• Päddy1
    78
    ajde polako, nema potrebe se sad ponizavat i vrijedat, nije moj problem ako ne prihvacas moje misljenje, nit sam ikog vrijedo niti nista… ako mislim da sudeci po ovom sto vidim nije pojacanje onda neka to bude moja briga

    A to sto ti mislis da nemam pojma ok, nek ti bude haha
    Hvala bogu pa znam pravu istinu
  • Krizy
    43.1k
    ajde polako, nema potrebe se sad ponizavat i vrijedatPäddy1

    Primijeni to na komentare o novim igračima u prvoj pripremnoj utakmici.
  • miro
    4.4k
    Baturina nam je zlata vrijedan, nadam se da ostaje čim duže
  • Marley
    1.6k
    Nerado to kazem, ali radi pojedinaca, mozda bi bilo i bolje da nema prijenosa za javnost. Koja negativa za tekmu na pripremama, vau.
    Nadam se da nece biti takva atmosfera na tribinama iducu srijedu na Maksimiru :roll:
  • Paggini
    19.6k
    Pa da odlično stojimo na terenu i vodimo 3-0 sumnjam da bi ljudi bili toliko frustrirani.Daliban

    Frustrirani jer u pripremnoj utakmici igramo lose, pa ćemo ponižavati igrače kluba, jel ti mene jebeš?

    Reži mi ruku ako je itko od tih paničara i šizofreničara gledao itijedne dinamove pripreme prije ovih jer svake pripreme igramo ko apsolutno smece
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ideja igre uopće nije loša, ali Ademi i Ristovski nisu za prvu momčad, Sučić igra krilo, Mauro nije bek i dobiješ na momente konfuzan nogomet.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Čitam i ne vjerujem. Ljudi koji kao prate nogomet bi trebali znati značenje pripremne utakmice, uigravanja, težine nogu, pa i kombiniranog sastava i totalnu nebitnost rezultata u ovoj fazi. Sramotni komentari i nepoznavanje materije. Neći reći težu riječ jer ne želim ban, ali neki ljudi su baš zaslužili mentalno iživljavanje.
  • Sixthway
    457
    Važno je prepoznat da neki igrači nisu za prvih 11. I da Sučić,Ademi i Mišić nebi trebali igrat zajedno.I da ne smijemo igrat bez krila.
  • don
    5.5k
    nema nam ravnih na forumima u svijetu :heart:
  • miro
    4.4k
    Ne kužim zašto Perkovića ne stavimo na stopera bar jedno poluvrijeme
  • cibona
    2.9k
    A gle, pozitivna je stvar to što su konačno SVI vidjeli da su rile i ademi daleko od prve postave.

    Međutim, treba to netko i jakiru šapnuti :smile:
  • Laugreano
    2.5k
    Kako obozavam ove forumske spike. Igramo jebenu prijateljsku, nista nevalja, svi panjevi, kupit novih 10 igrača, sva pojacanja promasaji. I onda da zabijemo u 30 min 3 gola, odmah osvajamo ligu prvaka, pola ekipe vrijedi preko 20 miliona, setamo se HNLom. Dajte ljudi saberite se malo u pm.
  • blubach
    230
    Neki ovdje baš znaju pretjerat :)
    Ukazat na greške ok, al baš da su igrači propaliteti, pogotovo novi koji nisu 3 treninga ukupno imali, to je sramota...
    Jebiga, vruće je, po tim temperaturama sigurno im se ni ne igra baš previše, nema sportskog imperativa, normalno da neće ić igrači 100 na sat
  • Paggini
    19.6k
    nema nam ravnih na forumima u svijetu :heart:don

    Trenutno ima, sportnet hajduk 24/25 tema :)
  • Nino Bule
    13.4k
    Cim malo bolje stojimo na terenu histeričari se povukli, zamisli divljat oko prijateljske utakmice, napises da smo loši i dobro, al ovdje ima ljudi za ozbiljne dijagnoze kako pisu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.