• don
    5.5k
    ma čini ti se, volim ja tebe.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    2019/20 igraju dinamo - shaktar u LP, nijedan klub nije gigant i teškaš u lp, ali se igra rezultatski vrlo važna utakmica, sudi felix brych, elitni sudac, čovjek koji je sudio finala europa lige, lige prvaka.

    Suci se ne biraju samo po imenima protivnika, nego po važnosti utakmice. Ako dinamo igra važnu utakmicu, u kojoj se odlučuje o prolazu skupine LP, dobit će elitnog suca. Ako je utakmica koja ne odlučuje o ničemu i u nju ulazi sa 4 poraza i bez šanse za prolazak, neće dobiti elitnog suca.

    Vrlo jednostavno...sasvim realno, razumljivo i najnormalnije moguće.
  • Droljo
    8k

    Zato su nam poslali japanca na otvaranju SP u Brazilu i naravno ovog pedera kontra talijana sad.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Suci se ne biraju samo po imenima protivnika, nego po važnosti utakmice. Ako dinamo igra važnu utakmicu, u kojoj se odlučuje o prolazu skupine LP, dobit će elitnog suca. Ako je utakmica koja ne odlučuje o ničemu i u nju ulazi sa 4 poraza i bez šanse za prolazak, neće dobiti elitnog suca.db-izbjeglica

    Ma krivo sve pričaš, Uefa nam uvijek šalje loše suce da nas shebu jer smo mali i jer nas ne vole.
  • đole
    317
    Malo mi je čak i žal kaj nismo prodali Petka, mislim da je Dinamo rob njegovog stila nogometa.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne razumijem ovo naricanje nad stilom igre, a pricamo o rezultatski vjerojatno najuspjesnijem periodu kluba u vrijeme profesionalnog nogometa.
    Imas igraca koji te vuce do titule, s kojim je proljece u Europi normalna pojava, koji je zabijao bitne golove za reprezentaciju ALI buraz stil igre, kuis..
  • badjibadara
    3.1k
    Malo mi je čak i žal kaj nismo prodali Petka, mislim da je Dinamo rob njegovog stila nogometa.đole

    Taj stil nogometa doveo nas je do proljeća u europi, do skidanja skalpova velikih europskih klubova, dodatnog pozicioniranja kluba na karti europe... Samo neka se nastavi u tom smjeru.
  • Daliban
    1.6k
    Bez Petkovića bismo igrali mnogo plošnijim i dosadnijim stilom.
  • Zagi
    7.6k
    Meni je Petkovo drkanje po lopti i usporavanje igre dosadno za gledati.
  • nemapredaje
    3.2k


    Svašta sam čuo za Petkovića, al da je njega dosadno za gledati prvi put
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Samo ću reć da bi vidjeli razliku kad ne bi bilo Petkovića i onda bi ga zazivali natrag.
  • Patak
    2.9k
    Pa vidjeli smo razliku kad je bio ozlijeđen prošle godine. Nije bilo lijepo za gledati to mučenje.
  • Zagi
    7.6k
    Kaj da ti velim, najdraži mi je kada da jednostavan povratni pas i otrči u napad. To skoro nikada ne napravi ali ajd.
    Njegovo kompliciranje ima jako malu uspješnost i to mi ide na živce.

    Ne volimo svi iste stvari .
  • ShanKu
    733
    Imali smo priliku gledat Dinamo bez Petkovića. Jedva čekali, da se vrati.
  • Paggini
    19.6k
    Petko fakat nije nikad dosadan, uvijek proizvede emociju svojom igrom - bilo to apsolutno divljenje čudesnom nogometnom geniju ili jebanje majke trutini koja bez gledanja dodaje petu vizionarsku loptu zaredom u gol aut...

    Bilo kako bilo, neka njega u Dinamu, volim ga gledati i mislim da će s godinama biti samo veći španer. Podebljati mu ugovor, motivirati ga i nebo mu je granica, mislim da nije ni 50 posto svog genija još dao Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.