• Orc123
    7.8k
    Znaci ljudi se nakacili na Torrentea jer je doveden besplatno i stranac je a npr. Pjaca 2 put taknuo loptu i sta bi sad trebao reci da je panj? Pa ne postoji na tekmi....i zato je panj? Ne nije...treba covjek nesto i odigrati, uigrat se, upoznat se da suigracima....ovo je bas zlocesto sta se pise za stopera koji je do sad odigrao bez greske!
  • skener
    873

    O cemu ti pricas
    Pa ova ekipa je prije 2mjeseca uzela dvostruku krunu
  • rioda
    4.8k
    Paddy i Patrik su sigurno vjerni komentatori na klupskim društvenim mrežama
  • hardek
    2.8k
    Razlika između nas i njih je što oni znaju da za zabit gol moraš pucat. Mi smo imali 4,5 jako dobrih situacija ali niti jedna nije završila udarcem
  • Paggini
    19.6k
    Dobro, kaj moramo bit tak osjetljivi? Ono, igramo loše i sad bi se trebali pravit da je sve super jer se netko vrijeđa kada se napiše da Dinamo ne igra dobro? Igramo loše, ljudi pišu da igramo loše. Ne vidim problem.Daliban

    Lako za to, igramo loše, da. Ali govoriti za pojedine igrače da su propalice ala Sosa, za Perkovića da ga se treba prodat za milju eura i slične gluposti, daj se uozbiljite jebemu mater, isti ste ko oni bolesni pacijenti dolje na jugu majku mu mrtvu, ko da su docekali jedva da poseru svakog igraca koji njih osobno vrijeđa valjda.

    Trideset jebenih minuta pripremne utakmice, ekipa već vrijeđa i ponižava igrače, al da, nismo isti, glupi tovari to rade, mi ne.
  • dzg717
    1k
    ajde da jedno razjasnimo, dupla kruna u kakvoj to konkurenciji? Pa mi smo prvenstvo ucinilo zanimljivim jer smo mi bili losi a ne jer su ostali dobri-dapače kriminalni su
  • CUCAK
    158
    ekipa s mamicevih facebook grupa bi bila ponosna na ovu temu... nakon forumskih svršavanja poslije CSKA, točno sam ocekivao ovako nesto ako protiv turaka ili danas bude losije
  • Päddy1
    78
    tolko smo dogurali da vise covijek nema pravo na svoje misljenje, koje je objektivno i koje najmanje svaki drugi podrzava ovdje
  • blubach
    230
    ja nisam nikakav profić, ali očito postoji razlog zašto je Dinamo kupio 2 stopera, zašto se ne može Perković ustalit u prvih 11 i na kraju, zašto nema veće ponude od 1+1 za njega.
    Da se razumijemo, i neki dan sam napisao, mislim da bi puno više izgubili da ga prodamo za tu siću jer mislim da bi bio dobar back up, al nekaj tu ne štima...
    Svakako ga ne bi ni sudio po ovoj tekmi gdje igraju Rista, Ademi i Torrente tek druga tekma + on na beku...
  • San Lorenzo
    15.3k
    Opet Petković prtlja i iz dobre situacije ne dobijemo apsolutno ništa...prije prvog gola isto vrti po rubu 16erca, gubi loptu, iz kontre dobivamo gol.
  • Krizy
    43.1k
    Napisati 12 puta u 5 minuta da je Torrente promašaj nakon prve pripremne je trolanje i spamanje.
    To može napisati samo osoba koja nema pojma o nogometu, a to si već dokazao.
  • Benito
    822
    ako ti misliš da svaki drugi na forumu podržava to kaj ti pišeš sad onda nekaj ne valja s tobom
  • Päddy1
    78
    ako vi to kazete, neka vam bude :-)
  • Noel
    5.9k
    Teren savršen za Pjacina ,Rogova ,Toreenteova, Kačavendina,Stojkovićeva koljena..
  • Krizy
    43.1k
    Sam si se pozvao na to da te podržava većina pa da si kao u pravu, a zapravo je potpuno suprotno.
    Po tome si sam sebi dovoljno rekao. Odrasti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.