• Orc123
    7.7k
    ma garantiram da ovo s Rukavinom nema nikakve veze s Pasalicem. Nadodao Olivari malo da ne bude sve na copy paste od 24h. Jos dodao da su spekulacije....u prijevodu pise gluposti. Siguran sam da ga necemo pustit besplatno ako ce uopce otici u Rijeku.
  • mali M
    5k
    čitam te već neko vrijeme i samo ti želim iskomenitrati da Dinamo nema para za "igrače za LP" na koje se ti stalno referiraš. Sve ostalo su floskule. Naravno da tražimo po prvim ligama, drugim ligama, istočnim ligama i sjevernim ligama. Ali realnost je da mi možemo samo pokušavati dobiti nekog noname ili lowname igrača koji će se možda pretvoriti u igrača za LP. Stalno spominješ dovođenje "igrača za LP", ali takvi brate mili koštaju preko 5 mil svaki. Dahl je meni okej igrač, ali po čemu zaključuješ da je igrač za LP? Isto prema osjećaju ili? Nije da ga je ubrao neki City pa smo sigurni da će biti top klasa. Moramo se, bar u ovom trenutku priviknuti da moramo graditi transfer politiku ispočetka jer do sad je bila katastrofa. Dobro ti vele dečki, prije dve godine bi uzimali klinca iz 2 švedske lige, meni bi to bilo "pojačanje" u rangu Menala... APP... Polako, vjerujem da ćemo to dobro posložiti
  • Orc123
    7.7k
    evo ocito su svi onda retardirani od ljudi iz Dinama do ljudi iz reprezentacije Albanije. Znaci Hoxha je kurcina za tebe a Rukavina je igrac za Dinamo ali eto nekom igrom slucaja nitko nije zamjetio njegov talent? Evo sad ce Ivanovic i Rukavina zariti i paliti hnl-om u dresu Rijeke.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Mali Rukavina je bolje krilo od Hoxhe.Daliban

    Hoxha igra za reprezentaciju Albanije, a Rukavina nije.
  • Daliban
    1.5k
    Dahl je meni okej igrač, ali po čemu zaključuješ da je igrač za LP? Isto prema osjećaju ili? Nije da ga je ubrao neki City pa smo sigurni da će biti top klasa. Moramo se, bar u ovom trenutku priviknuti da moramo graditi transfer politiku ispočetka jer do sad je bila katastrofa. Dobro ti vele dečki, prije dve godine bi uzimali klinca iz 2 švedske lige, meni bi to bilo "pojačanje" u rangu Menala...mali M

    Ne da mi se više o Dahlu jer će me ljudi opet bezveze napadati. Samo ću reći da sam ga puno gledao i dobar je. Ima i on neke mane na kojima još treba poraditi (zatvaranje vanjske strane), ali je stvarno odličan igrač i točno je na tom rubu iskoraka. To su igrači kakve trebamo ciljati i dovoditi za LP, na samom rubu iskoraka. Da smo igrača poput njega doveli iz druge švedske ili druge turske za neku siću, meni bi to bio odličan transfer.
  • Daliban
    1.5k
    Hoxha igra za reprezentaciju Albanije, a Rukavina nije.Rex Ramae

    Rukavina nije Albanac.
  • Daliban
    1.5k
    evo ocito su svi onda retardirani od ljudi iz Dinama do ljudi iz reprezentacije Albanije. Znaci Hoxha je kurcina za tebe a Rukavina je igrac za Dinamo ali eto nekom igrom slucaja nitko nije zamjetio njegov talent? Evo sad ce Ivanovic i Rukavina zariti i paliti hnl-om u dresu Rijeke.Orc123

    Ti stvarno kao da prezireš igrače koji nisu lopate.
  • Omake
    2.4k
    Čovjek privatizirao forum....
  • nemapredaje
    3.1k


    Reci mi jel ti stvarno misliš da se mi imamo šanse boriti za igrače s jednom Romom?
  • hardek
    2.8k
    Treba otvoriti temu: Daliban i njegovi oponenti
  • DiddyGuela
    2k


    Dahlibanove pustolovine.
  • Common Sense
    796
    Dalibanova bespuća nogometne zbiljnosti, vol. 2
  • Jurki
    11.4k
    Citam i ne vjerujem.
    Zar netko stvarno misli da sve te godine nitko u klubu nije videl kakav je Rukavina zapravo igrac?
    Koje su mu vrline i mane, radne navike, profesionalizam?
    Mozes se mozda zajebati u procjeni talenta.. ali se nemres zajebati u procjeni radnih navika i kak taj decko pristupa tom poslu.
    Tak da kaj se Rukavine tice mislim da nije promasaj kaj ga se/ako ga se pustilo.
    Minus je kaj je otisel u Rijeku.. njima ni crknutog pesa nebi poslal, a kamoli igraca.. bez obzira kakav on bil.
  • nemapredaje
    3.1k


    Ivanović je lopata na kotačima
  • Orc123
    7.7k
    stvarno nemam problema sa razlicitim misljenjima i maksimalno postivam ali ti si neka posebna vrsta forumas. 3. put si ovdje i svaki put ti si najpametniji, a svi ostali su glupi i nitko pojma nema, samo si ti u pravu. Svoje stavove uzimas ko da su činjenice a ne samo tvoj stav. Tesko je sa takvim ljudima voditi suvisli argumentirani razgovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions