• Sixthway
    457
    Uvijek najviše cendraju ovi sa novim profilima.
  • Dzoni
    616
    Kratak podsjetnik, ovo je prijateljska utakmica, niti je hnl niti je liga prvaka. Bolje da se ovakve stvari dogode sada nego kad ce biti hnl ili liga prvaka.
  • vjeko1701
    7.9k
    koje najmanje svaki drugi podrzava ovdjePäddy1

    Prestani sam sebe tapšati po leđima i predstavljati svoja mišljenje ko mišljenja "svih", "svaki drugi"...itd i tako opravdavati svoje ponavljanja istih stvari sto puta dnevno.

    Znaš, ako je nešto sto puta napisano na zoni, ne znači da većina zone to misli, posebno kad je od tih 100 puta 95 puta od tebe.
  • Orc123
    7.8k
    Vezni red pati jer Sucic na krilu a Ademi........ah...jednostavno ne sudjeluje u igri
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Pa normalno je da nema grešku jer je alibi igrač... drži loptu tri minute pa vrati Zagiju... Vezni nam se i dalje spuštaju do stopera po loptu... da je pokušao iznošenje/dodavanje u stilu Bernauera i pogriješio ne bih rekao ništa... Na više tema se hvalila njegova igra nogom koju već drugu utakmicu ne pokazuje pa zato ovo i govorim, nadam se zbog njega, a i nas da će to početi pokazivati...

    i da nadodam da me apsolutno boli ona stvar je li igrač stranac, domaći, koji broj cipela nosi i kakvu frizuru ima.... isto vrijedi za sve igrače, barem kod mene...
  • Droljo
    8k
    Treba vratiti Rukavinu te kupit Pašalića i Ivanovića. Pjacu, petka na klupu i sa ovom trojicom naprijed bi sve grmilo od napadanja prostora, dubine, šuteva pod prečku uuuuuu za prste polizati :nerd:
  • Keyser Soze
    10k
    Kaj mislite hoće Nevistić bit starter na početku sezone s obzirom da ne igra ništa zbog leđa?
  • Olmic
    3.6k
    Bas kasnimo u svakom startu. Energetski su oni razina vise
  • Krulek
    440
    Vrućina, vlaga, kraj teških priprema, neuigranost, boli......a dobrog dijela igrača ( naravno osim KTC i Baturine ), očekivanje transfera od strane pojedinih igrača i trenutna realnost koju objektivni vide.
  • Crni86
    3.5k
    Ili smo mi kriminalni ili su ukrajinci fenomenalni. Kako lagano izlaze u nekim situacijama, svaka im cast.
  • Filip 91
    716
    Jedino objasnjenje za ovaj kriminal od igre je da su 'noge teske' od treninga...
  • vjeko1701
    7.9k
    Ma sastav skroz promašen. Nadam se da je ovo označeno ko propali eksperiment.
  • Daliban
    1.6k
    Trideset jebenih minuta pripremne utakmice, ekipa već vrijeđa i ponižava igrače, al da, nismo isti, glupi tovari to rade, mi ne.Paggini

    Pa da odlično stojimo na terenu i vodimo 3-0 sumnjam da bi ljudi bili toliko frustrirani.
  • sanjinlego
    3k
    Našim' kao da je lopta teška.
  • bluepower86
    929
    Skulirajte se ljudi,pripremna utakmica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.