• CastAway1986
    1.4k
    meni se u ovom sažetku čini loš kvalitet nogometa ..
  • Laugreano
    2.5k
    Ma njima su tereni ko Kusek Apas x10. SIgurno je to jedan od razloga.
  • CastAway1986
    1.4k
    pa da, ima smisla vjerojatno je i to razlog sporijeg nogometa ...
  • Peškaman
    4.2k
    Ovaj novi 'pick' Kevin Omoruyi,dobre brojke,14 golova,4 asista,23 puta u startnih 11.
    Ali Besiktas se navodno zanima za njega,u Besiktas je nedavno Ciro Immobile stigao,sigurno ne bi igrao ispred njega.
  • Droljo
    7.7k
    Jel ga tko, od forum struke, skauteral? Kako napada dubinu, prostor? Sa tom visinom bi rekao da glavom voli zabit... Neam pojma, nisam ga gledao.
  • CastAway1986
    1.4k
    dao 14 komada kao i ovdje spominjani Žan Celar .Završio u najboljih 11 švicarskog prvenstva bez obzira što igra za jako slabašan klub...Vidi se da je jak u duelu i borben pravi centarfor a što se tiče Besiktasa i transfera tamo to je navodno otpalo..Inače prije se nije proslavio nešto u španjolskoj drugoj ligi..Kao što je netko ranije napisao više djeluje kao zamjena za Brodić..
  • Laugreano
    2.5k
    Po highlightsima mi izgleda kao Hulk :smile:
  • Peškaman
    4.2k
    Ako se može transfer pokriti Brodićevim izlaznim,bio bi lijep posao.
  • Droljo
    7.7k
    Sad sam pogledao video (sa SN) i mogu reći kupuj! Daj dva ak ima. Kako je otresao stopera young boysa i zakucao u prve rašlje :love: strašno. Voli bit u 16, super se odlijepi od stopera kod prekida. Baš gleda gol.
    E sad to su top potezi, kak zgleda kad mu se neda i kad ga neće baš ne znam...
  • Mihaljević
    9.7k

    Hulkčina, baš se čini dobar, dvojica mu na leđima on daje golove što je majka za HNL bunkere. Prošle godine kad se Petko ozljedio pa su udarne špice bile Kule, Broda, Vidović, Drmić itd. sve je to meni loše izgledalo, pa možda zbog toga ciljaju na ovakav profil koji može samostalno bit udarna devetka, Kule mi je dobar uz Petka, sam nikako.
  • Omake
    2.4k


    Dobro se kreće i između linija i iza obrane. Voli duel. Nesebičan. Jako puno golova zabio glavom iz indirektnih prekida. Već zamišljam kako zabija sve one promašajem glavom Petka i Ademija. I jak i brz.
  • plavi devet
    298
    čitao sam malo po Twitteru o njemu i jedan lik navodi da navodno ima klauzulu po kojoj može ići za 1m eura.
  • Peškaman
    4.2k

    Za Brodića je poslana ponuda od 1-2 mil €.
    To bi taman bilo to.
    Vjv bi imao i manju plaću od Brodića,plus ako ga se uspije dovesti.
  • Daliban
    1.5k
    Na prvu djeluje kao prosječan napadač, ništa posebno.
  • Crusades1986
    11.7k
    Mene iskreno čudi da ti s takvim nogometnim znanjem nisi skaut ili SD nekog prvoligaša iz liga petice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions