• Peškaman
    4.2k
    Dinsmo želi Šotičeka,Šotiček želi Dinamo.
    I jedni i drugi znaju da je najbolje za njega - Dinamo a ne Basel.
    A oko Basela,to su sve igre igrice raznih menadzera i drugih strana da se podeblja cijena.
  • Haza
    4.1k
    Bez uvrede za kolege forumaše, ali jadna majka onom klubu koji čita ovaj forum, ili bilo koji drugi forum nogometnih klubova.
    Danas se prate igrači kroz razne kanale, ali nisam još čuo da netko prati forum.
    Inače, dojma sam da je Cordoba poslužio samo kao poruka ekipi oko Šotičeka, dok oni s Baselom rade pritisak na Dinamo. Dakle igre i igrice.
    Gotovo sam sto posto siguran da je on osobna želja Jakira, te da Jakir sanja Pašalića i Šotičeka na desnom krilu.
    Cordoba, on je stvarno veliki upitnik, ako je uopće ikad bio blizu Dinama. Ne sumnjam da ima vrline, ali njegova adaptacija je veliki upitnik, isto tako i prilagodba na europski nogomet. Da se ne lažemo, Cordoba je veći rizik od Šotičeka, moje mišljenje, ako bi išao na stranca, išao bi na dokazanu klasu, a ne nekog Cordobu.
  • Jurki
    11.6k
    jos losiji izbor bi bil zatuci 7-8 milja eura na Pasalica i Soticeka.
    Siguran sam da se moze za 4-5 milja naci kvalitetno krilo vani.
    Nit me jedan, niti drugi.. pa na kraju obojica nisu uvjerili da vrijede 8 milijuna eura.
  • OsamŠest
    3.3k
    Dosta često su ljudi nepravedni prema Špikiću. Treba istaknuti da on kao dešnjak, praktički cijelu seniorsku karijeru igra na desnom krilu.

    Ranije zbog "reprezentativca" Lovrića, pa kasnije kod nas zbog Oršića, Ivanušeca..

    Dario ima kvalitetu. Nema kvalitetu za prvih 11 Dinama u Ligi prvaka, ali mislim da bi puno drugačije pričali o njemu da je barem pola utakmica umjesto na desnom, igrao na lijevom (prirodnom) krilu.

    Zahvalan domaći igrač, bez visokih primanja, uglavnom isporuči što se traži od njega.

    Mislim da će vani, ukoliko će ga koristit na lijevom krilu, možda i eksplodirati.
  • BeckaSkola
    80
    Bas bi volio citati srvsavanje na golove Pasalica (daj Boze da ih bude ako dodje) ovdje na forumu svih koji omalozavaju igre i potencalni doprinos nasoj ekipi ako dodje Pasalic. Za 5 mio. naravno ne. Ali za neku fair cijenu (2-3 mio max.) sam uvjeren da bi to bio top transfer za nasu lijevu stranu. Samo pogledajte kako je igrao za repku kad je dobio priliku. Gorio je od zelje za dokazivanjem i vjerujem da bi tako i kod nas bilo.
  • Jaro
    7.3k
    losiji izbor bi bil zatuci 7-8 milja eura na Pasalica i Soticeka.Jurki

    Za 0 imas istu ili i vecu kvalitetu vec tu. Rafije nek klub organizira javno spaljivanje novaca nego ih daje Lokokotivi i Rijeci za apsolitno nikakvu nadogradnju...
    Jbt taj baustelac je prosli srpanj/kolovoz zabio 3 efektna gola i jos uvijek zivi od toga...
  • austrijanac
    4k
    Gotovo sam sto posto siguran da je on osobna želja JakiraHaza

    Mislim da je ovo bilo napomenuto još prije mjesec dana te da je to problem. Nije veliki, ali je problem.

    No dobro, nadam se da se nećemo opet uputit za stol s njima.
  • Päddy1
    78
    e tocno, tome se i ja vec veselim
  • don
    5.5k
    samo se nadam sa ovu sezonu nećemo gledati na desnom krilu Šotičeka i Špikića zajedno, samo to.
  • Krulek
    440
    Znam da su na YT samo highlightsi, ali ovaj Carlos mi se čini pravi centarfor. Jak, brz, stabilan na nogama, ne pada lako i dobar jedan na jedan. Netko je na forumu prošle sezone zazivao čini mi se onog izraelskog Pierotta upravo zbog ovakvih karakteristika. Ako ima novaca , čini mi se da ga treba uzeti.
  • Orc123
    7.8k
    Ukoliko ovo nije kenjanje novinara i ako dovedemo Soticeka ovo bi bio poraz za sve sta se zalazemo. Od racionalizacije poslovanja, do toga da se nedamo kao ucjenjivati, a da ne govorim da svaki sljedeci transfer iz lokomotive ce se jos teze ispregovarati i bit ce jos vise natezanja jer ce svima se dat do znanja da se sa nama tako moze! Znat ce da ih zelimo i da se necemo drzati svojih principa i ponude nego da nas mogu vuc za nosni dalje....ja se nadam da smo pametniji od toga i da smo takvu praksu zavrsili, i da je Maric pametniji lik.

    Sto se tice Pasalica ajmo vec jednom to zavrsiti. Nek ga daju za 2 do max 2,5 mil eura i ok, preuzet ce Spikinu ulogu i bit ce dobar ali ako je on taj kapitalac kojeg kao ciljamo onda mi kapitalca necemo dovesti! Kratko i jasno. Ako se može prodat Spika I dolozit nesto sitno za njega ok, to vrijedi ali mi govorimo o nebuloznim ciframa od 5+ mil eura, ajd budite realni. Popusit cemo toliki novac koji necemo nikad moci vratiti.....
  • Haza
    4.1k
    Špikić je igrao lijevo krilo protiv Hajduka, ona tekma u prosincu 2023. Živa katastrofa, nije dobio niti jedan duel. Već sam napisao da mi je drag, da ne zavrjeđuje uvrede, da nije niti skup, ali nema šanse da on eksplodira, on ima psihičku barijeru, a to razlikuje top igrače od prosječnih igrača.
    Tehnički je vrlo dobar, solidan udarac, čak i brzina ok, ali ključna dodavanja, nogometna inteligencija, realizacija, tu je debelo ispod prosjeka HNL-a.
    U razvojnom klubu kao što je Dinamo, besmisleno je držati takvog igrača nakon 3 sezone na poziciji rezerve. Na poziciji rezervnog krilnog igrača nam je logično da pokušamo s nekim drugim mlađim, na kojem možda čak i okrenemo neku lovu.
  • Jurki
    11.6k
    fala Bogu pa je u Hrvatskoj enormna kolicina kvalitetnih desnih krila.. i Pasalic se pokazal u moru nasih desnih krila najbolji.
    I zasluzeno upal u repku.
    A na Euru mu je izbornik dal glavnu rolu sa respektabilnom Recaro minutazom.
    Da je on tak kvalitetno krilo imal bi ponuda iz jacih liga.. nebi ga Miskovic moral prostituirati kroz novine da ga nama utrapi.
  • BeckaSkola
    80
    A gdje je se mogao pokazat? Mislis da skauti iz jacih liga prate Rijeku u HNLu? Daj ne budi smijesan.
    A to da nije igrao na EP je velika greska Dalica. Cinjenica je da smo imali 3 krila i ni jedan nije igrao ni minute na krilu. Ivanusec je protiv Italije igrao veznog kad je usao. Prije su mu Kramaric, Mario Pasalic i Majer igrali krilo a od njih nemas na krilu skoro pa nikakve koristi. Toliko o Dalicu i njegovom odabiru igraca :wink:
  • NitkoBitan
    17k
    Solidan je Cordoba, vidi se da iskace kvalitetom od ostatka ekipe. Cini mi se brz, tehnicki potkovan, zna stat na loptu.

    Inace kolumbijska liga je show. Od simuliranja, sudackih odluka, odlicnih golova (bas na danasnjoj utakmici zabijene polu skarice), suteva sa 30 metara koji su danas raritet u Europi (trener jos pljesce na pokusaj)... jedino bi vas koji volite takticki nogomet malo zaboljela glava od postavljanja, presinga i tako nekih segmenata igre, sve ostalo romantika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions