• Mali Zeus
    12.5k
    A mislim da se svi slazemo da ukoliko ce rpg igrat lijevo a rile desno, da onda imamo isti problem s desnim bekom.Crni86

    Ma slažem se sve. Iako nije mi ni Perković nešto specijalno na tom lijevom beku.
  • Orc123
    7.8k
    ma to sam i mislio...uopce ne panicarim ali proslost nas naucila da se to desavalo pod Jakirom i da nam ne treba jos jedan los primjer....
    Stvarno RPG je zivotinja, u najboljim godinama, pusti ga da igra na poziciji koja je najbolja za njega a ne izmisljaj njemu pozicije da bi to Risto morao igrati radi mira u kuci.
    Znamo da je Jakir podilazio senatorima. Sad ima toliku sirinu da to ne smije raditi za dobrobit Dinama govorim jer ja na RPG racunam kao dugorocno Rjesenje a treneri su tu od danas do sutra..... Dinamo ce imati stetu ako se potrosi takav igrac, a ne Jakir.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ma igrat će Mikić, pa zar ne kužite po izjavi da ga Jakir ne želi ubiti i izgubiti lijevo
  • Crni86
    3.5k
    slazem se, a sad nezz jel iz ovog intervjua ispada da na ogiwaru ne racunamo kao startera. Rade bi ogiwaru gledao na ljevom beku nego perkovica.
  • emilperska
    5.4k
    Rakitic ima 36 godina i vraca se iz Arabije..

    Svaka im cast. To samo oni mogu..
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus slazem se, a sad nezz jel iz ovog intervjua ispada da na ogiwaru ne racunamo kao startera. Rade bi ogiwaru gledao na ljevom beku nego perkovica.Crni86

    Možda je to i mislio, RPG kao zamjena Ogiwari na lijevom beku, jer ne znam što bi drugo bilo, neće Ogiwara igrati krilo.
  • E46
    633
    umjesto misica baturina, misic klupa ove sezone
  • Crni86
    3.5k
    nece ali mu istice i posudba u 12. mjesecu. Pa smo onda opet na pocetku ako se ne otkupi.
  • Paggini
    19.6k
    Za Ogiwaru imamo opciju otkupa i to mislim da je cijena niža od Kanekove, koliko se sjećam. Ako se momčina pokaže, a mislim da hoće, ne bi trebao biti problem taj otkup.
  • Ivdzo11
    4.1k
    msm da je 550k eura
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Droljo umjesto misica baturina, misic klupa ove sezoneE46

    Pa nisu oni ista pozicija.
  • građanin
    18


    Dobar je raketa, a i mi bi slavili da se Modrić vratio s 38... tak da... glupo se uopće osvrtat na godine.
  • građanin
    18
    Bacam i jedan dobar hušk. Znači, desni bek treba forsirat definitivno RPG-a, a s Riletom vidjet šta će i kako će, ali potencijalno LIJEVI BEK ->

    https://www.transfermarkt.com/ivan-milicevic/profil/spieler/466452

    Dečko je odličan bio u Loksi, nažalost, Čabraja ga zadnje godine nije forsirao zbog nekog kumstva gdje je jedan drugi mali ''morao'' igrat na toj poziciji i tako su se riješili Miličevića, iz prve ruke. E sad... izgubio je godinu i pol dana lutanja, ali po meni je bio jedan u top 3 igrača lokse prije 2 godine.

    Trenutno je slobodan... šta kažete?
  • dZg1986
    505
    Glupo je uopće uspoređivati igrača koji je sa 38 još igrao i bio važna karika u Real Madridu, i igrača koji se praktički umirovio odlaskom u Saudijsku Arabiju, a i prije nije bio na Modrićevoj razini. Da je Rakitić došao godinu, dvije ranije, e tad bi bio problem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions