• E46
    634
    S tim neces uc u LP, cuj spikic i kacavenda.. prestrasno razmisljanje.
  • E46
    634
    Ovaj lik bi dao 30 golova u HNLu po ovom sto vidim na yt
  • Päddy1
    78
    Ostanak samo na Spikicu i opcionalno jos Kacavendu - To bi bio daleko najlosiji izbor
  • Päddy1
    78
    Prodat Spikica (O cemu se trenutno i razgovora) i dovest prvo Soticeka, pa na kraju prijelaznog jos i Pasalica i gotov rok
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ja se i dalje nadam da Šotiček neće doć.
  • Orc123
    7.8k
    Uoci razliku Spikic/kacavenda vs Soticek/Pasalic?
    Jedina razlika je da cemo biti u minusu 6-7milja i da cemo sljedece sezone prodavat Sucica ili nekoga slicnoga da pokrijemo jos 2 retardirana transfera iz HNL jer nam Bockaj, Juric i kompanija nisu bili dovoljni.
  • sport
    3.3k
    Do kraja prelaznog roka sve će sjesti na svoje mjesto i svi će biti zadovoljni.
  • Jaro
    7.3k
    Špikić je bolji i korisniji od Šotičeka i Pašalića skupa... I prije će se u LP s njim nego s bauštelcem i ovim lovcem za eurima...
  • Päddy1
    78
    Spikic je po meni jako limitiran igrac, on meni ne bi igrao ni u HNL utakmicama a kamoli u Europi (jos pogotovo ako stvarno bude LP)...Soticek je mladji i puno perspektivniji i talentiraniji igrac od Spikica, a uz to je Dario imao dovoljno prilika da se dokaze i jbg, nije mu bas uspilo...

    A sto se tice Kacavende, drago mi je jako sto se vratio i nadam se da ostat zdrav...al nemozemo si dozvolit da se oslonimo na igraca koji danas sutra opet moze neku ozljedu koljena ili slicnog zadobit...

    A i Kacavendu mozes mozda bolje u veznom redu koristit nego na krilu

    Sto se tice Pasalica, on je meni jedan od omiljenih igraca u HNL-u, tako da za njega ne bi trebao puno rijeci potrosit - Ako njega uspijemo rijsesit za 2-3 milijuna, onda ga moramo dovest

    Ja svaka misljenja prihvacam... ali moje misljenje i okus je, da dovedemo Pasalica i Soticeka a rijesimo se Spikica
  • IvanS
    161
    Bio je neki dan članak u svim novinama o fizički najmoćnijim igračima Dinama - u prvom redu Sučić, Baturina, Theophile, Bernauer, pa Rog i Pjaca, Ogiwara kao najbrži. Ako sa 21 godinom nije tu, a ne izdvaje se nešto posebno ni visinom, snagom ili bilo čim drugim, pitanje je je li on stvarno potencijal da danas-sutra vrijedi 7, 8 ili 10 milijun eura.dinamo vitez

    Sve 5, međutim meni se ne sviđa što mi stalno gledamo da li je igrač potencijal da danas-sutra vrijedi xy milijuna.
    Ja gledam trenutno stanje ekipe i igrača, tj. da li je Mauro Perković nama potreban, da li je potencijal da se razvije u još boljeg stopera, da li je dovoljno kvalitetan da igra u prvoj ekipi i sl.
    To me zanima.
    Naravno da je i prodaja bitna, Dinamo uglavnom od toga i živi, no ako ćemo tako ajmo onda prodati i Baturinu jer on već sad vrijedi 20 milijuna, prodajmo Sučića, prodajmo sve...

    Uvijek mi je bitnije da imamo jaku i u Europi konkurentnu ekipu, a ne da stalno prodajemo i onda se sramotimo po EU kupovima.

    Što se tiče Maura Perkovića, na mene je apsolutno osatavio dobar dojam, čvrst je u duelu, mladi reprezentativac, dosta minuta je odigrao prošle sezone i ako ga se i prodaje sada, to što se spominje je smiješna cifra.
    Možda bi brojke bile i bolje da je igrao svoju poziciju.

    Struka treba dati svoj sud i imati razlog zašto ga hoće prodati. Mi vjerojatno nemamo sve informacije. Možda su mu rekli da će biti u rotaciji na beku pa mu se ne sviđa i onda je prodaja kompromisno rješenje. Ne znam.
  • blue heart 72
    1.7k
    Meni je osobno već pun kufer sa ovom sagom oko Šotičeka, pa u jednu ruku i oko Pašalića. Nijedan od njih nije TO što mi zapravo tražimo (pogotovo ako se u obzir uzmu cifre koje se spominju). Ono što me također smeta je u neku ruku omaložavanje naših igrača. Ni ja ne padam sa stolca od sreće dok vidim Špiku u prvih 11,sli definitivno nije takva truba kao što se ovdje iz dana u dan može čitati. Više je nego solidan igrač za rotaciju sa jasnim vrlinama, kao i nedostacima. Danas svi prate sve, pa tako i forume klubova o igračima za koje su zainteresirani. Nearavno da se zbog toga ne ostvaruju ili ne propadaju transferi, ali definitivno može imati utjecaja na eventualnu cijenu tih transfera.
  • Jurki
    11.6k
    znam, al mi je vec muka i od jednog i od drugog.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Špikić je igrač s najvećom i nepopravljivom nogometnom manom, a to je manjak nogometnog IQ-a. Njegovo donošenje odluka je kriminalno i nedopustivo za klub razine Dinama.
    Hvala mu za sve, najviše asistenciju u Šibeniku, ali vrijeme je za rastanak, dugo se vjerovalo u njega i prilika je imao.

    Na sportskom sektoru je da odabere tko je taj koji će uzet njegovu poziciju. Ja osobno bi rađe trpio mane Šotičeka koji je s 19 godina nadmašio Špikin najbolji golgeterski učinak i koji već sad donosi zrelije odluke u zadnjoj trećini. Ako se može dovest ‘kapitalac’, to je naravno idealna opcija, Šotiček i Cordoba to nisu sigurno, ali ako se ne dovede očito postoji razlog.
  • Krizy
    43.1k
    tako da za njega ne bi trebao puno rijeci potrositPäddy1

    Spomenuo si ga samo 217 puta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions