• Dinamouberalles
    217
    svasta , ja sam bio uvjeren da je 4,5 . Sorry
  • Pop corn
    8.1k
    Sto vi mislite da klubovi ne znaju svaku pojedinost o igracu kojeg kupuju?Papastrumf

    Jedan primjer ovome što vam je napisao:

    Na utakmici protiv Bugara bila dva skauta velikih klubova. U razgovoru s njima shvatio sam da doslovno znaju koji je faks Vrbancic upisao, a kamoli o našim klincima što sve nisu znali (neću o detaljima, ali ono, znaju s koliko su prošli razred).
  • Haza
    4k
    Evo vam istine oko Ivanušeca.
    Mali je ko kuja kmečao da će mu propasti karijera ako ne ode, da već ima godina, onda mu je Vlatka ladno rekla da ima još tri godine ugovora, i da smiri strasti. Zatim mali opet pritišće, baš gadljivo stišće da hoće vani, ali istovremeno kaže Vlatki, ostati ću ako mi daš ugovor 1.2 mil eura neto godišnje (toliko ima u Nizozemskoj). Vlatka se zatim konzultirala sa Zdravkom, koji joj ultimativno zabranjuje transfer, uz naglasak, ako prodaš Ivanušeca, Hajduk će biti prvak. Zatim pobjeđujemo Spartu 3-1, naivna Vlatka pomislila ulazimo u EL, i odobrava transfer, i meni je osobno, loše palo skandiranje BBB Ivanušecu, jer dečko to nije zaslužio.
    Transfer je bio, ako me sjećanje pamti, 7.5 mil, plus 1 mil bonus, plus 15 posto idući transfer.
    To je ujedno bila i jedina ozbiljna ponuda.
    Ivanušec, veliki minus, ovo je istinita priča, on vjerojatno ima neku svoju istinu. Ali dečko je ispao baš šufter.
  • Captain America
    17.4k
    Propast će mu karijera ako ostane u Dinamu :lol: I onda se pizdek još rasplače pred Boysima :vomit:
  • Crni86
    3k
    Vlatka se zatim konzultirala sa ZdravkomHaza

    Ma ne bi ona nikada, nema sanse.
  • NitkoBitan
    16.4k
    plus 15 posto idući transfer.Haza

    Od profita il cistih 15%?

    Isto se za Sutala spominjalo 15%, a isto se ne zna jel od profita...
  • Nino Bule
    13.3k

    Pizdek je jer je neki haza tako rekao ? Svasta
  • Haza
    4k

    Koliko me sjećanje pamti od profita, to ima i Šutalo, a po meni na obojici to nećemo vidjeti...
  • Haza
    4k

    Znam da me ne znaš, ali ti garantiram da je tako bilo.
    I razumijem te jer mi ne vjeruješ.
  • Nogo
    3.5k

    Dobro upućeni kaže da je Mmaee prošao liječnički i potpisao ugovor. Sigurno sutra predstavljanje.
  • NitkoBitan
    16.4k
    Lose, lose... pogotovo za igrace koji nisu mladici. Treba se nekako osigurat, tipa 10% cistih ako nema profita.
  • Nino Bule
    13.3k
    Nemam ja problem da pises sta hoces nego da drugi donose zakljucke o ivanusecu na temelju price forumskog anonimusa
  • Blueshadow86
    1.5k
    Koliko god većina nas voli pikanterije i stvari koje se događaju "iza kulisa", treba ovo primiti s rezervom, a ne odmah skakati na prvu i shvaćati zdravo za gotovo kada dođe s foruma ovakva vijest ili trač.
  • eol12
    572
    E sad ak je to točna priča, dali se Ivanusecu trebala dat lova koju je tražio, razumijem ja i osiguranje egzistencije, odričeš se škole i svega kad si profi nogometaš sve 5, ali postavljam pitanje, ja prvi mislim da mu se možda i trebala, jer u tim trenutcima on je igrao nevjerojatno dobar nogomet za naše prilike i za milju i dvjesto ti imaš krilo jebeno.
  • NitkoBitan
    16.4k
    Dobro upućeni kaže da je Mmaee prošao liječničkiNogo

    Igracima koji dodu besplatno se ne pregledava hrskavica :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions