• NitkoBitan
    16.4k
    Meni nema ekonomske logike u tome da cekas istjek klauzule da kupis igraca po jos vecoj cijeni.

    Mislim da ce Olmo na kraju otic za 50tak milijuna eura. Odlican je on igrac, ali je dosta cesto ozljeden i klubovi to primjete.
  • Lynx17
    4.1k
    Kad prolazi od Olma?Päddy1

    Navodno 20.07
  • Jaki991
    119
    Pustit Perkovica za 5 milja eura ? Decko koji je sasvim pristojno odigrao 32 tekme prosle sezone na svojoj neprirodnoj poziciji (nastupao na 7 europskih tekmi).

    Prvi stoper u dinamu nakon sto godina koji ima agilnost i brzinu i uz to igra neprirodnu poziciju i pustat ga za 5 milja.

    Zamislite sad da teofil odigra 32 tekme u sezoni na desnom beku i da ga se na temelju toga sudi.

    bek i stoper = totalno drugacije pozicije
  • cibona
    2.6k
    Pa eto ipak nema niti jedne takve ponude.Papastrumf

    Ako nema takve ponude, a govorimo o 5 mil. eura, onda ga ni ne treba prodavati.

    Nadam se da je politika "prodaj igrača samo da ga prodaš" završena dolaskom nove uprave.

    Perković je mladi hrvatski reprezentativac s iskustvom igranja u europi, prvotimac prošle sezone, transfermarkt ga je procijenio da vrijedi 5 milje, vrlo je zahvalan igrač koji uvijek isporuči traženi rezultat. Stoga svaka ponuda manja od 5 mil. treba biti s osmijehom odbijena.
  • Jurki
    11.4k
    Potegnulo se pitanje Ivanuscovog transfera prosle godine.
    Cinjenica je da je @Haza u pravu.
    Ivanusec i njegov stari su isforsirali transfer i to je jedina istina.
    Isto tak i meni je bilo muka (bil sam na toj utakmici) kad se skandiralo Ivanuscu.
    Skoro sam se spovracal na one njegove patnicke suze kad je izlazil iz igre.
    Cime ie on zasluzil skandiranje.. to samo dragi Bog zna.
    Nadam se da se ubuduce nebu skandiralo kome god (pogotovo ne kod odlaska igraca koji bas nicim to nisu zasluzili).
    Prije je zasluzil nogu vrit i na tribinu pa dok se malo nebi ohladil.
    Znaci cekalo ga se 3 jebene godine da on neki kurac odigra. Tolerirala se njegova losa forma. Valjda ko nikome. Na ozljede se nemre utjecati.
    I dojde to "famozno" pretproslo proljece i gospodin Luka nekaj odigra. KONACNO.
    Kad je trebal poceti nekaj vracati klubu kaj ga se trpilo.. on je isforsiral transfer. I to jos u kakvom trenutku.. promjene trenera, odlaske 2 najvaznija igraca. Svakome je bilo jasno u kakvom se st(r)anju klub nalazil i ides forsirati transfer.
    Kuzim da hoce zgrnuti lovu i sve je to ljudski.. ali nemoj mi cmizdriti pred Sjeverom jer nisu ljudi glupi.
    Kaj se para tice.. jebena je laz da se u Dinamu nemre rijesiti egzistencija. Ademi je u klubu cijelu karijeru, pa ne vidim da lose zivi.
    Rađe bum gledal Tolica i Kulena nego Ivanusca (da je 5000 puta bolji igrac od njih) koji se pravi da je Dinamovac.. a prvom prilikom šmugnul van ko pizda.
    E moj Luka.. nisi ti nikakav Dinamovac.

    Fala Bogu kaj Petko ostaje.
  • Jaro
    7k
    Kaj se para tice.. jebena je laz da se u Dinamu nemre rijesiti egzistencijaJurki

    Ovo!
    Osrednji momcadski igrac, nek ima 300 000 EUR godisnje, nek odigra, ne znam, 8 sezona samo to je 2,4 M EUR. S time da ce sigurno nakon toliko godina ta primanja biti prije 0,5 M EUR godisnje (ili vise ako je bitniji igrac). Ne, to nisu osobe koje zasluzuju sazaljenje zbog zarade ili "kratke karijere i raudoblja za osigurati egzistenciju".
    To nisu ljudi koji zasluzuju status "onih koji su zaduzili klub" - jako dobro su oni svi placeni za to sto su napravili za klub. Imaju ugovore koje su sami potpisivali (skupa sa svojim managercicima, tatama, mamama, punicama...).
    Da, Dinamo zivi (i zivjet ce) od prodaje, to nitko ne porice, ali ta prodaja mora biti u trenutku i pod uvjetima koji odgovaraju prvenstveno Dinamu.
    A gospon "ja sam veliki Dinamovac od rodjenja" Ivanusec je u trenutku prijetnji bojkotom imao vazeci visegodisnji ugovor, dinamo je upravo prodao 2 bitna igraca za solidnu cijenu, stize lova od Gvardiola - pa bojkotiraj majstore mjesec, dva, tri... Tko ce vecu stetu imati - igrac koji ce i manje love dobiti od kluba (nema premija, kazne i slicno) ili Dinamo u tom trenutku? Brzo bi igrac, tatica i manager (ako je imalo normalan) dosli podvijenog repa - e tada klub trazi produzenje jos jedne godine... Ako bi ustrajao u svemu, laganini pustas informacije u javnost - tko ce masno placati igraca koji je spreman mjesece tratiti u bojkotu ?
  • Jurki
    11.4k
    s tim da igrac ako provede u klubu kak si napisal 8 sezona.. znaci da je bitna karika u momcadi. Time mu moze ugovor otici i do milje godisnje.. plus premije i ostalo..
    znamo svi kolko koji igrac zarađuje.. i stvarno mi ide na zivce ta mantra da igraci u Dinamu zarađuju sitnis. I da mora cim prije van da rijesi egzistenciju.
    Svakome takvome bi ja dal vritnjak na tribinu a ne standing ovation.. pa se nek malo zamisli nad svojom karijerom.
    Da se malo poigramo brojkama.. prosjecni covjek u Hr nek zaradi 1500 eura mjesecno.. to je 720 tis za 40 godina staza.. a to bu prosjecni nogometas zaradil u DVIJE godine.
  • Marley
    1.6k
    Jutro, sretno vam isteknuce Petkove klauzule! Naravno da nije jos nista gotovo, ali ja sam mirnija. Ovo da je Saudijce trazio 5 M, ma mos mislit da bi on tamo otisao. Za Italiju mi vec nije bilo svejedno, to bi mu bilo i logisticki izvedivo sto se tice obiteljske situacije.

    Moram priznati da me sokirala ova Ivanusec prica. Ono, bas sam neugodno iznenadjena.
    Ipak, ako to i je istina, a recimo da JE posto vise forumasa ima slicna saznanja iz razlicitih izvora... ne cini mi se ok takve detalje iznositi ovdje, jer neke stvari makar bile i istinite, mogu biti izvucene iz konteksta. A ogadi se igrac svima koji su to procitali. Evo meni prvoj je pao u ocima, a ne znamo bas cijelu pricu i njegovu stranu.
  • IvanS
    148
    Moramo se, bar u ovom trenutku priviknuti da moramo graditi transfer politiku ispočetka jer do sad je bila katastrofa.mali M

    Bilo je prije i dobrih transfera, kako ulaznih tako i izlaznih. Problem je bio jedan (odnosno jedna familija sa svojim ortacima) i nije sav novac išao Dinamu nego ekipi kojoj neću imena niti spominjati.

    Sada su se stvari okrenule na dobru stranu i sada će se novac od transfera odraziti i na stanje u blagajni, a ne na stanje računa jednog kriminalca.

    Nema više rikverca kojeg na kraju klub plati!
  • Facke
    3.5k

    Pa to ti je normlane u nogometu. Jos je v tomu upleten agent teri je Ivanusecu iste punil glavu s sakakvi stvari i to sigurne. Tak da ne treba ti se zgaditi , to nije nis novuga.
    Mlad decko, greske saki dela.
  • Zagi
    7.4k
    Pa dvije sezone unazad je na SVAKOM razgovoru s novinarima na upit kako ste zadovoljni sezonom odgovarao sa "ok je to ali moram pojačati statistiku".
    Tako odgovara samo igrač koji menađera pita "zašto ponuda još nije stigla".

    Godinama smo ga trpili , a pobjego je kada smo bili najslabiji za njegova igranja.
    Više poštovanja imam prema Menalu, puno više.
  • Marley
    1.6k
    ma znam, niti ne ocekujem da svaki igrac jednakim zarom "voli" klub za koji igra. Jbg nisu svi Sandro Kulenovic :grimace:
    Ali to da prijetis bojkotom treninga i slicne fore, to mi je vec jako neprofesionalno.

    Lako meni za Ivanusca, samo da za Sutala ne isplivaju takve neke price, to ne zelim nikad saznati :halo:
  • Jos-Optimus
    2k
    Apsolutno se slažem, a on je pametan lik, znao je koliko nam je bitan i potreban, nije mogao stisnuti dupe jednu sezonu, a na kraju dana bi to i po njega bilo bolje...sve najbolje u karijeri, ali da ću se nešto veseliti njegovim nastupima - neću. Jedan Baturina je već sada pokazao veću zrelost i odanost
  • Päddy1
    78
    Evo bas sam se cuo s jednim ferencvaros navijacem, kaze da su Mmaea mucile tu i tamo neke ozljede u zadnje vrijeme … lik kaze da ako je zdrav, da je onda stoperčina zešća… da mu nema ravnog.. samo mu ponekad fali discipline i imas osjecaj da ne igra na 100% haha, al vidit cemo sta ce vrijeme pokazat

    Bojim se da mozda necemo dobit novog ktc-a sto se tice mentalne snage (nije ni bitno), ali mislim da je nogometno gledano Mmae sigurno cak i iznad ktc-a…sto bi bio pun pogodak, ako zdravlja bude

    Zivi bili pa vidjeli….
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions