• Paggini
    19k
    Zašto onda ne igra kod već par trenera?
    Ne znam što, ali nešto očito nije u redu.
    Krizy

    Perković je odigrao 32 utakmice prošle sezone, ne bih to zvao "neigranjem", dapače - zvao bih to prvotimcem koji je iznio dobar, dobar dio sezone na neprirodnoj poziciji jako dobro.
  • Papastrumf
    12.2k

    Nije sramota sto je prodan za taj iznos jer je on vec imao 24 godine i ne moze se reci da prodajes potencijal kao kod Olma ili Gvardiola npr. i tu dolazi do razlike.
    Sramota je sto je uopce prodan jer to nije bilo potrebno u tom trenutku.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Otkud ovo da Perković ne igra?

    Dečko je šesti po broju odigranih minuta prošle sezone, peti ako maknemo Nevistića
  • GOAT
    1.2k


    Prvo prodaja nije bila potrebna, drugo iznos je smijesan bas zbog toga kako si naveo da je igrao za repku i radio razliku u europi, trece postoje one price da je on sve sam iza leda dogovarao. Puno mi je tu stvari ponizavajucih i na stetu Dinama ali idemo dalje
  • Krizy
    42.8k
    Perković je odigrao 32 utakmice prošle sezone, ne bih to zvao "neigranjem", dapače - zvao bih to prvotimcem koji je iznio dobar, dobar dio sezone na neprirodnoj poziciji jako dobroPaggini

    Europa:
    5 utakmica na lijevom boku, jedna kao stoper, jednom 12 minuta, u čak 9 utakmica niti minute.

    Rijeka, Osijek, Hajduk:
    7 s velikom minutažom, 2 s malom minutažom i u 13 utakmica niti minute.

    Meni je Perković bio super kada je igrao, ali Jakirović ga na pripremnim redovito stavlja u "rezervnu" momčad, a to što u jačim utakmicama + europske u 24 od 37 nije dobio ni minute govori jako, jako puno.

    Očito mu se ne vjeruje dovoljno. Pišem opet, meni je jako drag, ali očito nešto nije u redu.
  • Noel
    5.8k
    Čovjek ne da je igrao velik broj utakmica u prošloj sezoni nego je i doslovno letio glavom kroz ogradu za Dinamo.
    Perković je odličan igrač. Izgleda sitno i slabo za stopera al kako igra glavom i nogom u napadačkom skoku dal to bilo iz prekida ili utrčavanjem iz drugog plana je čudo. Možda nije 5 milja ali je blizu.
  • DiddyGuela
    2k


    Cini mi se da je Simic nedavno izjavio u podcastu da je Ivanusec bas jako zelio ici, prakticki je inzistirao na transferu.
  • Lihtmašinac
    159
    Generalno bi temu igranje/neigranje kod Jakirovića prošle sezone valjalo uzeti sa zrnom soli. Sjetimo se samo što je čovjek radio npr. Kaneku i Bernaueru, kako je otpisao Ukrajinca, a koliko je pak tvrdoglavo forsirao neke druge igrače bez imalo smisla za mjeru i potrebu.

    Tko zna o čemu se tu radi kod Perkovića u pozadini. Ja ga, recimo, ne bih olako prodavao jer se slažem s onima ovdje koji u njemu vide potencijal.
  • Sunja86
    1.1k
    Za Perkovića se može i mora trenutno, ako će se prodavati uzeti 5mil€.
    Osobno ga ne bih još prodavao,po meni je on jako dobar igrač i ima još potencijala za napredovat.
    Meni je posebno odigrao odličnu utakmicu na stoperu protiv tovara na Poljudu u kupu.
  • Paggini
    19k


    Lik je igrao 32 utakmice prošle sezone, šesti po broju minuta kako kaže post ispod mene, doslovno smo se molili da ga se odmori pred kraj sezone jer je igrao bez prestanka i bez odmora.

    Pa nećeš mi reći da lik nije igrao hahaha
  • Krizy
    42.8k
    Dobro, jel znaš ti čitati s razumijevanjem ili ti moram crtati?
  • Paggini
    19k


    Nacrtaj mi molim te, nacrtaj mi kako to Perkovic nije igrao kod Jakira od listopada do kraja sezone, molim te stvarno.
  • Papastrumf
    12.2k
    Za Perkovića se može i mora trenutno, ako će se prodavati uzeti 5mil€.Sunja86

    Pa eto ipak nema niti jedne takve ponude.
  • Crni86
    3.3k
    I tako prode uskoro taj 15.7. i istekne Brunina klauzula za sat vremena.

    Iskreno mnogo vise sam se sekirao prosle godine kada je bilo povezivanja sa turcima nego ove. Znao sam da ce na kraju biti okej, ostao Bruno ili otisao.
  • MarK
    540
    Još jednom, ako itko u klubu čita, prodaja mladog potentnog ljevonogog stopera sa čvrstim ugovorom za koji milijunčić je minus na kubik, ogromna mrlja na sve dobro do sada. Toliko od mene na temu Perković
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions