• Teofil Kateran
    1.4k
    Vidim da se opet samo tako otpisuje Max, realno nije za prvu postavu, ali nema smisla otpisivat, imao je jako dobrih igara u drugoj polusezoni, a to se samo tako zaboravlja izgleda.
  • Zagi
    7.5k
    Max je za manje utakmice naš najbolji stoper, bar dok ne vidimo na kaj liči MMA.
    Dobar i u trojci iza , neka Maxa tu.
  • Facke
    3.5k
    Najte mi otpisati Maxa. Max ima s 61% osvojenih duela, Mmaee 60% i Torrente 60% osvojenih duela proslu sezonu. Plus to da Max jake dobre otvara igru i ima jebene lopte. Nekakva rotacija mora biti tak da verujem da bu i on na svoje minote dosel.

    Koj se Perkovica tice. Ja ga sa tu odstetu nebi pustil. Za neku vecu odstetu + bonus i postotak da. Al za one kaj je Miro napisal 1+1 najte smeha delati. Nek bude 3 + postotak. Bar tulike. Al nebu. El je Nijmengenu rekorden transfer 1,75 mil. €. I kam bas v Nijmengen, nije mi jasne.
    Ponuda Comoa za Sucica mi je prihvatljiva. Al ove je pre male. Cak i ove 2 mil. + 1 mil. eventualnoga bonusa (uvisi koj tu ulazi v bonuse) mi je pre slabe. Ok moreme se mi jos naplatiti s onih 20% al te je rizik i ste zna gda bi te novce videli. A same jeden podsetnik , jake se Maura hvalile proslu sezonu kad je igral, odigral je dobru sezonu. Mlad je i ima on jos pune prostora za napredak. Al otkad je Mauro stigel , tu neke smrdi. To je moj dojam. Mi sme istre dali dvije milje da bi ga mi dali za 1+1 ili takve neke kombinacije. Koj me poceli poklanjati igrace? Nisam znal da je vec bozic da se pokloni deliju.
  • Captain America
    17.5k
    Ako je Maxu sa 26 godina okej biti 5. stoper u Dinamu, then go for it. Ne bi se dovela 2 stopera ovo ljeto da se s njim ozbiljno računa.

    Theo je nedodirljiv. Mmaee djeluje kao prvo pravo pojačanje koje smo doveli nakon Rasa. Torrente će zbog svoje visine i naših komičnih branjenja prekida imati značajnu minutažu. Perković ima 21 godinu i dalje se od njega može dobiti pravi igrač. Za usporedbu, dok se Šutalo s 21 godinom vratio s posudbe u Istri, Perković ima 40 službenih utakmica za Dinamo. Razvojni smo klub i trebao bi u hijerarhiji biti ispred Maxa.

    Max je redovito svojim rizičnim loptama pružao protivnicima prilike za kontru. Srećom pa smo imali goapodina Thea koji je njegove greške ispravljao. I Mmae i Torrente i Perković su dosta dobri s loptom u nogama koja je Maxova glavna vrlina tako da zaista ne vidim smisao u zadržavanju njega.
  • emreli21
    30
    Torrente je top stoper, ima i visinu i brzinu, odlicno otvara igru, agresivan je. Decko je igrao La Ligu. Dinamo ne vidi Perkovica uopce kao stopera, a realno bek nije. Price o 5 milijuna eura za takvog igraca su glupost, on ce biti tek peti ili sesti (i Ristovski cesto prije njega igra tu poziciju) stoper Dinama. A onda cemo se cudit sta za godinu dana vise za njega nece biti nikakva ponuda (kao za Rukavinu). I sta ce ici besplatno (uz 50% sljedeceg transfera) u Rijeku.
  • emreli21
    30
    Mmaee ce biti predstavljen u cetvrtak, kad se momcad vrati iz Austrije.
  • emreli21
    30

    Jakir ga je igrom slucaja vidio kao prvotimca. Lijevi bek je trebao biti Mihajlicenko, igrao je sve tekme dok je bio u Dinamu. Kad je otisao, igrao je Perkovic. Onda je dosao Ogiwara, pa se ozlijedio. Silom prilika je Perkovic igrao jaaako puno tekmi, ali ni Biscan ni Jakir ni Maric ga ne cijene previse kao igraca, jbg
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ima li bolje nego ostavit se na dva sata sna pa direktno na posao da bi gledao uvijek atraktivnu kolumbijsku ligu radi potencijalnog pojačanja Dinama?

    Ajdeeee Cordobaaa

    IMG-2936.jpg
  • Marcinko
    584
    I na kraju ne dođe :lol:
  • CastAway1986
    1.4k
    Sportske Novosti pišu
    Saznajemo da je Dinamova napadačka meta - Kevin Carlos (23)! Radi se o napadaču švicarskog Yverdona, dečku rođenom u Španjolskoj, ali osim španjolskog ima još i nigerijsko državljanstvo.

    Prošle sezone je u švicarskoj ligi odigrao 35 utakmica, postigao 14 golova i 4 puta je asistirao.
  • Izet Hajrović
    1.9k
    meni djeluje kao zamjena za Brodića, a ne Petkovića kao što prejduciraju stručni novinari.
  • Laugreano
    2.5k

    https://youtu.be/K8h_4jqz9Zk?si=phORqENLZoeMNXGU
    Dobar prodor je imao u 32min. Po sofi 7.9,jedini preko 7 iz ekipe. 12 od 15 dela dobio
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ma to i očekujem :lol:

    kakav je bio Cordoba?CastAway1986

    Dobar je bio. Dobar na lopti, nije ugodan za protivnika, malo ju zna peglat previše, ima dobru brzinu. Ekipa mu je totalno smeće, a igrali su cijelu tekmu s igračem manje.
  • Omake
    2.4k
    Netko moli boga da mu uistinu SD radi u tišini jer nisu nikoga doveli, a nečiji radi kao genski modificirani Japanac. Bravo Mariću legendo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions