• Teofil Kateran
    1.4k
    Pa ja smatram da je on definitivno razinu dvije ispod Petka.
  • vjeko1701
    7.9k
    Kule mi je užasno drag al nemoj se za*ebavat. Dok Mierez Petku ne može kopačke čistiti. Sa njima bi u 4 utakmice protiv Chelseaja i Milana zabili ravno 0 golova.

    Petković je jedini preostali igrač u našem rosteru koji u sebi ima potez koji može srušiti top klubove liga 5. Možda Pjaca i Rog ako budu zdravi i na svojoj top razini.
  • Zagi
    7.6k
    Nije to moj posao.
    Ima tisuće napadača po svijetu. Jedan od njih :lol:

    Ne znam, ne sviđa mi se da cijela momčad ovisi o jednom pojedincu. I igra i prijelazni rok i treninzi.
    Pogotovo kad je taj pojedinac.... čudljiv
  • Paggini
    19.6k
    Ne znam, ne sviđa mi se da cijela momčad ovisi o jednom pojedincu. I igra i prijelazni rok i treninzi.Zagi

    Ne ovisimo o Petku, ali s njim igramo puno bolje i to je činjenica jer je Petko stupanj ili dva iznad ostatka ekipe. Kao da kažeš da City ovisi o De Bruyneu i da to nije dobro... Kao, da, ovisi, ali zato što je klasa od igrača...

    Kad on ima pored sebe odlična krila, on postaje još bolji...
  • vjeko1701
    7.9k
    Momčad do prošle sezone nije ovisila samo o Petkoviću, nadam se da neće ni ove. Prošla sezone je bila iznimka a ne pravilo.
  • Zagi
    7.6k
    I ja se nadam Vjeko.
  • vjeko1701
    7.9k
    Al to nije krivica Petkovića već užasne sportske politike koja je tri sezone zaredom degradirala kvalitetu momčadi a još na to potrošila lijepe novce.

    Plus, rjeenje za to nije odlazak Petkovića već dolazak ciljanih pojačanja i priprema momčadi.
  • Krizy
    43.1k
    Njegovo kompliciranje ima jako malu uspješnost i to mi ide na živce.Zagi

    Petković je drugi strijelac i prvi asistent Dinama u povijesti europskih natjecanja.
    Ako ostane vjerojatno će ovo ljeto postati i prvi strijelac.
  • NitkoBitan
    17k
    Imali smo priliku gledat Dinamo bez Petkovića. Jedva čekali, da se vrati.ShanKu

    Isto kao sto se Hajduk muci bez Livaje ili Osijek bez Miereza. Dobri igraci u okvirima svojih klubova gdje se ostali naviknu na njih i nakon nekog vremena ne mogu bez njih.

    Doci ce novi Petkovici, Livaje i Mierezi samo treba dat vremena za prilagodbu.

    Kolege koje misle da bi Dinamo bi bolji bez Petkovica (naravno ukoliko dovede drugog odlicnog napadaca) su vrlo moguce u pravu. Petkovic ima objektivno kvaliteta da klubovi ocito nisu spremni iskesirat 2-2,5 milijuna eura za njega (sto ne znaci da nisu bili spremni do prije koju godinu).
  • Brusa
    1.5k
    Ne bi mijenjao Kuleta za deset Miereza!
    Jebo te Mierez.
    Da te jebo.
    (Psovke nisu upućene nikome od vas,samo da parafraziram Ćiru)
  • Droljo
    8k
    Kule mi je užasno drag al nemoj se za*ebavat. Dok Mierez Petku ne može kopačke čistitivjeko1701

    Imena sam naveo prvo što mi je palo na pamet nebitna su, ima napadača. Drugi dio posta je bitniji...
  • vjeko1701
    7.9k
    Drugi dio posta je univerzalan i vrijedi za sve. U dobrom sustavu puno igrača može napraviti nešto ali igrači ko Olmo, Oršić, Petković...oni će taj dobar sustav nadograditi nekim potezom i napraviti izvanredan rezultat. Zato su iznad igrača sustava koji ovise o njemu i zato ih je jako teško nadoknaditi.

    Idemo ovako, ako imaš sustav u kojem radiš odlične rezultate s Kuletom i Mierezom, onda ćeš raditi izvanredne sa Petkom i Oršićem.
  • Droljo
    8k
    To sam rekao jer mislim da mi nemamo takvu igru baš zbog petka jer igramo kako igramo dok je on tu. Niš protiv njega i volio bih da ostane. Možda sad to bude bolje izgledalo kad imamo kvalitetu na krilima (za sad na jednom krilu, ali ne sumnjam da će dovesti nekog dobrog za desno) i kad malo magije donesu drugi igrači...
  • The Undertaker
    5.1k
    Zar nismo skoro čitav prvi dio lanjske sezone bili bez Petka? Tko nam je smetao da razvijemo igru? Nismo jer nismo bili dovoljno kvalitetni. Što će biti ove godine tek ćemo viditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.