• Crni86
    3.3k
    Dosta je vise krpanja pozicija s igracima kojima to nije prirodna pozicija. Nismo nis naucili na ljubicicu? Rpg mora igrat desno i . Ako nece igrat desno, onda samo prebacujemo problem s lijevog beka na desni. Ak se proda perkovica ocekujem da igra ogi ili da dode novi bek, sve ostale kombinacije su neozbiljne za klub poput dinama.

    Na kraju krajeva ni perkovic nije najsretnije rijesenje na beku (jednostavno nema te kretnje s loptom i bez lopte na toj poziciji, defanzivno je okej al prema naprijed je sterilan) i nadam se da ce ogi startat u prvih 11.
  • vjeko1701
    7.9k
    Slažem se. Dobro je imati igrače u rosteru koji su sposobni pokrpati druge pozicije ali takve stvari moraju biti u primisli samo prilikom ekstremnih scenarija. Roster se mora slagati neovisno o tome.
  • Orc123
    7.7k
    Znaci da nije Basel preoteo Soticeka mi bi ga doveli i on bi bio rjesenje za krilo? Strasno.....ocito Jakir inzistira na nekim igracima....
    Ono kaj najzalosnije imam osjecaj da cemo potrositi Rpg sa krpanjem rupa iradi Riste! Decko nece sigueno htjet produzit ugovor a daleko je najbolji desni bek lige i jedan od najboljih koji su igrali u Dinamu u zadnje vrijeme. Covjek je masina!

    Ako ce Risto imat prednost nek si Jakir zapali diplomu!
  • mrgud
    93
    Čekamo odgovor Marića na Raktiča.Hočemo bombu:smile:
  • Facke
    3.5k


    Bus se nacekal :wink:
  • vjeko1701
    7.9k
    Realno, neko ime bi nam dobro došlo za marketing, interes, optimizam. Al ne smijemo se uvući u neki hladni rat s njima oko imena jer će nas samo povući dole na svoju razinu.
  • mrgud
    93
    Znam,ali se vremenom na vrijeme fali navijačima to neko jako ime
  • Mali Zeus
    12.1k
    Decko nece sigueno htjet produzit ugovor a daleko je najbolji desni bek lige i jedan od najboljih koji su igrali u Dinamu u zadnje vrijeme.Orc123

    Ti zamisliš neki scenarij i onda paničariš oko istog. Jebeno.
  • Paggini
    19k
    Znam,ali se vremenom na vrijeme fali navijačima to neko jako imemrgud

    Jel imaš neko ime u planu? Nije da se ne slažem s tobom, samo me zanima kog bi mogli dofurati a da je ime + pojačanje. Imena smo dovodili, Nowotny, Kovač i ostali i uvijek je bilo loše...

    Mislim da je Marić preinteligentan da ga ovo itimalo potrese, imamo svoj plan i vodimo se tim planom. I sve će sjesti na svoje mjesto. :)
  • vjeko1701
    7.9k
    Fali, al ja nikad ne bi htio da se Dinamo vodi populizmom i euforijom.
  • Droljo
    7.7k
    Rog, mišić i sučić imaju pojest njihov vezni red za doručak...
  • Mlađi referent
    12.3k


    Kad ga Sučić okrene na Poljudu, izvrne ga, pogleda ga i kaže

  • FrodoJePurger
    90
    Jedino tko može doći je Lovren, ali smo već popunili tu poziciju.
    Edit: i sumnjam da bi bio neko pojačanje.
  • Sava Krpa
    264
    Zdrav Rog, motiviran Sučić i standardni Baturina su sam po sebi dovoljan odgovor na bilo koji transfer Hajduka za veznu liniju.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Mislim da je Marić preinteligentan da ga ovo itimalo potrese, imamo svoj plan i vodimo se tim planom. I sve će sjesti na svoje mjesto. :)Paggini

    Apsolutno se slažem, Dinamo je u "moderno vrijeme", znači ne računam Robija i slične, imao ravno jedno ime koje se vratilo u modri dres a da nije u poznim godinama,a to je Pjaca. Niti on se ne bi vratio da mu ozljede nisu ukanalile karijeru. Od onih koji su se vraćali u poznim godinama smo imali više štete nego koristi, Schifo, Šimunić (koji nije igrao u Dinamu prije ali je slična situacija kao Rakitić sad), Dario Šimić, Robert Kovač, pa čak i Butina.

    Ako igrači ne osjećaju ljubav prema klubu da mu se vrate prije nego više ne mogu trčati, nego da nam barem daju sezonu, dvije prije one "oproštajne" onda nam ne trebaju. Pustite vi "mentoriranje mladih" i ostale gluposti. Krami i Kovačiću su vrata širom otvorena, ali ako misle tu odraditi zadnju sezonu trčkarajući po Koprivnici sa 36 godina dok se šetuckaju s familijom po Bogovićevoj, onda hvala ali ne hvala.

    Radije da mi dovodimo prava pojačanja, nego da nam kumovi igrača moljakaju 10 godina igrače da dođu u Dinamo ili da Marić panično dovodi sve i svašta zato jer je drugi klub doveo igrača od 36 godina iz Arabije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions