• Jos-Optimus
    2.1k
    Baš tako...na stranu sve, ali tko još može onako izvrtiti obranu Milana na San Siru...ili poslati po ćevape ekipu iz Rostova...dobiti crveni zbog izvođenja penala, dati Hajduku život u Maksimiru pa ih onda ugasiti nasred Poljuda...ne znam, ja Petka volim i mislim da je igračina, old school, ali igračina
  • Zagi
    7.6k
    Jednom ga neće biti, biologija će se pobrinuti za to.
    I kaj tada? Gotovo je ? Kaj smo jamili, jamili smo? Propast?

    Dajte molim vas. Nije Petko jedini napadač uz kojeg možemo biti uspješni.
  • Daliban
    1.6k
    I mene smeta kad se zajebava, treba biti efikasniji i imati veću konstantu. Kužim kaj govoriš.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Dobro, i? Zato treba sada otići na silu, jer će jednom ostariti? wtf
  • Zagi
    7.6k
    Al to neće nikada biti. Ja sam se s time pomirio.
    Čak proteklu sezonu nemam previše zamjerki za trud. Jest da me navikao na minimalne standarde pa mi je sve iznad šetnje super ali ajde. Zažmirit ću na to.

    Ali bojim se iduće sezone jer ako ostaje, gotovo je sa inozemnim angažmanom i ostaje "car u selu".
    A nemotivirani Petko će nam biti ogroman problem.

    Volio bih da sam u krivu.
  • ShanKu
    734
    Pa nije jedini napadač naravno, žalosno je kaj ovisimo samo o jednom igraču.
  • Paggini
    19.6k
    Jednom ga neće biti, biologija će se pobrinuti za to.Zagi

    Da, ali s obzirom da mu igra nikad nije bazirana na atletičnosti a više na pimplanju i pozicioniranju, puno bolje će ostariti od prosječnog napadača. Metkovićki Pirlo ćemo ga zvati...

    Ali da ga treba konstantno motivirati, treba i ide to na kurac, ali ako je motiviran, najbolji je igrač lige bez ikakve konkurencije.
  • GOAT
    1.2k
    Mislim da sa Petkom vecina ima love hate relationship sto se tice terena, da ne komentiram ovo na trgu.

    Covjek je spreman srusit Brazil ali nece pucat na prazan Spanjolski gol. Istina da nekad ima potez viska koji i mene nervira ali nam je donio jako puno. Ako je motiviran i spreman onda nemam problem da ostane jos 2-3 godine.
  • Daliban
    1.6k
    Ako stvorimo jaku ekipu mislim da mu neće faliti motivacije. Samo se nadam da ćemo dovesti neko dobro i dinamično desno krilo da mu olakšamo posao. Petko treba kretnje oko sebe da bi se iz njega izvuklo najviše, odnosno da se njegova igra pojednostavi.
  • Zagi
    7.6k
    puno bolje će ostariti od prosječnog napadača. Metkovićki Pirlo ćemo ga zvati...Paggini
    Gledao sam par tekmi Maribora odkad se Iličić vratio. Meni je to tužno.
    To je mali nogomet. Ne volim to gledati na velikom terenu.
  • Zagi
    7.6k
    Ma kužim ja tebe ali prevelika mi je kocka bazirati selekciju cijele momčadi na najmanje profesionalnom pojedincu.
    Nije Messi.
  • Daliban
    1.6k
    Ali je zagrebački Bergkamp.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ali za koga misliš da bi sada bio spreman ući u Petkove kopačke i postati barem jednako kvalitetna zamjena za njega. Znači da bude pojačanje u odnosu na njega.
  • vjeko1701
    7.9k
    Jel smijem probati pogoditi?

    Jel ime počinje sa "M" a završava sa "ierez"?
  • Droljo
    8k
    Mierez, kulenović, ako bi imali dobra krila i vezu te neke mehanizme i uigrane akcije koje špica završava a ne kreira...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.