• Efes Pilsen
    8.3k
    svijest da se vraca :lol:
  • Droljo
    8k
    Tko nam je smetao da razvijemo igru?The Undertaker

    Trener
  • The Undertaker
    5.1k
    Slažem se. Kad pričam o nekvaliteti mislim prvenstveno na njega.
  • vjeko1701
    7.9k
    To sam rekao jer mislim da mi nemamo takvu igru baš zbog petkaDroljo

    Nemamo radi loše sportske politike zadnjih godina. Baš kao što piše Under, kaj je sprječavalo da se nešto posloži dok je bio van stroja?
  • ShanKu
    733
    Bitno da smo mi na kraju bili prvi, ostalo manje bitno... svejedno mi ko igra špicu, može i Slepička. Samo da je na kraju rezultat koji želimo
  • Daliban
    1.6k
    Ne razumijem svu ovu dramu oko Rukavine u Rijeci.
  • hardek
    2.8k
    Još na kraju sezone napisao sam da je idealno vrijeme za rastanak s Petkovićem. Ona stara izreka s kravom koja puno mlijeka daje i onda šutne kantu nogom ga najbolje opisuje. I ne, ne pišem ovo samo zbog ove prijateljske utakmice, ali definitivno sam dobio flashbackove od prošle sezone dok sam je gledao. Toliko izgubljenih lopti na kritičnim pozicijama gdje daješ tranziciju suparniku na pladnju je ništa nego kockanje.

    Iskreno, mislim da i Jakir i Marić isto misle jer očito se traži napadač. Isto tako mislim da ona klauzula od 2,5 milja vrijedi i dalje.
  • Nousername
    663
    oces imat flashbackove kad zabije vazan gol namjesti par lopti i posprda se sa nekim od protivnika???
  • hardek
    2.8k
    Naravno kada prođe ono što Bruno zamisli da je to spektakl, problem je što u svakoj utakmici imaš 4,5 situacija gdje izgubi loptu na centru dok imamo 7 igrača na protivničkoj polovici.

    Gle ti misliš da je Bruno super, ja mislim da je Bruno odličan nogometaš sklon nepotrebnim rizicima i to je to.
  • rioda
    4.8k
    Problem je što te lopte gubi okrenut leđima prema protivničkom golu, a kad je izgubi, protivnik ima otvoren koridor prema našem golu. Dalo bi se taj rizik smanjiti drugačijim pozicioniranjem veznih igrača, ali teško da se to kod nas može usavršiti...
  • hardek
    2.8k
    Točno to, leđima okrenut suparničkom golu i u centralnim pozicijama. Pogledaj u kojem smjeru se nogomet kreće. Praktički u rizike smiju ulaziti samo krila jer je iz tih situacija protivniku najteže izaći u brzu tranziciju.

    Uz sve to, sa Brunom, Mišićem, Ademijem i sporim stoperima jednostavno ne možeš igrati visoki presing.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Slažem se sa oba posta, jedan element oko kojeg sam zabrinut je upravo Petković i u kakvoj ćemo ga verziji gledati ako ostane znajući da na kraju sezone nema EPa ili SPa koji su mu uvijek neki dodatan motiv čini mi se...danas je bio loš i nadrkan, dvije dobre situacije je upropastio zbog svog poriva da bude atraktivan, u trećoj je izgubio loptu, pa u nastavku opalio onog Ukrajinca laktom.
  • NKDZ86
    1.4k
    Ako hoćeš složit momčad, moraš ju uigrati puno prije nego 2 tjedna prije početka sezone. Po meni lp nedohvatna. Sad ćemo uzett 4 nova igrača, stavit u prvu neke i očekivati da ćemo biti bolji, teško, bar u skorije vrijeme.
  • Daliban
    1.6k

    Da je PO sljedeći tjedan složio bih se, ovako se i dalje nadam da ćemo ugrabiti nekoliko dobrih pojačanja i uozbiljiti se.

    Imamo jako dobar roster i ne fali nam puno.
  • Droljo
    8k
    Lp samo ako nas posere ždrijeb i dođe nam netko u lošijoj formi od nas. Iako se naši uozbilje i odigraju kak treba kad treba, pogotovo u Europi. Jedino što imamo dosta novih igrača a možda ih dođe još. Bumo videli
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.