• Sunja86
    1.1k
    Ne mora ni odmah doć,niti se svaka mora odmah prihvatiti i zadovoljiti se sa njom.
    Ok poštujem tvoje mišljenje da Perković trenutno ne vrijedi 5mil€, moje mišljenje je suprotno i mislim da u njemu imamo dobrog igrača sa potencijalnom da ide za 10-15mil€ u budućnosti,ako mu se da prilika da igra na stoperu.Osobno je on meni trenutno prva opcija na lijevom stoperu u ovom trenutnom kadru.
    Vidjet cemo sto će Marić i Jakirović odlučiti,njihova je procjena u ovom trenutku zadnja.
  • cibona
    2.6k
    U kojem vi svijetu zivite, kakvih 5 milijuna za Perkovica? Covjek nije bio standardan niti kod jednog treneraPapastrumf

    Nikakva prodaja Perkovića ispod 5 ne dolazi u obzir!
    5 milje je minimum za pregovor, a ovo što si napisao jednostavno nije istina...

    Perković ne da nije igrao prošle sezone, nego smo ga do kraja iscijedili na neprirodnoj poziciji u kojoj je pokazao i više nego željeni rezultat.

    Ne znam zašto se ovdje provlače laži (doslovce) da perković nije bio standardan prošle sezone...
  • Captain America
    17.4k
    Pizdek je jer je neki haza tako rekao ? SvastaNino Bule

    Haza ima impresivni track record kad su u pitanju pikanterije. U vrijeme pregovora s Feyenoordom sam ovdje linkao svakogodišnje Naletilićeve intervjue (od 2020. do 2023.) preko kojih je vršio pritisak na Dinamo da mora prodati Ivanušeca. Na to još dodaj da su svi prenosili prošlo ljeto kako je ovaj zapeo za transfer.

    Sve 5 ako želiš otić, ali nemoj cmizdriti pred najžešćim navijačima kao da te netko natjerao na odlazak. Nisi Marko Rog, već Kristijan Jakić.
  • Sunja86
    1.1k
    Da, uz to je još u21 reprezentativac i ima dosta seniorskih utakmica za svoje godine što u domaćem prvenstvu što u Europskim natjecanjima.Mi tu ne prodajemo samo njegovu trenutnu kvalitetu nego i potencijal.
  • Haza
    4k

    Nisam baš siguran da sam forumski anonimus.
    Mislim da neki moji raniji postovi dokazuju da sam upoznat sa odnosima u klubu, što prijašnje, što sadašnje Uprave.
    Ja sam oko Ivanušeca napisao istinu, kako sam do nje došao je moja stvar.
    Nagovijestio sam dolazak Raula nedavno, i oko te teme sam imao pikanterije, koje su naknadno potvrđene, mislim da se pikanterije nekad mogu/trebaju napisati, da ne bi živjeli u zabludi oko nekih igrača. Nekad igrači ispadnu govna, a napada se uvijek samo Uprava.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pa imate potvrdu njegovog menadžera da je to bilo na granici bojkota, a da ga je Dinamo svim silama htio zadržat.

    Ovo kaj Haza priča nikako ne dođe kao šok, iako ostavljam prostor da možda nije istina baš sve
  • NitkoBitan
    16.4k
    Pa imate potvrdu njegovog menadžera je da to bilo na granici bojkotaMlađi referent

    Bas me zanima kako bi to izgledalo s obzirom da mu je tada ostalo jos 3 godine ugovora. Navodni Dinamovac da bojkotira Dinamo... lijepo bi to prihvatili navijaci. Sava ga ne bi mogla oprat.
  • deda
    32.3k
    Igrači su ljudi i oni se bore za svoje interese. Sad kakav će dojam ostaviti na kraju. To je do medija i curenja u javnost ovakvih detalja. S obzirom da sam čuo o Ivanušecu neke priče iz prve ruke cijela Hazina verzija mi se čini prilično točnom.
  • Nolifer
    7.9k
    Još 5 minuta do ponoći ...

    Petko?

    :pray:
  • Jaro
    7k
    Pa njegov manager je pravdao tadasnju upravu Dinama tezom kako je Ivanusec gotovo bojkotirao treninge kako bi ga se pustilo.
  • Päddy1
    78
    Magicna klauzula od 2,5 milja je proslost! :-)
  • Dzoni
    571
    Sretan vam istek Petkove klauzule:party:
  • scooniepenn
    3.2k

    Potpuno neovisno o tebi kolega cuo sam manje vise istu stvar iz 2 potpuno razlicita izvora, a s obzirom na izjave njegovog vrlog menadzera u to vrijeme potpuno mi je to izvjestan scenarij. Dinamo se u buducnosti mora znati postaviti prema onima koji ce mimo interesa kluba igrati na kartu “zaduzivanja kluba”, “propadanja karijere”, “rjesavanja egzistencije” i slicnih gluposti. Ako to ne napravimo onda ce nas svaki drugi reketariti i sa istom strategijom ostecivati. Tko je Ivanusec?! Bas me zanima kako bi se proveo taj isti Ivanusec da pokusa istu strategiju kod hipotetske ponude Borussije Monchengladbach od 9 milja sadasnjem poslodavcu. Ovome treba stati na kraj jer Dinamo treba stititi svoje i iskljucivo svoje interese.
  • Lynx17
    4.1k
    Magicna klauzula od 2,5 milja je proslost! :-)Päddy1


    Jos i da Olmov za nekoliko dana prode. Onda neka bude aukcija.

    (Nemojte me pitati zasto nebi aktivirali 60m klauzulu. To me ne zanima!) :yawn:
  • Päddy1
    78
    Kad prolazi od Olma?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions