• reziser
    6.8k
    Kolko mi tu trenera i sportskih direktora imamo,za ne vjerovati.
    Gledamo prvu pripremnu tekmu na pripremama...halo....
  • Orc123
    7.8k
    Fali te agresije i brzine unsredine koju donose Sucic i pogotovo Rog.....evo Torrente odlicna reakcija...on je slican igrac Pericu i Lauritsenu...jak u skoku i duelu....
  • NKDZ86
    1.4k
    Noge su teške, lopta je okrugla, mi ne pucamo s poludistance.
    Ljudi moji, debakl, šta reći, hitno pojačanja!! Inače borba za opstanak
  • Sixthway
    457
    Samo lagano , tek u drugom djelu sezone cu prigovarat. Treba vremena malo da se sve uigra još ako dođu 2,3 igrača , koliko god dobri treba vremena na prilagodbu.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ljudi moji, debakl, šta reći, hitno pojačanja!! Inače borba za opstanakNKDZ86

    Ti se zajebavaš...
  • Jaro
    7.3k
    Ideja igre uopće nije lošaSan Lorenzo

    Od mora komentara pojedinaca, jedina recenica koja se izdvojila kao korisna info s PRIJATELJSKE PRIPREMNE utakmice za nas koji ne gledamo. Ovih 11 ne mora nikad vise zaigrati skupa, i zato - cemu tezi ta ideja i jel se vide (pokusaji) automatizmi?
  • don
    5.5k
    pohvala za agresivnost Torrentea.
  • Daliban
    1.6k
    Frustrirani jer u pripremnoj utakmici igramo lose, pa ćemo ponižavati igrače kluba, jel ti mene jebeš?

    Reži mi ruku ako je itko od tih paničara i šizofreničara gledao itijedne dinamove pripreme prije ovih jer svake pripreme igramo ko apsolutno smece
    Paggini

    Ti isto kao da prvi put u društvu gledaš utakmicu. Bmk kaj ljudi pišu, ne znam kaj svi odmah skačete.
  • Paggini
    19.6k
    Samo cu reci da je dobro da netko mobitelom nije streamao Dinamo A vs Dinamo B na treningu jer bi ovdje bila kataklizma...

    Ti isto kao da prvi put u društvu gledaš utakmicu. Bmk kaj ljudi pišu, ne znam kaj svi odmah skačete.Daliban

    Pa potrudio sam se izbjegavati kafiće ako ne mogu biti na tribini upravo da izbjegavam ovaj krkanski seljacluk kao proklinjanje igraca Dinama
  • Krulek
    440
    Jel trebamo biti politički korektni ili reći ono što vidimo svojim očima. Ako je ovo prvo čemu onda forum. Kad je dobro onda je dobro, kad nije onda nije uz sve alibije.
  • NKDZ86
    1.4k
    Uprava odlazi, to je kad ulica vodi klub, gubimo na poluvremenu i to na pripremama...
    Ps. Kao da igramo protiv rusa, a ne ukrajinaca. Usijane glave na terenu, dobro da nisu na tribini.
  • don
    5.5k
    Hahahahaha sudac koji objašnjava rukama Baturini koji ga ne ebe 1% i okrece mu leđa
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ljudi raspisali ste 8 strania u po sata, koda igramo u finalu cempions lige sa Pepovom Barcom a ne drugu po redu pripremnu na njivici.

    Smirite se malo.
  • blubach
    230
    Meni je najviše žao što nismo igrali protiv Turaka jer je ona postava bila naših prvih 11 (minus Neva) čisto da vidimo kako bi zapravo izgledali, ovo ostalo je sve opipavanje kako koji igrač izgleda na terenu.
  • Nogo
    3.6k
    Jedva čekam drugo poluvrijeme i agresiju Roga, Kulena, Rpg-a, Hoxhe, Pavića itd.
    Mislim da ćemo drugo poluvrijeme prodisati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.