• javolimtebejako
    804
    bolje preko cijelih leđa, u stilu Leroy Sanea
  • Doktor Kunić
    2.8k
    Na podlakticama ima vjerojatno imena bivših
  • Droljo
    5.9k
    Na ramenu: jna tetovo '72
  • Georg Koch
    3.9k
    Meni opet nisu jasni javni nastupi Jakira.
    Brate tko te tjera i zasto da javno govoris zanimljiv mi Piaca, zanimljiv mi Mierez, zanimljiv mi Chago i Edin Mujcin. Lagano pumpaj cjenu dalje i top.
    Slicno je bilo na zimu, zelimo Brekala, dovest cemo Hohxu...
    Stani malo na loptu. Nije mi jasni da stalozeni Maric ili tko vec nije mu rekao nisu te sve stvari za javnosti.
    Evo ne znam koji to visoko rangirani klub svaki prijelazni rok ide sa izjavama "Da, zelim toga igraca...Da, taj mi je zanimljiv..." i slicno.
    Zanimljivo je to nama citati, ali po meni, malo amaterski istupi.
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    - Ide li možda na Euro kao navijač ?

    " Trebao bih ići na Španjolsku. Imam dres Luke Modrića, s tim da je XL haha ."

    Serhio upalio bolikurčina mode heheheh
  • Paggini
    9.9k
    Na ramenu: jna '72Droljo

    i onda kad je rat došao prepravio u bojna '92
  • mbzg
    12
    Na jednom gostovanju ove godine sam imao priliku popričati s Jakirovićem, čovjek u razgovoru djeluje stručno i samouvjereno. A ja si u tom trenu mislim kako bi mu spicio otkaz odmah poslije Sparte Prag, jer tko mu je birao postavu sa pericem i Ristovskim stoperima, bulatom veznim, Marinom lijevim krilom…. Ostale euro gostujuće utakmice su također bile škola, porazi viktoria, ballkani i Paok. Na kraju je čovjek ipak isporučio rezultat i nadamo se nešto naučio iz euro poraza, što je i sam rekao u jučerašnjem intervjuu. Samo s jednom stvari se ne slažem, u redu pragmatičnost i igranje na rezultat, ali mi smo u tim utakmicama izgledali očajno, nit obrane niti napada. Zašto u nekim utakmicama mi ne napadnemo? Ali dobro, ova sezona je njemu valjda bila učenje pa se nadajmo da iduća bude bolja i jača.
  • Meritokrat
    57
    Mislim da Jakirović nije trener za Dinamo, međutim ne mogu to argumentirati.
    Realno čovjek je napravio čudo s igračima kakve mi imamo, da mogu argumentirano reći da nije za Dinamo, treba dovesti 3-4 ozbiljna pojačanja i ako se dogode porazi kao prošle sszone, sve je jasno.
    Realno čovjeka ne možeš kriviti za niti jedan poraz s ovakvim rosterom, pa čak ni protiv Gorice i Balkanija.
  • austrijanac
    2.9k
    pa čak ni protiv Gorice i BalkanijaMeritokrat

    Krenuo si donro, no depression mode se morao upaliti bar negdje u posti.

    Protiv suseda iz Turopolja ili Kosovskih ratnika se moralo pobjedit i roster njihov se ne može usporediti s našim.

    Ali očigledno imaš potrebu širit negativnost svugdje pa dobrodošao i ovdje! :heart:
  • Mali Zeus
    10.4k

    Mislim da Jakirović nije trener za Dinamo, međutim ne mogu to argumentirati.Meritokrat

    Dobro je sve.
  • blubach
    17
    Zanimljivo, ja sam jedino taj dio shvatio pozitivnim u cijelom njegovom odlomku :)

    Što se Jakirovića tiče, zaslužio je mir. OK, sigurno smo i nekim njegovim odlukama dio ove sezone izgledali loše, ali jako me veseli što nije tvrdoglav, kada je vidio da nešto ne ide, mijenjao je, a od mene ima i pohvalu što je jako često radio pravovremene zamjene koju su donosile bitnu razliku na terenu.
    Uzevši u obzir koliko smo imali (i još imamo) deficitarnih pozicija s kvalitetnim igračima, radujem se igrama ako (ili bolje rečeno, kad) popunimo i ta mjesta s kvalitetom.
  • austrijanac
    2.9k

    Nisam njegov obozavatelj, ali zasluzio je priliku s dva trofeja.
  • San Lorenzo
    12.4k
    Treba se posut pepelom i priznat mu da je pogodio sa inzistiranjem na Hoxhi.
  • Danko
    720

    Nemoj da te čuju jakir - mrzitelji
    Kažu da je hoxha kastrati vol2
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.