• scooniepenn
    3.2k

    Ajmo vidjeti hoće li se to zaista dogoditi pa onda suditi. Ovo prejudiciranje pa na temelju presumpcija pljuvanje je čudesno. Vrlo vjerojatno već protiv Vardara će započeti nominalno 1. postava prema Jakirovoj viziji, a protiv Shakhtara 27.7. sasvim sigurno jer je to generalka za Istru. Ako tada zaista Rile bude startao onda će to biti znak da su strahovi bili opravdani, ovako je to apsurdno. Osobno sam mišljenja da će RPG biti 1. desni bek jer je i lani, a i u ove 2 utakmice dokazao da spada u 5 do 6 naših najboljih igrača bez ikakve dvojbe.
  • Paggini
    19.6k
    Ako Jakir odluči igrati s Riletom i Ademijem, gine s brodom koji ga je ostavio dovoljno dugo da umre s njima. To je svima jasno, ali iskreno mislim da Jakir neće gurati "senatore" osim zadnjih 15-20 minuta i da su šanse za to jako jako male.

    Što se Carlosa tiče, proigrali smo prošle godine s kuletom i petkom u istoj ekipi, ako bi to napravili s petkom i carlosom, a s kuletom u hnl tekmama, apsolutno sam za.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne kužim, ti znaš da su oni u prvom sastavu? Ili to zaključuješ po kombiniranim postavama od jučer? Čovjek je samo odgovorio na pitanje alternative za lijevi bok? Što je trebao reći, da će uskočiti Krkalić?
  • Zagi
    7.6k
    Što je trebao rećiJos-Optimus

    Pokrivati će Rile ako zatreba.
    Bili bi puno mirniji da je to rekao.
  • cibona
    2.9k
    To zaključujem po svemu navedenom što se događalo prošle sezone, te po današnjoj izjavi.

    Ja sam bio među prvima koji su kritizirali ademija prošle sezone, pa me se tu pljuvalo, a na kraju se ispostavilo da sam u pravu. Isto govorim i za ristovskog.

    Naravno, velike su šanse da se jakir opameti, uostalom opametio se krajem prošle sezone kada je konačno nakon 40ak utakmica odlučio promijeniti formaciju.

    Vidjet ćemo, svi se nadamo najboljem, ali postoji opravdana bojazan. Uostalom, jakir je njihov dužnik. Neopravdano su mu spasili guzicu mnogo puta.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    zašto, ako će RPG pokriti lijevo, a desno biti Mikić
  • scooniepenn
    3.2k
    Meni je i više nego jasno kako su jučer u oba poluvremena igrale postave koje su kombinirane i koje neće biti startne protiv Shaktara odnosno Istre.
    Ako bi se trebao kladiti mislim kako će u 1. kolu protiv Istre ako svi budu zdravi startati:
    Nevistić
    Pierre Gabriel Teophille Torrente Ogiwara
    Sučić Mišić
    Špikić Baturina Pjaca
    Petković

    Ovisno o preostale dvije utakmice u prvih 11 mogu upasti Rog umjesto Mišića, Kačavenda umjesto Špikića i Mmaee umjesto Torrentea ako se procijeni kako je dovoljno uigran. To je prema stanju od 18.7. ukoliko nitko ne napusti klub naravno do početka prvenstva.
  • YasutoWakizaka
    132

    ne kažem da on neće biti prvi pick, Jakir je izjavio ako će biti problema s lijevim bekom da će staviti Rpg-a tamo, njegove riječi.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Neki mi nisu jasni. Zele napadaca od minimum 2-3 milijuna € a imamo u spici Petka. Pa sta mislite da cemo dati toliki novac da igrac skuplja mrvice
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Nevistić
    Pierre Gabriel Teophille Torrente Ogiwara
    Sučić Mišić
    Špikić Baturina Pjaca
    Petković

    Ovisno o preostale dvije utakmice u prvih 11 mogu upasti Rog umjesto Mišića, Kačavenda umjesto Špikića i Mmaee umjesto Torrentea ako se procijeni kako je dovoljno uigran.
    scooniepenn

    Tako i ja vidim, tako se igra i na treningu te se ovako trebalo igrati protiv Bešiktaša, neshvatljivo mi je širenje nervoze ovdje...
  • Laugreano
    2.5k
    U slucaju da Perkovic ode
  • scooniepenn
    3.2k

    Mislim da ako se proda Perkovića idemo po lijevog beka. To mi je potpuno realno.
  • Laugreano
    2.5k
    Uglavnom necemo RPGa gledat lijevo. Ne znam zasto ekipa panicari.
  • sport
    3.3k
    Lijevi bek i desno krilo su prioritet da poslije ne bi bilo izgovora kako smo se morali krpati na nekim pozicijama.
  • Crni86
    3.5k
    rijeci ti se pozlatile, ovo bi odmah potpisao.

    Volio bi vidjet i vezni red rog,sucic i baturina. Energetski bi taj vezni red pojeo i neke ozbiljnije ekipe u europi.

    I iskreno se nadam znatnoj minutazi za Pavica ove sezone, bas sam odusevljen sa njim u ovih par tekmi, takva mirnoca sa 18 godina da je to strasno. I to bas na poziciji na kojoj nam treba netko za rotaciju Misica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions