• San Lorenzo
    15.2k
    Dinamo je završio peti transfer ovog ljeta. Čeka se samo službena objava javlja IndexSlush

    Filipović, Torrente, Pjaca...Mmaee...to su četiri, koga sam fulao?
  • Tongo Doumbia
    3.9k
    Čavlinu računaju u to ja mislim.
  • Slush
    603


    Buducu jedinicu Hrvatske. Cavlina :cool:
  • San Lorenzo
    15.2k

    Je, njega sam zaboravio jer je odmah prosljeđen Osijeku.
  • Slush
    603
    Ovogodisnji transferni rok:

    Dolasci:

    Čavlina 10/10 - Subjektivni dojam
    Mmaee 10/10 - Subjektivni dojam
    Pjaca 8/10(ako prode bez ozljeda 10/10)
    Filipovic 2/10 - Teska rupa
    Torrente 6/10 - Prerano jos za ocjenu, utakmicu koju sam gledao prijateljsku ko da mu je 12 km/h top speed
    Prosjek: 7.2/10

    Odlasci:

    Sutalo 10/10 - vjecno ozljedeni igrac, rjesili se place
    Bulat 8/10 - Meni nikad nije sjeo ko igrac jer ispada da ima samo slobodnjake, ali opet mogao je biti bolji deal posudbe.
    Kaneko 7/10 - Dojma sam da je za HNL zvijer, ali za Europu ipak treba korak vise
    Vidovic 7/10 - Ista stvar kao i Kaneko
    Rukavina 5/10 - Ne svida mi se da smo ga poklonili konkurentu. Da su ga prodali u Celje za pola milje bio bi mi 10/10 transfer.
    Soldo 9/10 - Mislim da nece ni za Osijek bit pojacanje.

    Ove mlade poput Brkljace, Topica kaj su isli na posudbe necu ni komentirati
    Prosjek: 7.6

    VRLO VRLO dobar prijelazni rok za sada.

    S ovim kadrom lagano uzimamo HNL sa 15+ bodova prednosti, al idemo znacajniji rezultat u Europi napraviti.
  • Crni86
    3.3k
    Sad kad smo doveli Mmaeea, stvarno imamo beton na stoperskoj poziciji (ktc,mma, torrente, peric, max). Pise vecernji da je navodno dosla ponuda za perkovica i ako se moze izvuc 6,7 milijuna eura ne bi ga bilo mozda lose prodat i investirati u kvalitetnijeg lijevog beka.

    Pogotovo ako Mauro nije u uzoj rotaciji koju je profa zamislio (a prema svemu ga vidi na poziciji beka opet).
  • Common Sense
    796
    Dojam je kako se na Perkovića ni ne računa ozbiljno.
  • Nino Bule
    13.3k
    Kakvih 6,7 milijuna, u kojem svijetu vi zivite
  • Laugreano
    2.5k
    4,5 je vrijedio u to vrijeme na TM. Transfer je 7.
  • sport
    3.2k
    IVICA MEDO
    DANAS @ 14:47

    Gabriel Rukavina (Foto: Ronald Gorsic / CROPIX)
    "Veliki Dinamov talent Gabriel Rukavina dolazi na posudbu u Rijeku. To je informacija koja mi je danas sletjela na stol. Čini se da je posao zaključen, da je sve dogovoreno. Rukavina bi trebao doći u Rijeku na jednogodišnju posudbu s mogućnošću otkupa. Rukavina ima ugovor s Dinamom do siječnja 2028."

    Ovo je suprotno od vijesti sa drugih portala i pokazuje koliko je besmisleno na temelju takvih vijesti donositi bilo kakve zaključke u svezi rada sportskog sektora a neki takve natpise uzimaju zdravo za gotovo i tuku po ljudima u klubu iz svih oružja.
  • Crusades1986
    11.7k
    a neki takve natpise uzimaju zdravo za gotovo i tuku po ljudima u klubu iz svih oružja.sport

    I to nakon kaj se, samo ovo ljeto, već nekoliko puta prvotna informacija pokazala potpuno pogrešnom
  • Patrik11
    164
    5 miliona eura je plafon za perkovica jednostavno je ogranicen ko balkon
  • Orc123
    7.7k
    Ako je ponuda za Perkovica 5 ili 5+ mil eura ja bi ga prodao. Ugraditi neki postotak i time pokriti troskove koji su svakodnevni. Olmo + Perkovic i rijesili se potrebe prodaje Batija, Sucica ili Petkovica.....jedna dobra vijest ako je Soticek odbio nas...hvala dragom Bogu!
    Evo gospodina seratora Olivarija sa tekstom i legijom stranaca!? Koja jebena legija stranaca!? Znaci po njegovom trebali bi iskrcavati pare po hnl i preplacivati ove poluigrace ili sta? Kak bi moj deda pokojni rekao, lako je s tuđim k..cem po plotu tuci.
    Gospon Olivari, okanite se Dinama, i vi i Nicota, Medo i svi takvi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions