• Mali Zeus
    12.1k
    Mislim da je Marić preinteligentan da ga ovo itimalo potrese, imamo svoj plan i vodimo se tim planom. I sve će sjesti na svoje mjesto. :)Paggini

    Pa upravo to, najgore bi bilo da se mi povodimo njima tj. da brže bolje tražimo nekog da kao odgovorimo na Rakitića i spuštamo se na njihovu razinu. Njihov plan je naslov pošto poto, a što će biti sutra ne zanima ih, a mi moramo imati svoj, jasan plan, što vjerujem da imamo.
  • vjeko1701
    7.9k
    Budmo iskreno, pošto su R. Kovaču i Šimuniću prethodila imena poput Drpića, Carlosa meni su oni ipak bili upgrade kada su došli.

    Nisu bili kvantni skok kao jedan Tonel ili Cufre...ali bi njihove epizode u Dinamu nazvao pristojnima.
  • Orc123
    7.7k
    nije to panicarenje to je lako moguće realno! Ako postane stvarno i u praksi onda ce biti kasno! Sta nije izjavio da ce Risto krpati l. Beka?

    Ovaj prijelazni rok ne da ne panicarim, vec cak i smirujem strasti mnogih ovdje cemu se cak i sam cudim...tako da ne da sam miran, nego sam previse miran za moj ukus.

    Vjerujem Maricu, a da nece vrbovati imenima i senatoruma u to me nek uvjeri Jakir djelima! I nije to nikakvo panicarenje nego opravdana zabrinutost.
  • rioda
    4.7k
    Jakir u Germanijaku:
    Neću o imenima, ali htjeli smo dva hrvatska igrača u zadnjoj liniji. Ali, to je bubanje cifri, to nije realno. Nema smisla!"
    Jedan je pretpostavljam Pongračić, a drugi?

    Doći će dan kad će Petko otići. On ulazi u zadnju godinu ugovoru, vidjet ćemo hoće li produžiti ili će otići kao slobodan igrač.

    Ovo mi zvuči možda kao neki Freudian slip :joke: iz kojeg bi se moglo iščitati da Petko ostaje.

    Sve je status quo, priča se, pregovara se, najviše usmeno. Poslali smo ponudu za Kolumbijca, sa Šotičekom je bilo sve dogovoreno, a onda je nastala pat pozicija. A Pašalić... Tko ne bi volio Pašalića! U svakom slučaju desno krilo moramo dovesti, a ostalo je na dugom štapu.

    Zvuči izgledno da će doći Kolumbijac...

    Ako Mauro ode, ili ćemo nekoga dovesti ili ćemo staviti Pierre-Gabriela tamo. Nećemo Mikića, on će biti desno.

    Sad sam još manje za prodaju Perkovića, da ne bi slučajno RPG-a prebacili lijevo i time otvarali prostor za Ristovskog.
  • Mali Zeus
    12.1k
    ↪Mali Zeus nije to panicarenje to je lako moguće realno! Ako postane stvarno i u praksi onda ce biti kasno! Sta nije izjavio da ce Risto krpati l. Beka?Orc123

    Ti si napisao da RPG neće produžiti ugovor. Mislim o čemu mi pričamo.
  • Paggini
    19k
    A Pašalić... Tko ne bi volio Pašalića!rioda

    90 posto zone
  • Päddy1
    78
    Cak ga i trener oce...to je ocito....
    A Lovren nam dodatno sigurno nebi stetio u obrani :-)
  • Orc123
    7.7k
    rekao sam da ukoliko ce ga seljakati na lijevu stranu da decko sigurno nece vidjeti perspektivu za produzivanje ugovora jer je i sam u intervjuu izjavio da nije l. Bek i da se vidi samo desno! To je opravdana zabrinutost, a ne panika! Tako smo izgubili Ljubu u sredini, Maura na stoperu, jel trebamo i RPG-a na desnom beku! Treba od pocetka ukazivati na to!

    On je po svemu prvi desni bek i sve ostalo je podcjenjivanje njega ko igraca. Ja tu ne vidim paniku vec zdravo normalno razmisljanje da ne potrosimo jos jednog igraca.
  • Paggini
    19k
    A Lovren nam dodatno sigurno nebi stetio u obrani :-)Päddy1

    Siguran sam da bi nam štetio jer bi dobio bogovski ugovor, vjerojatno bi tražio prvu postavu da igra, a potencijalno postoji visok rizik od unošenja toksičnosti u svlačionicu ako ne bude po njegovom, a sve to ne uključujući i njegovu upitnu formu. :)

    A i da ne spominjemo da je pokrao Dinamo kao najbitniji faktor zbog kojeg ga ne bih vraćao. :)
  • Mali Zeus
    12.1k
    ↪Mali Zeus rekao sam da ukoliko ce ga seljakati na lijevu stranu da decko sigurno nece vidjeti perspektivu za produzivanje ugovora jer je i sam u intervjuu izjavio da nije l. Bek i da se vidi samo desno! To je opravdana zabrinutost, a ne panika! Tako smo izgubili Ljubu u sredini, Maura na stoperu, jel trebamo i RPG-a na desnom beku! Treba od pocetka ukazivati na to!Orc123

    Ok, skužio sam! Ne paničariš! Ti si samo unaprijed zabrinut oko nečeg što se još nije dogodilo!
    Ako tako bude kako kažeš onda nije dobro! Ako se RPG vidi samo desno sigurno će odmah zatražiti transfer ako bude igrao stalno lijevo tj. ako ode Perković a ne kupimo lijevog beka! Jer je Jakir tako rekao! Bit će to duga, teška sezona, čini se!!!
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Biščan je bio dobar kad se vratio
  • Crni86
    3.3k
    mislim da se orc ovdje referira vise na ljubicica kojeg smo potrosili na ljevom beku i obecavali mu svaki put da ce igrat u sredini i nikad to obecanje ispunili. Takvo ponasanje nam nije strano u zadnje vrijeme i naravno da onda neko pomisli da ce se radit isto sa rpg-on jer nismo ljevog beka doveli vec 5 godina i najbolje da sad i rpg to krpa…

    A mislim da se svi slazemo da ukoliko ce rpg igrat lijevo a rile desno, da onda imamo isti problem s desnim bekom.

    Ma o kakvom krpanju mi pricamo. Oznacili smo deficitarnim pozicijama drsno krilo i stopera i okej. Logicki zakljucak je bio da smo onda na pozicji ljevig beka pokriveni i imamo poslozenu situaciju. Sad ispada da je ogi, rezerni bek ak sam razumio dobro, a za perkovica se razmislja da ga se proda ak dode dobra ponuda? Onda nam je i pozicija ljevog beka trebala biti oznacena kao deficitarna ako se sa ogijem ne racuna kao prvotimcem.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako itko u stožeru gleda RPG-a kao bio kakvo dugoročnije rješenje lijevo, onda se nadam da neće dočekati novu godinu u Dinamu. RPG mora biti prvotimac desno, bilo tko drugi treba krpati lijevo ako do toga dođe. Točka.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Apsolutno se slažem, kad je mogao doći se đubretario za još love u Lyonu, sad smo pokriveni, hvala, bok
  • Orc123
    7.7k
    jel se smije oko neceg biti zabrinut ili da prvo od tebe zatrazim pismenu suglasnost da smijem biti zabrinut radi necega? Trolas gluposti koje nitko nije napisao i izvlacis iz konteksta!
    Bojim se ko i vecina foruma da Jakir ne napravi isto sto i Dalic i da robuje imenima a ne trenutnoj kvaliteti. Nista neviđeno od njega, nista se ne govori na pamet....
    Neka igraju oni koji zasluzuju i odlicno, nikakvih problema nece biti ali meka se ne robuje senatorima na ustrb igraca koji pokazuju vise i bolje i onda im se moraju izmisljati pozicije da bi igrali....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions