• Papastrumf
    12.2k
    U kojem vi svijetu zivite, kakvih 5 milijuna za Perkovica? Covjek nije bio standardan niti kod jednog trenera. Sto vi mislite da klubovi ne znaju svaku pojedinost o igracu kojeg kupuju?
  • rioda
    4.7k
    Meni se čini da sam Šotiček uopće ne odlučuje o svom transferu, nego ljudi oko njega. Barem se tako "tješim", neshvatljivo mi je da klinac odbija onu ponudu, a prema medijskim pričama i nešto poboljšanu verziju prve ponude
  • Orc123
    7.7k
    ne znam koliko trenurno vrijedi na trzistu ali po tm je na 5mil eura.....kakav god je ima neku vrijednost i jos je razvojni igrac i siguran sam da se sa bonusima moze doci do cifre od 5 milja.....ne vjerujem da ce netko ponudit 2-3 milje za njega....ispod 4 m se nama ni ne isplati prodavati....
    Nije bio ni Franjic standardan pa smo navukli 7 milja.
    On je u godinama u kojima se placa i daljnji potencijal....
  • Mihaljević
    9.7k
    Perkovića ako prodamo za 5M€, računajte da će bit već na sljedećem Dalićevom popisu, a vjerovatno ide u Feyenoord jer će prodati Hancka koji je isto ljevak, a može pokriti i lijevog beka + već smo surađivali Feyenoordom prošlo ljeto, ne znam šta se čudite što se za Perkovića nude toliki novci? Sa 21g ima već 100+ seniorskih nastupa, od kojih je prošle sezone bio standardan u Europi za nas. Zašto mislite da je 5M€ puno, pa na Isusovog Šotičeka se nudi 3.5M€ već sa 30 utakmica u seniorskom nogometu. Prije bi rekao da je 5M€ malo nego puno.
  • Krizy
    42.8k
    I Ivanušec je vrijedio 12M na TM, ofenzivac, bio reprezentivac, imao brdo golova i asistencija.
    Nismo dobili ni 8 milijuna za njega.

    Kao sto je Papastrumf napisao, kao da se danas ne zna svaka pojedinost o igraču, pogotovo u klubu poput Dinama.
  • GOAT
    1.2k
    I Ivanušec je vrijedio 12M na TM, ofenzivac, bio reprezentivac, imao brdo golova i asistencija.
    Nismo dobili ni 8 milijuna za njega.
    Krizy

    To je sramota prosle uprave
  • Crni86
    3.3k
    Sa 6,7 milja sam se i ja malo zaletio. Tolika je skoro bila ponuda za Sucica koji je dospio na predpoziv repke tako da je to dosta nerealno.

    Ali opet mislim da je Mauro cijenjen vani. Mladi u21 reprezentativac, ima vec 3,4 sezone u seniorskom nogometu, lijeva noga i moze pokriti pozicije stopera i lijevog beka.
  • miro
    4.3k
    Ne znam, očigledno je da većina nas ne zna cijelu priču oko Perkovića, jer vidim da se neki trude objasnit kako talentirani lijevonogi stoper, koji se dopao svima koji su ga gledali i kojeg smo zbog tog talenta kupili za 2 milijuna sad odjednom vrijedi maksimalno 4 i to s bonusima?

    Čudna priča, jer dečko je odličan
  • Orc123
    7.7k
    frende jel se sjecas Franjica? Ni on nije bio standardan pa je otisao za 7milja eura....jel tako?
    Cak su i dosta usporedivi igraci jer su polivalentni.
    Perkovic je jos jako mlad i i razvojni je igrac i to mu dize cijenu. Odlazi iz Dinama a ne Rijeke ili Lokomotive.
    Ja sam siguran da se minimalno 4milje eura moze izvuci za njega i ja bi ga definitivno transferirao jer ocito nije slucajno da ne igra kod svih trenera standardno. Nekako imam osjecaj da nije problem teren vec nesto drugo kod njega....
    Ustvari pricekajmo da vidimo koji je iznos cca u pitanju, mozda je manji a mozda se iznenadimo.
  • Marley
    1.6k
    Uspjesno izbjegnuta ova tema i portali danas (zaboravis mob doma, odes van i nemas brige :rofl: ) :party:
    Ima sta novog oko Petka, nema? Onda mogu slobodno ici lec. Valjda se nece nista spektakularno preokrenuti u iducih sat i pol haha.
  • Krizy
    42.8k
    Zašto onda ne igra kod već par trenera?
    Ne znam što, ali nešto očito nije u redu.
  • Noel
    5.8k
    Čavlina Pjaca Torentte Mmae. Dovede li se Pašalić i lijevi bek možemo govorit o vrhunskom prijelaznom roku. Naravno pod idejom da ostanu Petko i Baturina. Apropo Pašalića volio bi vidjet napad koji je prosjedio Daliću na klupi na Euru 2024 kako funkcionira u Dinamu. Pjaca Baturina Petković Pašalić.. sa tim da bi iza njih u vezi bili Sučić i Mišić koje nije pozvao a mogao je. Uvjeren sam da dečki mogu igrat na najvišem nivou (Liga Prvaka,Europa Liga) i baš bi volio da naprave dobar rezultat. (Bez ili sa Pašalićem)
  • miro
    4.3k
    da, apsolutni misterij, jer kad igra, igra odlično. I točno vidiš koliki je potencijal, jer ima odličnu anticipaciju, dovoljno dobar duel (što može samo popravit u budućnosti) i jako lijepo igra s ostatkom ekipe, nije drvo....kažem, čudna priča
  • MarK
    540
    Nije mi jasno zašto je Perković stalno na margini. Kad je napokon postao standardan bio je osvježenje, čak visoko kotirao za igrača mjeseca na Zoni, skočila mu vrijednost. Odjednom u finišu sezone Mauro je ozlijeđen, Mauro ne dobiva više ni jedne minute, trenutno Mauro navodno nije uža opcija...Iako je misterij sve oko ovog igrača, ispod 5 milijuna i to solarno plaćanje sve odjednom ga ne bi dao nikome.
  • DiddyGuela
    2k
    Nadam se samo da nece biti posudba uz mogucnost otkupa. To bi bilo glupo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions