prijatelja" Nikkya Vuksana jer Basel je nudio 3 milijuna, mi smo nudili manje.

    Čerina neću ni spominjati, jer smo prije Eura dali komičnu ponudu, i nismo bili u stanju dovesti igrača iz Pao-a, di je Zajec legenda kluba.Haza

    Kolika je po tebi realna ponuda bila? Ponudili smo 3 milijuna za standardnog veznjaka Panathinaikosa, to je po meni realna ponuda. Drugo je pitanje koliko je to bila igra AGČ i menadžera da digne cijenu jer nemam dojam da ga je PAO ikad brijao prodati prije Eura. Probali smo, nije prošlo, idemo dalje.

    Legitimno je da si ti ultimativno za Marića, ali nije legitimno da oni koji imaju konstruktivne kritike budu ismijavani ili prozvani histeričnim.Haza

    Daleko sam ja od ultimativnog za Marića, ali ja njegov prijelazni rok ocjenjujem po onome što je napravljeno, a napravljeno je JAKO PUNO.

    Konstruktivne kritike su ok, od nekih korisnika ovdje u koje uključujem i tebe, a mislim da se zna koji su, ali nije mi konstruktivno opetovano kenjanje po njemu da treba iskeširat zilijune za desno krilo i paničarenje i slušanje dva mjeseca kako lik kurca ne zna jer ne dovodi odmah sve, samo to želim reći.
  • Mali Zeus
    12.5k
    A vrijeme leti ....Imam ludi osjecaj da cemo sve u zadnji Tren....a mozda cak i ostat bez desnog krilaVedraca

    Možda, sve je moguće.

    100 posto ćemo sve zadnji tren. Mislim doveli smo već 3 igrača al mene isto nekako mori taj osjećaj.
  • Haza
    4.1k
    I da jasno naznačim, nisam protiv Skendera i Manenice:), nego sam usmjeren na SD-a, koliko znam, SD je u klubu godinu dana, nije on baš tu od jučer. On je samo v.d. postao službeno u ožujku, prije toga je radio na transferima.
    Ako kojim slučajem on ima naredbu Uprave da mora biti cicija, onda sve pet, ali nisam siguran da je tako, jer Marić od kad se pojavio u klubu ima samo na usnama priču o štednji, i kako su naši igrači skupi, i kako su francuski jeftiniji...
  • Nino Bule
    13.4k
    I da 4 mjeseci je puno premalo vremena za sportskog direktora, sreca u svemu je da je maric vec bio dio omladinskog pogona i tu je velik posao odrađen proslo ljeto pa se moze manje na to fokusirat, a i sudjelovao u transferima pa vjerovatno vec odprije ima neku tekicu igraca inace bi ovaj prijelazni rok bio kaotičniji
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Mislim da većina nas voli DInamo i podržava upravu...ja sam samo postavio pitanje zašto na barem jednu kritičnu poziciju ne dovedemo kapitalca, pa ako i treba da iskeširamo lovu koja je veća od planirane. To nije napad, nego pitanje
  • Nino Bule
    13.4k
    Ako kojim slučajem on ima naredbu Uprave da mora biti cicijaHaza

    Nema sigurno naredbu ali kad se imenovalo sd-a sigurno se razgovaralo s njim i usuglašavalo vizije, naravno da sd radi u okviru mandata kojeg mu je uprava dala
  • mali M
    5k
    okej, u pravu si, nisam dovoljno precizan bio. pod nova garnitura sam mislio na sportski dio isto kao i na sve ostalo što se na novo preslagivalo, ali da u ovom slučaju sportski sektor. I dalje ostaje moje mišljenje da ih je dočekalo brdo posla, pa nije Marić od prve sekunde krenuo tražiti desna krila i lijevog beka, jer, kako sam već naveo, nezna kako će se rasplesti kraj sezone, tj početak nove.
    Druga stvar, kad si rekao Marić i Jakir me prošla jeza, jer kolko Mariću dajem šanse da se uhoda i mislim da će bit to dobro s njim kad se još malo više ohrabri u svojim ovlastima i visini odšteta i sl., s druge strane, i dalje me Jakir nije uvjerio da je on trener za Dinamo. Stava sam da su igrači na inat izvukli prošlu sezonu, a njegovo brljanje do zadnjeg kola me nije uvjerilo da ima u glavi viziju i da zna šta radi. Mislim da možemo možda dvije tekme reč kako su dobro taktički izgledali, ostalo je bilo brljanje i na inat.. Neznam.. isto kao i drugo, nadam se da će me demantirati i da ću se morat posipat s pepelom, al vidjet ćemo...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Kad je Marić pričao o štednji?
    Nisam taj dio uhvatio.

    Ove priče o ciganjenju su smiješne.

    Zamisli, zašto nisi dao za Kaneka milijun? Zato što je procjena bila da ne vrijedi toliko. Tako rade svi klubovi i SD, al samo Marić se eto cigani. Jer ne plati odmah cijenu koju izvjesi neki klub. Pa ljudi moji tako se dogovaraju transferi. A ne Šotiček kaže daj mi 10.000 eura više da se mogu pojaviti u svlačionici - može mali, evo 20.000 da se ne sramotiš. Ili se da ponuda za Grezdu, ne pristane, ode u drugi klub i eto Marić se ciganio.
    Mnogi drugi su propušteni? Pa onda dovedeš neke druge i bok, a ne sad tu plakati nad ovim i onim. I ponavljam, ne bih ništa rekao da nismo već napravili transfere.

    al hej, onda je problem da su to free agenti.

    i opet se Marić cigani!
  • vjeko1701
    7.9k
    ali ti si postavio pitanje koje opet naginje bezuvjetnoj ljubavi prema SD-u.Haza

    Obična konstrukcija koja nema veze s pitanjem. Kao i pitanje kao odgovor na pitanje iliti nedostatak konkretnog odgovora.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Gledao sam noćas utakmicu do 60. minute kada je Cordoba izašao. U sat vremena igre je dobio loptu svega nekoliko puta pa ću navesti sve što se moglo od njega vidjeti.

    Počeo je na desnom krilu pa je nakon 20-ak minuta završio na lijevom. Nadam se da je takva bila naredba trenera jer do kraja poluvremena na desnom krilu nije bilo nikoga??? Što se tiče igre s loptom istu je par puta izgubio u driblingu, s lijeve strane poslao jednu opasnu u 16, malo prejaku, no suigrač mu se nije ni potrudio stići ju. Ovih par dodavanja što je imao, vraćanje lopte beku ili veznom. Što se tiče igre bez lopte, cijeli taj nogomet je dosta spor, a igrači dosta vremena provedu i u stajanju. Cordoba je par puta pokazao da zna napasti prostor, no njegovi suigrači to ili ne vide ili mu pošalju loptu u tribine.

    U drugom poluvremenu prije izvođenja početnog udarca stoji ponovno na lijevom krilu da bi nakon što je sudac označio početak igre odmah preselio desno??? Još jednom ću reći kako se nadam da su to trenerove ideje, a ne Cordobino lutanje ili neodgovornost. Ništa značajnije za navesti u tih 15 minuta igre, ne znam je li uopće dobio loptu.

    Gledajući tih sat vremena noćas, ne bih doveo nikoga, ali ne u Dinamo nego u Rudeš... Dečko je očito jako dobro skautiran i valjda ima nekog potencijala kad se toliki klubovi za njega otimaju te se nadam da je "glavom u transferu" inače ćete potencijalnim dolaskom noćašnjeg Cordobe opet urlati na Špikića...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions